Fashionshow dient schoolwerk Weghalen overwegen i^B,Wo,'K-n "ee.n,.t kant00.r van Sloelijn geeft overlast BADKAMER RADIATOREN Rabobank in Heinkenszand over RESTANTEN 1 8 Donderdag 28 mei 2009 B MAGAZIJNVERKOOP zaterdag 30 mei Baderie Middelburg Grenadierweg 17 'Onze leeftijdgenoten hebben geen zin om de hele 'Komt er een stelletje derdeklassers de winkel in om geld avond alleen maar naar mode te kijken' of setjes kleding te vragen' Twee dagen wielerfeest in 's-Heer Arendskerke 'S-heer arendskerke - Het plaatse lijke wielercomité houdt morgen en zaterdag het jaarlijkse wieler weekend in 's-Heer Arendskerke. Morgen is vanaf 18.00 uur de SP-klasse aan de beurt, daarna rij den de Derny's (met een 8occ-mo- tor). Gangmakers zijn onder meer Joop, Michael en Ron Zijlaard. Zaterdag begint om 14.00 uur de 'Dikke Banden Race' met jeugdrij- ders. Vanaf 16.00 uur is het NK voor-intellectueel minder begaafde renners. Diverse klassen amateurs rijden om 17.00,18.15 en 19.30 uur. Open kookstudiodag in delicatessenzaak Goes goes - Flo's, een delicatessen- en wijnzaak, houdt zaterdag een open kookstudiodag in de Lange- vorststraat in Goes. De winkel ver zorgt diverse workshop-presenta ties en een wijn- en tapasproeve- rij. Vanaf 8 mei begon de zaak met het verzorgen van workshops, voor groepen van acht tot twaalf personen. Vanaf september kunnen geïnte resseerden zich inschrijven voor een kookclub op donderdagavon den, waar driegangenmenu's wor den bereid. De kosten hiervan zijn 38,50 euro per persoon. Darten op feestavond in Krabbendijke krabbendijke - Op het Dorpsplein in Krabbendijke is zaterdag een feestavond. Van 20.00 tot 23.45 uur speelt de coverband Liquorice live-muziek. Om 10.00 uur begint het darttoernooi, waar maximaal 64 deelnemers aan mee kunnen doen. Inschrijven voor het toernooi kan tot en met vandaag in eetcafé De Krab aan de Noordweg. Het kost vijf euro per persoon om pijltjes te gooien. Een kaartje voor de feest avond kost tien euro. Een com bi-ticket twaalf euro. Labyrint komt bij Vrouweputje Poelbos 's-heer arendskerke - Het VrOU- weputje aan de Oostweg bij het Poelbos wordt morgen verrijkt met een labyrint van wilgentwij gen. Stichting Het Vrouweputje vraagt liefhebbers mee te helpen met de aanleg, als 'tocht naar de kern in jezelf. Energetisch thera peut Annetien Heering en loop baanadviseur Corry Verpalen hou den ter plaatse een workshop over de betekenis en de historie van het labyrint. De activiteit begint om 19.30 uur. Deelname kost vijf euro. door Harmen van der Werf heinkenszand - Spoorwegbeheer- der ProRail begint 2 juni met het verwijderen van de overwegen in de oude Sloelijn tussen Eindewege en Vlissingen-Oost. De werkzaam heden gaan gepaard met wegafslui- tingen, onder meer op de toegangs weg naar de Westerscheldetunnel en op de Stoofweg tussen de Sloe- weg en 's-Heerenhoek. De onderbouw van de oude Sloe lijn, de spoorstaven, bielzen en het grind, is eerder dit jaar al verwij derd. Vanaf 2 juni gaan de overwe gen eruit. Dat zijn er nogal wat, na melijk 24. De overwegen worden door gewoon wegdek vervangen. ProRail meldt dat aannemer GMB Infra hiermee tot 31 augustus be zig is. GMB Infra heeft twee dagen werk per overweg. Verkeerswegen moe ten dan dicht. Met de weg naar de Westerscheldetunnel gebeurt dit 23 en 24 juni. Verkeer wordt dan omgeleid via de Europaweg-Oost in het Sloegebied. De Stoofweg tus sen de Sloeweg en 's-Heerenhoek is van 30 juni tot en met 3 juli afge sloten en de Europaweg-Oost van af 8 tot en met 10 juli. De oude Sloelijn die niet meer no dig is vanwege de aanleg van een nieuw goederenspoor naar Vlissin- gen-Oost, wordt een fiets- en loop pad. De provincie neemt dit pro ject voor haar rekening. door Harmen van der Werf HEINKENSZAND - Woningstichting R8cB Wonen neemt per 1 januari 2010 het Rabobank-kantoor op het Van der Biltplein in Heinkenszand over. De transactie is rond, meldt zowel directeur Peter Bevers van R8cB Wonen als directievoorzitter Henk Bezemer van de Rabobank Oosterschelde. R8cB Wonen is momenteel al in Heinkenszand gevestigd, in een ge bouw op een steenworp afstand van het Rabobank-filiaal. „We zijn de laatste tijd gegroeid", verklaart directeur Bevers. „We hebben drie vacatures ingevuld en hebben nu zesendertig medewerkers. Ons hui dige onderkomen is te krap. En we wisten dat de Rabobank het kan toor wilde verkopen." De Rabobank wilde dit, omdat de vestiging in Heinkenszand door de verplaatsing van een aantal admi nistratieve functies naar Goes juist te groot is geworden. „En", ver klaart directievoorzitter Bezemer, „de woningstichting en wij zijn goede buren." R8cB-directeur Bevers verwacht dat na een verbouwing zijn stich ting in het voorjaar van 2010 kan verhuizen. De Rabobank blijft ze ker in Heinkenszand; meldt Beze mer. Mogelijk gaat de bank in het 'oude' R8cB-kantoor. Bezemer ver zekert dat de service gehandhaafd blijft. Geld opnemen buitenom de pinautomaat en ook geld storten - wat binnenkort in 's-Gravenpol- der niet meer kan - blijft wel mo gelijk in Heinkenszand. MAGAZIJNVERKOOP zaterdag 30 mei Baderie Middelburg Grenadierweg 17 Shannon Wattel uit Vrouwenpolder snuffelt bij Super You in Goes in de rekken. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58