Familieberichten fj| fllensenlliiq.nl f opzegaienst Vail der Hooft Uitvaartzorg Eddy Jobse Openhuis zaterdag 6 juni 2009 van 13.00 - 17.00 uur 26 I Vrijdag 29 mei 2009 kijk ook op Ik wil weten of je schoonheid kunt zien, ook als ze niet iedere dag even mooi is, en ofje jouw leven kunt herleiden tot haar bron, ik wil weten of je met falen kunt leven, het jouwe en het mijne, en nog aan de rand van het meer kunt staan, en JA kunt roepen tegen de zilveren glans van de maan.. Het interesseert me niet, waar je woont of hoeveel geld je bezit, ik wil weten of je na, een nacht vol verdriet en vertwijfeling, moe en gekneusd tot op het bot, op kunt staan en doen wat moet worden gedaan voor de kinderen uit 'De uitnodiging'-Oriah Mountain Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heen gegaan onze lieve moeder Suzanna Johanna de Bruin-Dees Suzan weduwe van Henri de Bruin Zij overleed in de leeftijd van 59 jaar. Terneuzen: Martijn Rotterdam: Christian 24 mei 2009 Correspondentieadres: Beethovenhof 214536 AE Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 29 mei om 10.30 uur in de Levensbron, Sloelaan 40 te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wij zijn geschokt door het tragische ongeval dat, bij het uitoefenen van onze gezamenlijke hobby, ons clublid Wim van Heteren afgelopen maandag het leven heeft gekost. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Bestuur en leden van Vliegclub Midden Zeeland Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden onze oud-collega Philomaine Tramper-Uitterhoeve Zij was gedurende vele jaren werkzaam bij de voormalige Rabobank Borsele-Oost. Wij wensen haar man en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Verslagen, ontroerd en vol bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziekte wist om te gaan, vernamen wij het overlijden van Phil Tramper echtgenote van ons lid Theo Tramper SV Hoedekenskerke wenst Theo en de familie veel kracht en sterkte met dit verlies. Bestuur SV Hoedekenskerke Eddy Bedankt voor alles wat je me geleerd hebt en je zult altijd m'n maatje blijven. Merijn Goud Heden is overleden onze altijd behulpzame-buurman. Eddy Jobse Rick, veel sterkte met dit verlies. fam. v/d Hart fam. Schriek fam. Harthoorn fam. Schrier fam. de Bat fam. Kaan fam. Sinke Waarde, 27 mei 2009 Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze golfvriend Gerrit van Sisseren Wij wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Met groot verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Gerrit van Sisseren Bedankt voor je vriendschap Luc, Lucy, Melanie, Maxim en Alessandro Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Niek Rentmeester zoon van onze collega en begeleider Tonnie Ons medeleven gaat uit naar Bas, Tonnie en Ruud en wensen hen veel sterkte toe dit verlies te verwerken namens Raad van Bestuur Leen van Leersum Directie Langdurig Zorg en Wonen bewoners en teamleden Woonhuizen, Emergis Wij geven u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Susanna van Nieuwenhuijzen echtgenote van David Willeboordse J. Willeboordse f P.J. Willeboordse-Bouwens G. Willeboordse f F.M. Kleijn Willeboordse J.M. Kleijn E. Zonnevijlle-Willeboordse Zonnevijlle t neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerrit van Sisseren Gerrit was zeer betrokken bij onze vereniging en droeg de watersport een warm hart toe. Wij denken met waardering aan hem terug. Hij leeft voort in onze herinnering als een fijne, aimabele persoon waarbij een ieder altijd terecht kon. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familieleden. Namens het bestuur, het personeel en alle leden van de Watersportvereniging Wolphaartsdijk Als een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg; we zien het alleen niet meer. Veel te vroeg stierf onverwacht 17 april 1952 Rick Robbert Patricia Richard Jasmyn Edward Jacqueline Aart-Jan Gabriëlle Edwin Jessica Wilco Marjolein Joery Saraij Theo Rilana Mark Michel Joey Simon Fam. Van Leeuwen 27 mei 2009 Amy Niki Jan-Willem Leon de B. Leon R. Kevin Ronald Sander Evert Lisanne Martijn Angela (Hensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Correspondentieadres: Rick Jobse Hoofdstraat 63 4416 AC Kruiningen Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 30 mei vanaf 9.15 uur in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 10.00 uur op de Algemene Begraafplaats, naast het rouwcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na ruim 25 jaar gewerkt te hebben vanuit het Rouwcentrum aan de Bosseweide is na ruim 1 jaar bouwen het nieuwe pand gereed, graag nodigen wij u uit om ons nieuwe Rouwcentrum te komen bezichtigen. Schoorkenszandweg 8B, 4431 NC 's-Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50