Zorg jij met ons mee? Verpleegkundige word (ify V Werken de im§ Leerlingen niveau 3 en 4 Verzorgenden niveau 3 (of IG) Persoonlijk Begeleiders (EVV) Verpleegkundigen Fysiotherapeuten (oproepbasis) Amphia Ziekenhuis ROcWj^S^? Vitalis lollege 16 I Woensdag 27 mei 2009 Surplus biedt zorg, wonen, welzijn en kinderopvang aan in West- en Midden Brabant. Wij werken mét mensen vóór mensen. Alle organisaties van Surplus bieden samen werk aan 2.500 medewerkers en 1.000 vrijwilligers. De kernwaarden van Surplus zijn dichtbij, actief en persoonlijk. Deze komen terug in alles wat we doen. Voor werken in de zorg kun je bij Surplus De Markenlanden en Surplus Zorg terecht in de thuiszorg, verzorgingshuis- of verpleeghuiszorg. Onze locaties zijn verspreid over de hele regio en we werken voor diverse cliënt doelgroepen. Er is dus een grote kans dat we een werk- of leerplek bij jou in de buurt hebben waar jij met jouw talenten, ervaringen en interesses past. Enthousiaste collega's voor onderstaande functies zijn bij ons van harte welkom: Contracturen zijn in overleg bespreekbaar. Oproepcontracten zijn ook mogelijk. Kijk voor meer informatie en sollicitatie op onze website www.surpluszorg.nl klik op Werken en Leren of bel met P&O, tel. 0168-331872 Heb jij je diploma voortgezet onderwijs bijna op zak en wil je verpleeg kundige worden? Gaat je hart uit naar werken in een ziekenhuis, maar wil je nog een tijd "lekker" student zijn? Start dan in september 2009 met de opleiding tot verpleegkundige niveau 4 via de BOL (leren en stage) leerroute aan het Vitalis College te Breda. Je maakt hierna kans om in het tweede leerjaar de overstap te maken naar de BBL (leren en werken) leer route binnen het Amphia Ziekenhuis! Het Amphia Ziekenhuis (Breda/Oosterhout) biedt 20 studenten van het Vitalis College tijdens het eerste leerjaar van de BOL-opleiding, de mogelijkheid om stage te lopen op een verpleegafdeling van het ziekenhuis. Ben je gemoti veerd, past de BBL-leerroute bij je én heb je een positieve stagebeoordeling? Dan maak je kans om in het tweede leerjaar door te stromen naar de BBL- leerroute. Je krijgt een leerarbeidsovereenkomst met het Amphia Ziekenhuis voor de verdere duur van de opleiding. Jouw beroepspraktijkvorming (BPV werken en leren) vindt plaats op diverse afdelingen van het ziekenhuis. iets voor jou? Wil je iets voor andere mensen betekenen, ben je zelfstandig én houd je van afwisselend werk? Ben je daarnaast in het bezit van een diploma VMBO-TL, een vergelijkbaar diploma óf een overgangsbewijs van 3 naar 4 havo of vwo? We nodigen je graag uit om je aan te melden voor de opleiding tot verpleeg kundige niveau 4 BOL van het Vitalis College. Heb je je al opgegeven voor deze opleiding? Dan hoefje verder niets te doen want iedere student van deze opleiding kan in aanmerking komen voor de BBL leerroute binnen het Amphia Ziekenhuis. Aanmelden? Je kunt je eenvoudig aanmelden voorde opleiding niveau 4 BOL van het Vitalis College door het aanmeldingsformulier op de website www.vitaliscollege.nl te downloaden en ingevuld op te sturen naar het Vitalis College. Meer informatie? Kom naar de inschrijf- en informatieavond van het Vitalis College op dinsdag 9 juni a.s.! Ook kun je voor meer informatie over deze oplei ding een 'kijkje nemen op de website van het Vitalis College: www.vitaliscollege.nl of neem contact op met Ad Santbergen (Amphia Zie kenhuis), tel: 076 595 42 71 of José Bussmann (Vitalis College), tel: 076 524 45 60. Inschrijf- en informatie avond Vitalis College Datum: Dinsdag 9 juni 2009 Tijd: 18.30 tot 20.30 uur Locatie: Vitalis College, Terheijdenseweg414

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 98