met wt uets meer Werken in de zorg Verzorgenden (IQ) Thuiszorg Verzorgenden (jlexpool) Verzorgenden (ld) BBL-leerlingen niveau 3 Vakantiekrackten 14 j Woensdag 27 mei 2009 Spvv.'pdQ'erstëurtf cnensein met een hdndicap bij wonen, werken, leren en vrije l ijd in West-Brabant. SDW vindt dat mensen met een verstandelijke beperking recht hebben op een zinvolle en zichtbare plaats midden in de samenleving. In de organisatie werken ruim 970 medewerkers en 300. vrijwilligers voor ca. 1100 cliënten. SDW is specialist in kleinschaligheid. Ouder worden, jezelf blijven Groenhuysen is eigentijds, dynamisch, en ontwikkelgericht en zet zich in voor overwegend ouderen. In alles wat we doen gaan wc uit van de mogelijk heden van de cliënt, .luist omdat wij, vinden dat er voor ouderen nog zoveel uitdagin gen zijn. Ons aanbod varieert van gemak en comfort tot intensieve zorg, zowel thuis als in uitstekend verzorgde woon voorzieningen in de eigen omgeving. Voor meer informatie kijk op www.groenhuysen.nl Ouder werden, jezelf blijven SDW zoekt collega's die nét iets meer brengen. Jij misschien? Wij zijn regelmatig op zoek naar zorgregisseurs, begeleiders, assistent begeleiders en teamleiders, Wil je knokken-voor een organisatie die zich wil manifesteren op een moeilijke arbeidsmarkt? Ben jij net zo zorgvuldig met zorg? Wil jij de zelfredzaamheid van onze cliënten bevorderen? Dan ben jij wellicht de geknipte collega voor ons. Wij bieden je een uitdagende we rekening met de wensen van jou als werkomgeving en ruimte om je te individu, ontplooien. Daarmee geef je invulling aan je eigen loopbaan. Ook kennen Geïnteresseerd? we een uitstekend pakket secundaire Kijk voor het overzicht met actuele arbeidsvoorwaarden, zoals een fietsplan, vacatures op onze website www.sdwzorg.nl. bedrijfsfitness, levensloopregeling. Bel voor'meer informatie met Miriam spaarloonregeling en een onkostenregeling van Beurden, personeelsadviseur, woon-werkverkeer. Zoveel mogelijk houden telefoonnummer 088-2593123. Zorgvuldig met zorg Laan van Brabant 72 Postbus 33 4700 AA Roosendaal Tei. 088-2693000 info@sdwzorg.nl www.sdwzorg.nl Wij zoeken Als verzorgende begeleid en verzorg je mensen die, ondanks hun beperkingen of gezondheidstoestand, thuis ■willen blijven wonen. Hierbij ga je met je collega's wijkgericht te werk, zodat cliënten altijd wel een bekend gezicht zien. Je wordt vanuit een team aangestuurd en kan je route starten vanuit huis. Je werkdagen afstemmen op je privé situatie? Als verzor gende in de flexpool h.eb je deze mogelijkheid. Je bent werkzaam op verschillende locaties binnen Groenhuysen. Vaste uren zijn eventueel bespreekbaar. Voor diverse locaties zijn we op zoek naar verzorgenden (IG). Als verzorgende bied je de cliënten basiszorg en begeleiding. Je levert bovendien een bijdrage aan de zorgplanning en coördinatie van de zorg. Ook als je nog niet bent opgeleid voor een functie in de zorg, biedt Groenhuysen opleidingsmogelijkheden om als verzorgende aan de slag te gaan: de Beroeps Begeleidende Leerweg (BBL-traject). Een ideaLe combi natie van leren en een leuk salaris verdienen. Ben je in opleiding voor helpende niveau 2, verzorgende niveau 3, verpleegkundige niveau 4 of HBO-V en wil je extra praktijkervaring opdoen én een aantrekkelijk uurloon verdienen? Kom dan in juli en augustus als vakantiekracht werken. Voor meer inhoudelijke informatie over de functies en de sollici tatieprocedure kijkje op www.groenhuysen.nl. Of loop eens binnen bij Groenhuysen Select aan Markt 6 in Roosendaal. Onze openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 96