Familieberichten kök ook op 0 (Ilensenlinq.nl SsborÉ) Emma leuifi Pa en Ma Hubrouck Üyefiëiler) 24 I Vrijdag 29 mei 2009 r 26 Mei 2009 Onze wereld is een wonderrijker, geboren om voor altijd van te houden. Dochter van: Larissa de Jaeger en Arno van Rijn Kleindochter van: Roger en Andrea de Jaeger Henk en Ria van Rijn-de Kraker V J 50 jaar getrouwd Lieve (o)Pa en (o)Ma! Van harte gefeliciteerd met jullie gouden bruiloft! Nog veel gelukkige jaren samen! Veel liefs van jullie kinderen en kleinkinderen, 29 mei 2009 Plotseling is op 45-jarige leeftijd overleden Els van den Broeke 28-12-1963 27-05-2009 echtgenote en moeder van Johan van Toorn Natasja Breskens: dochter van, jan en Clara van den Broeke Goes: zus en schoonzus van, Bianca en Gerrit Biervliet: Saskia en Patrick Dominique Groede: Gert-Jan en Ilona Ashley en Rania Nieuwvliet: Bart en Marie-Claire Els wordt in familiekring gecremeerd Terneuzen, 27-05-2009 Verslagen en geschokt zijn we nu zo geheel onverwacht is overleden onze Els (Els van de Toorn-van de Broeke) 28-12-1963 - 27-05-2009 Els, vrolijk, stoer en aanwezig. Ze was een bewoonster van het eerste uur van woonlocatie Klaassenstraat van de Zeeuwse Gronden. Wij als medebewoners, woonbe geleiders en overige medewerkers zullen haar enorm missen. We wensen haar man Johan en familieleden heel veel kracht toe om dit verlies te verwerken en zullen proberen hen tot steun te zijn. Bewoners, bestuur, directie, medewerkers, cliëntenraad en familieraad Stichting Wonen en Psychiatrie "Zeeuwse Gronden" De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 30 mei om 11.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Klaassenstraat 20 4531 AD Terneuzen Je licht ging uit, jestralen schijnen door, we zijn er door geraakt en warmen ons nu aan het schijnsel van je ziel. Dag lief vlindertje fladder maar vrij. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van Wilhelmina Oostdijk Mien in liefde verbonden met Jacques de Buck Zij overleed in de leeftijd van 53 jaar. Hoek: Jacques de Buck Hoek: Cor Saarloos Den Haag: Marina Saarloos en Wilco van der Veer Hoek: Cor Saarloos jr. en Veronique Tazelaar Hoek: Theo Saarloos Hoek: Bart de Buck en Claudia Koopman Tilburg: Karlijn de Buck en John van Heeswijk 27 mei 2009 Marijkestraat 16, Hoek Correspondentieadres: Rozenlaan 15,4542 CV Hoek U kunt afscheid nemen van Mien in het rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op zaterdag 30 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 2 juni om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Langestraat 6 te Hoek, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Mien hield van bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mien Oostdijk Mien was sinds juli 2008 werkzaam bij Zeeuwse Gronden op de woonlocatie in Axel. We hebben haar al snel leren kennen als een betrokken en enthousiast collega en een gewaardeerde woonbegeleidster van onze cliënten. Wij wensen haar dierbaren veel kracht toe in het omgaan met dit verlies. Bestuur, directie, medewerkers, bewoners, cliëntenraad en familieraad Stichting Wonen en Psychiatrie "Zeeuwse Gronden" Terneuzen, 27 mei 2009 Geschokt en met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mien Oostdijk Mien was werkzaam bij onze woonvoorziening Zeeuwse Gronden in Axel. Haar werk had haar hart en dat deed ze met een enorme inzet en liefde voor de bewoners. Wij zullen Mien missen. Wij wensen haar familie en collega"s veel kracht toe in het verwerken van dit verlies. Bestuur Stichting Wonen en Psychiatrie Terneuzen, 27 mei 2009 Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van ons gewaardeerd lid George Cockheyt George is vele jaren lid geweest van onze Schutters vereniging. Wij zullen George herinneren als een trouw lid van onze schuttersmaatschappij. Wij wensen Rosa en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van Schuttersvereniging St. Jan Sint Jansteen Vandaag bereikte ons het bericht, dat na een slopende ziekte is Thuis gehaald Mien Oostdijk 6 jaar lang was zij onze collega. Allen die zij liefhad, wensen wij de troostende nabijheid toe van God, onze Hemelse Vader. ex-collega's van het Leger des Heils, W&G, CWZW-ZWN sector Zeeland Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar, ontvingen wij het bericht dat onze mede studente Mien Oostdijk is overleden. We wensen haar familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Mien, we zullen je missen. Deeltijd studenten HBO M.W.D. en S.P.H. derde leerjaar van de Social Work opleiding van de Hogeschool Zeeland. De kern van alle liefde is de gedachte dat je zinvol bent. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mien Oostdijk studente aan Hogeschool Zeeland derde jaar deeltijd Social Work. Wij hebben Mien leren kennen als een bijzondere studente die veel belang hechtte aan echt contact en zich op een bijzonder innemende wijze heeft ontwikkeld gedurende haar MBO en HBO tijd. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Namens het team Social Work van Hogeschool Zeeland Anja van den Bos, dir. Academie voor Zorg en Welzijn Tiemen Goossens Luuc Smit Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden Mevrouw W. Oostdijk Moeder van onze medewerker en collega Cor Wij wensen Cor, Veronique en familie veel sterkte toe Ronny, Marie-Jose, Stefan,Ilze en alle medewerkers van Poppe Installatietechniek Lieve vaderen opa Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Je hebt je taak volbracht Lieve vaderen opa, voor alles bedankt We zullen je voor altijd missen Dat je moge rusten in vrede Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar vooralle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn dierbare man, onze zorg zame vader en lieve opa Marinus Frans Zuijdweg Wissenkerke, 24 april 1930 Goes, 27 mei 2009 Kortgene M. L. Zuijdweg-Bouwens Serooskerke Marian Zuijdweg Derek en Veronique Marieke en Martin Kamperland Petra Zuijdweg Wim Arendzen Onze dank gaat uit naar de verzorgsters van verpleeghuis "Ter Valcke"afdeling 11, voor de liefdevolle zorg. Correspöndentie-adres: Bernhardstraat 17e, 4484 AM Kortgene Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 30 mei om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk3te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Frans Zuijdweg M.A. Remijnse-Zuijdweg J.A. Remijnse Neven en Nichten Kamperland, 27 mei 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48