Familieberichten Overleden IDensenlinq.nl 20 I Donderdag 28 mei 2009 kijk ook op Na een leven van liefde, zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Marinus van der Klooster echtgenoot van Pieternella Paauwe in de leeftijd van 88 jaar. Kruiningen: P. van der Klooster-Paauwe Wemeldinge: Jan van der Klooster Conny van der Klooster-de Koeijer Ellen Marjanne Goes, 26 mei 2009 "Hof Cruninghe" Langeviele 109 4416 CE Kruiningen De dienst waarin wij afscheid van hem nemen zal gehouden worden op zaterdag 30 mei om 11.00 uur in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat te Kruiningen. In deze dienst zal voorgaan ds. J. Geertse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condole ren in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Met droefheid ontvingen wij het bericht van overlijden van mijn zwager, en onze oom Marien van der Klooster H. Paauwe-Janssen neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren samen, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Marinus Lamain 25-08-1921 25-05-2009 W.P. Lamain-Kunst Addyen Jaap t Arco en Sylvia Tobian Lonneke en Chris Chris Kiki Helma en Jan Emiel Lindie Correspondentieadres: Landweg 17 4458 BD 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 30 mei van 8.45 tot 9.15 uur in het "Jonkheer Mr. De Casem- broothuis", Nieuwstraat46te Kamperland. Aansluitend vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in bovengenoemd dorpshuis, waarna in besloten kring de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Marinus Lamain echtgenoot van WHIemina Pieternella Kunst Hoogerheide: A.J. Duine-Lamain J.A. Du ine (in herinnering) 's-Heer Arendskerke: J.A. Jansens-Lamain A. Jansens (in herinnering) Neven en nichten In stil verdriet vernamen wij het overlijden van onze lieve 'Tante Mien' van Dommelen Haar hartelijk medeleven met onze gezinnen zullen we niet licht vergeten. Allen die dit verlies betreuren wensen we veel sterkte toe. Rienus en Wilma de Bruine-Kik Annie en Jacob de Ronde-de Bruine Ad en Linda de Bruine-van 't Hof Matjan en Cor de Ronde-de Bruine Achterneven en -nichten. 25 mei 2009 Zwaar werden de c en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb jij ons een goed voorbeeld gegeven. Na een moedige strijd, vol wilskracht, is mijn vrouw, onze moeder en oma waardig heengegaan, Neeltje Helena Dorleijn - Keijzer 13 juni 1954 26 mei 2009 "Jouw leven moesten wij loslaten. In ons leven houden wij jou altijd vast." Kees Dorleijn Jaap en Charlotte, Luc en Naomi Dorleijn Wouter Dorleijn en Femke, Nemo, Jeff re ij de Keijzer Onze dank gaat in het bijzonder uit naar dr. B. J, M. Schreur, dr. M. van der Stoep en Stichting Aliévo voor hun goede zorg. Goes, 26 mei 2009 Familie Dorleijn J. D. van Me liestra at 4 4461 VS GOES Er Is gelegenheid om afscheid van Nel te nemen op donderdag 28 mei van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De rouwdienst vindt plaats op vrijdag 29 mei om 13.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het uitvaartcentrum. Nel hield van bloemen. Geen bezoek aan huis. In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je altijd blijven Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nel Dorleijn Jan-kees en Sandra Martin en Janine Michael en Charlotte Arjan en Cindy Zo intens geleefd. Zo abrupt voorbij. Hij wilde nog zoveel en wij met hem. Tijdens het uitoefenen van zijn hobby is een noodlottig ongeluk hem fataal geworden. Op 61 -jarige leeftijd moeten wij afscheid nemen van Wim van Heteren mijn lieve man en onze lieve vader. Tiny van Heteren-Jeuminck Judith Martijn en Sharon 25 mei 2009 Ko Arnoldistraat 19 7558 TX Hengelo De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaats vinden op zaterdag 30 mei om 12.30 uur in crematorium "Enschede", ingang Zuid, Usselerrietweg40 te Usselo. Wim is opgebaard in Yarden Uitvaartcentrum Smelt, Deldenerstraat 157 te Hengelo, alwaar geen bezoek. Wij danken, ook namens Wim, iedereen oprecht voor alle hartelijkheid, aandacht, vriendschap en warmte tijdens zijn leven, die hem de man hebben gemaakt waar wij allen zo van hielden. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Wim van Heteren Wij verliezen in Wim niet alleen een fijne collega maar ook een echte kameraad. Wim werd zeer gewaardeerd door zijn collega's en leidinggevenden, hij stond altijd voor ons klaar. Wij zullen hem dan ook erg missen. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Wim zal altijd in onze her innering blijven. Directie, collega's en medewerkers van Damen Schelde Naval Shipbuilding Vlissingen, 27 mei 2009 Hij was een bijzondere man. Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen en dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van mijn dierbare man en onze lieve vader Gerrit Berend van Sisseren Groningen, 24 maart 1946 Goes, 26 mei 2009 Goes Ted van Sisseren-Renema Den Haag Margriet van Sisseren Gerben Spaargaren Vught Nienke van Sisseren Philip Koek Utrecht Jort van Sisseren Anne Sonnema Amsterdam Giel van Sisseren Anna Baltus Wij bedanken de specialisten en verpleegkundigen van het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes voor de goede zorgen. Correspondentie-adres: Familie Van Sisseren Postbus 14 4460 AA Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. De nagedachtenis bijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 2 juni om 15.00 uur in de Grote- of Maria Magdalenakerk, Singelstraat te Goes. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen woorden meer Gerrit van Sisseren Vaar-wel dierbare vriend We zullen je missen Hans, Betsyen Kim Platteeuw Adrie en Rita Govers Lorenzo en Camilo Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gerrit Berend van Sisseren ©ud-ooftarDs te Goes Gerrit van Sisseren was van 1989 tot en 2005 notaris te Goes en naamgever van ons kantoor. Zijn toewij ding en oprechte interesse voor zijn medewerkers en cliënten blijven voor ons een groot voorbeeld. Hij heeft vele jaren op een deskundige en integere manier het hem zo dierbaar ambt van notaris uitgeoefend. Hij bleef als notarieel vakman altijd geïnteresseerd in de mens achter de zaak. Ook na zijn defungeren bleef hij, ondanks zijn ziekte, oprecht betrokken bij kantoor en de cliënten. Een ieder kon altijd bij hem terecht voor advies op alle gebieden en in zijn spreekwoordelijke "warme bad". We wensen Ted, Margriet, Nienke, Jort, Giel en familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van het verlies van een warm en onbaatzuchtig man. Namens alle medewerkers van Frantzen Van Sisseren Netwerk Notarissen te Goes Anida G.C. de Fretes-van Liere, notaris Jan W. Gmelich Meijling, notaris Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze grote vriend Gerrit van Sisseren Wij zullen zijn sprankelijke inbreng en grote inzet voor goede doelen van onze Club zeker missen. Wij wensen Ted en de kinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Wij leven intens met ze mee. Namens alle leden van de Lions Club Borsele Ad Alberts, President Geheel onverwachts is onze mede cliënt Peter Mol uit ons midden weggenomen, We zullen zijn enthousiaste inbreng met name bij de sportactiviteit missen. Cliënten en medewerkers AC Oosterschelde, Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22