fllensenlina.nl Familieberichte! Phil 22 I Donderdag 28 mei 2009 kijk ook op Op 25 mei 2009 is onze schoonzus op 79-jarige leeftijd overleden Marie Bosselaar-Hoogesteger Echtgenote van Piet Bosselaar Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen de kracht toe dit verlies te verwerken. 27 mei 2009 De familie Bosselaar Mijn lijden is voorbij, mijn rust is gekomen. Herinner mij zoals ik was. Bedankt voor alle goede zorgen. Liefs en een dikke knuffel van Phil. Phil Tram per-U itterhoeve A 8 maart 1955 1 26 mei 2009 Je was een rots in de branding voor mij en koerste recht door zee, je trotseerde storm en golven, alleen... je had de wind niet mee. Voor jouw ging het sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Van deze tegenstander kon je niet winnen. Je liefste kever en maatje. "Theo Tramper Kasteelhoekstraat 41 4433 AJ Hoedekenskerke We nemen afscheid van Phil in een bijeenkomst die voorafgaat aan de crematfe op dinsdag 2 juni 2009 om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hiervoor bent u van harte uitgenodigd. Een ieder die door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Langzaam ben je van ons weggegleden, Elk jaar een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, Dat deed jou en ons zo zeer. Het is een gemis, een stille pijn, Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Intens bedroefd en met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Philomaine Maria Uitterhoeve echtgenote van Jacobus Johannes Theodorus Tramper Geboren 8 maart 1955 Overleden op 26 mei 2009 Monster: Kwadendamme: Middelburg: Oost-Souburg: Middelburg: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Hoedekenskerke: Burgh-Haamstede: Waddinxveen: 's-Gravenpolder: Hoedekenskerke, 28 mei 2009 Bert Uitterhoeve Ina Uitterhoeve-van de Guchte Annie Meulblok-Uitterhoeve Miel Meulblok Klazien de Kooning-Uitterhoeve Kees de Kooning Anton Uitterhoeve Hannie Uitterhoeve-Haans Rita Uitterhoeve Sjaak de Witte Sjaak Uitterhoeve Anneke Uitterhoeve-Rommers Frans Uitterhoeve Yvonne Uitterhoeve-Capello Leo Uitterhoeve Greet Uitterhoeve-de Jonge Kees Uitterhoeve Lieske Uitterhoeve-Markusse Jan Uitterhoeve Joke Uitterhoeve-Schmiemann Marleen Uitterhoeve Onze lieve dappere schoonzus en tante Phil is overleden. Wij zullen haar herinneren als vriendin, levensgenieter en vechter. Tanny en Rinus Karina en Gert-Jan Marijn en Daniëlle Hans en Antoinette Frank Goosje Lieve tante Phil, Je vond jezelf héél gewoon, maar voor ons was en blijf je héél bijzonder. Marie-Louisse André Francoise John Kobus Rinske Jean-Marie&Gudo Jacko Melanie Monique Gert-Jan Edwin Marjo Stefan Sharita Francoise Steven Anette Sylvia Ko Rianne Maaike Jolanda Martijn Sein Ramon Eva Jean-Paul Daniëlle Tamara Jaap Jan Richard Marijke Sandra Diederik& Jolanda Ineke Peter Bonny Bart Lieske Jozien Patricia Tessa Luis Danny Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van Jannie en Piet SaarPiet (in herinnering) Lea en Wim 'Achter iedere traan die ik laat van verdriet, Schuilt een glimlach van dierbare herinnering' Intens verdrietig, maar vol van bewondering voor haar optimisme en wilskracht, moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin en 'buufje1... Phil Tramper Theo veel sterkte in dit grote verdriet. Hoedekenskerke, Hans Ellen Bonnie Nawien José Stephan Oma Slobbertje «jj» Ik lees je naam in de sterren, overal waar ik ga, ben of sta fluisterend hoor ik van verre jouw geluid, je leeft nog elke dag. Met veel respect voor de wijze waarop jij je leven leefde en met heel veel mooie herinneringen nemen we afscheid van jou, onze allerliefste vriendin Phil Tramper Phil, we zullen er zijn voor je maatje Theo. Hoedekenskerke: Tonny, Karin Aimy Met intense droefheid vernamen wij dat onze lieve vriendin Phil Tramper van ons is heengegaan. Wij wenseoTheo en de familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Rinus en Thea Jan en Silvia Hoedekenskerke, 26 mei 2009 Bewonderenswaardig hoe jij je ziekte hebt gedragen. Rust zacht lieve Phil Jan en Trudi Walraven-Wirtz Julian Anneli en Jaap Evy Onze lieve, dappere buurvrouw is er niet meer. We zijn verdrietig en zullen haar heel erg missen. Phil Tramper-Uitterhoeve We wensen Theo en de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Anton, Conny, Nils, Lisa Pedro Intens verdrietig zijn wij door het onverwacht overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante AJ. Luijkx-Schults - Jeannette- echtgenote van R.Luijkxs Zierikzee, 3 februari 1951 Utrecht, 26 mei 2009 Zierikzee: A.J.Schults-van der Welle J.L.Schults B.Schults-Schilperoord Zoetermeer: M.Schults (in herinnering) Eerbeek: W.Versteeg-Schults H.J.Versteeg Zevenaar: A.van Rekum-Schults J.van Rekum Kinderen en kleinkinderen De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 30 mei om 12.00 uur op de Karei Boddenweg 5 te Tilburg Zierikzee, 26 mei 2009 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve vriendin, we zullen haar erg missen. Phil Wij wensen Theo, familie en iedereen die haar dierbaar was veel sterkte toe. Enige en algemene kennisgeving Het verlies was er al voor het einde. De rouw voor dat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Jan Leendert Bras 27 januari 1927 26 mei 2009 Purmerend: Joke en Chris Purmerend: Henny en Roel Purmerend: Cor en Stefanie Kleinkinderen Correspondentieadres: Mevrouw C.A. de Bruin - Bras, Schaepmanstraat 2, 4463 SC Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 30 mei om 11.20 uur in de aula van rouwcentruin 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 11.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om plm. 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum.. Marja en Sam de Vlieger Manon, Saskia en Kim Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Leendert Bras Familie de Bruin Familie Bras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24