die combinatie is funest' ,>c> <^V Last van onkruid? www.roundup.eu Vrijdag 29 mei 2009 23 Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl Naar Efteling met Jeugdraad Veere DOMBURG - De jeugdraad Veere or ganiseert een dagje Efteling voor jongeren in de gemeente Veere. Ie dereen tussen de 14 en 17 jaar mag mee. Het dagje uit staat gepland voor zaterdag 13 juni. De kosten be dragen 25 euro. Dit is inclusief ver voer en entree. Op veerejeugd.hy- ves.nl is meer informatie te vin den over het uitje. Aanmelden kan via jeugdraadveere@hotmail.com. Aanmelden kan tot en met 6 juni. Bij beschikking van de kanton rechter te Middelburg d.d. 20 mei 2009 is Lauwrens Kumara Petri, geboren te Nawalapitiya, Sri Lanka op 4 oktober 1987, wonen de te Groenewoud 38, 4381 HE Vlissingen, onder curatele gesteld met benoeming van Jacobus Pieter Bouterse, Nieuwe Achter weg 5, 4493 AD Kamperland tot curator. Scharendijkse dealer krijgt 14 maanden MIDDELBURG - Een 18-jarige inwo ner van Scharendijke is gisteren door de rechtbank in Middelburg veroordeeld tot een celstraf van 21 maanden, waarvan zeven voor waardelijk. Tegen hem was dertig maanden waarvan zes voorwaarde lijk geëist. Hij werd schuldig be vonden aan het ruim zeven maan den lang dealen in cocaïne en hasj in Scharendijke en Renesse. Party in Goes voor alleenstaanden GOES - Voor alle alleenstaande Zeeuwen is vanavond in club De- vo bij de stadshaven In de Goese binnenstad een singlesparty. Er wordt muziek gedraaid uit de ja ren tachtig, negentig en heden daagse muziek. Devo serveert tij dens singlesparty een speciale love cocktail. Het feest is van 22.00 tot 4.00 uur en de entree is vijf euro. kijk voor meer informatie op Versperring in de Vrouwestraat. Daar had de brandweer niet op gerekend. Die moest helemaal omrijden. foto's Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 25