•ö-m Familieberichten fllens9nlinq.nl de emotie... familieberichten Colofon Familieberichten Wat blijft is orsele 24 I Donderdag 28 mei 2009 kijk ook op Met droefheid geven wij kennis van het onverwacht overlijden van mijn dierbare vrouw, onze zorgzame moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Susanna van Nieuwenhuijzen Suus echtgenote van David Willeboordse A Middelburg 27 januari 1926 t Middelburg 26 mei 2009 David Willeboordse Francien Marius en Jacqueline Jermaine Denise Terence Yasmin Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis (afd. Singel) voorde liefdevolle verzorging en aandacht. Gerbrandylaan 62 4333 BL Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Suus te nemen op vrijdag 29 mei a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de herinneringsdienst worden gehouden, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof en verbijstering zijn wij geschokt door het overlijden van Niek Rentmeester zoon van onze goede vrienden Tonnie, Bas en Ruud we leven met jullie mee en we zullen er voor jullie zijn. Rob en Marianne Verwoerd-Smits Joris Sanne en Dennie Nooit meer Een liefdevol mens Schoonheid Afscheid Weer Tonnie, Bas en Ruud we leven intens mee met jullie in dit grote verdriet. Danny Corrie, Roy en Ilse Diep verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze vriendelijke en spontane buurjongen Niek Rentmeester op de jeugdige leeftijd van 23 jaar. De Heere mocht de ouders en broer kracht en onder steuning schenken om dit grote verlies te dragen. De buren: Izak en Tanny Boot Piet en Ans Clarisse Goes, 26 mei 2009 Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat, na een hartstilstand is overleden, onze wielervriend Niek Rentmeester Niek was in onze ploeg de kopman voor diverse koersen. De wegen zullen leeg zijn zonder Niek. Wij wensen Bas, Tonnie en Ruud heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Ploegleiding, begeleiders en renners Elite en Beloften ZRTC Theo Middelkamp Patrick, Frans, Rinus. Jan, Frans, Michela, Rene, Heddie. Ferdinand, Dirk, Nick, Alex, Wilco, Christian, Johnny, Kenneth, Bart, Marco, Dimitri, Raoul, Jacob, Gerwin, Peter, Ramon, Robbert, Jacob, Sebastiaan en Joannathan. Een vriend en bestuurslid is van ons heengegaan. Willy Leeraert Rust in vrede. Namens bestuur en leden K.B.O., Clinge Ik wil weten of je schoonheid kunt zien, ook als ze niet iedere dag even mooi is, en ofje jouw leven kunt herleiden tot haar bron, ik wil weten ofje met falen kunt leven, het jouwe en het mijne, en nog aan de rand van het meer kunt staan, en JA kunt roepen tegen de zilveren glans van de maan.. Het interesseert me niet, waar je woont of hoeveel geld je bezit, ik wil weten of je na, een nacht vol verdriet en vertwijfeling, moe en gekneusd tot op het bot, op kunt staan en doen wat moet worden gedaan voor de kinderen uit 'De uitnodiging'-Oriah Mountain Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heen gegaan onze lieve moeder Suzanna Johanna de Bruin-Dees Suzan weduwe van Henri de Bruin Zij overleed in de leeftijd van 59 jaar. Temeuzen: Martijn Rotterdam: Christian 24 mei 2009 Correspondentieadres: Beethovenhof 21,4536 AE Temeuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 29 mei om 10.30 uur in de Levensbron, Sloelaan 40 te Temeuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht. Intens verdrietig om zijn heengaan, maar vol trots en respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Shing Chow Kwok weduwnaar van Bing Wan Kwok-Lie Chekiang, 18 maart 1932 t Oostburg, 26 mei 2009 Lissabon: Kuo Yung Hui Jian Min Jian Fei Lissabon: Kwok Wing Kun t Bredene: Kuo Yung Fen Wang Yao Chuan Jing Ya Jing Bi Ying Da Cadzand: Kwok Wing Hoe t Oostburg: Kwok Wing La Kim Kelly Arnhem: Leon Waltmans Marrije van Broeckhuijsen Emmy Kate Zara Faye Correspondentieadres: Kreeft 9 4501 HV Oostburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 29 mei van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartplechtigheid, waar voor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 2 juni om 14.00 uur in '"t Zwin" aan de Prinsestraat te Cadzand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "De Hemelse Vrede" te Cadzand. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopcir,..,,u. een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrlefen,n.a!v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsj3edia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl Z' Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant gemeente Ontwerp wijzigingsplan 'Zuidweg 35 te 's-Heer Abtskerke' Inzage Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken bekend dat in het kader van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het ontwerp van het wijzigingsplan 'Zuidweg 35 te 's-Heer Abtskerke' in de periode van vrijdag 29 mei 2009 tot en met donderdag 25 juni 2009 ter inzage ligt in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Inhoud wijzigingsplan Het wijzigingsplan voorziet in een regeling/bestemming tot het onderbrengen van een museale- en of tentoonstellingsfunctie, twee vakantieappartementen en een woning in de voormalige boerderij Zuidweg 35 te 's-Heer Abtskerke. Zienswijzen Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen belang hebbenden schriftelijk hun zienswijze omtrent het ontwerp ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Heinkenszand, 28 mei 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26