Ik zoek jou! rmm Marken Maasmond OPEN DAG OP ZORGWERKPLAATS DE BALANS TiTTiTl Betrouwbare handen gezocht! Werken in de zorg WWW.slzorg.nl 088-7777 444 Geef jij haar een goede start? 10 I Woensdag 27 mei 2009 Sterrebos Lambertijnenhof waar hel om mensen draait Kijk voor onze vacatures op of bel naar Op 1 april jongstleden bestond Zorg- werkplaats De Balans 2 jaar. En dit gaat gevierd worden met een groots opgezette open dag op zaterdag 30 mei, rondom het thema; creativiteit en ambachtelijkheid. Van 10.00 uur tot 16.00 uur zijn er diverse presentaties van kunstnijverheid en ambachten. En demonstraties van onder andere: kaas maken, sieraden maken, trommels bouwen, muziekinstrumenten bouw, vilten. U kunt een kijkje nemen in het prachtige oude gebouw van Zorgwerk- plaats De Balans en er genieten van een hapje en een drankje. De open dag wordt muzikaal opgeluisterd. Tussen 11.00 uur en 13.00 uur treedt Murphy's Law op met schotse doedelzakmuziek. Van 14.00 uur tot 16.00 uur is het de beurt aan de country blues formatie Champagne Charlie. Zorgwerkplaats De Balans is een activitei tencentrum dat creatieve en ambachtelijke dagbesteding biedt aan mensen met een Persoons Gebonden Budget (PGB) of een Bijstandsuitkering (WWB), met als uitein delijk doel terug in balans te komen met zichzelf. Het gaat hierbij dus om mensen die om allerlei redenen psychisch uit evenwicht zijn. De aanpak van De Balans is direct en concreet; bijna alledaags. De Balans werkt samen met het collega-bedrijf De Vier Ele menten. Het activiteitencentrum is in feite een ver zameling van creatieve werkplaatjes. Iedere cliënt bespreekt en bepaalt zijn eigen dagin vulling, afhankelijk van het persoonlijke doel dat hij wil bereiken. De een zoekt sociale contacten en wil voorkomen terug te vallen De ander staat voor een nieuwe richting in zijn leven en wil zich oriënteren op zijn mo gelijkheden. Een ander belangrijk uitgangs punt is dat Zorgwerkplaats De Balans geen "instituut" is. Ook bezoekers van de werk plaatsjes en de winkel zijn welkom, evenals mensen die door De Balans iets (moois) wil len laten maken. Cliënten van Zorgwerkplaats De Balans ko pen hun zorg (hun dagbesteding) in via een Persoons Gebonden Budget (PGB). Bent u geïnteresseerd? Wilt u meer weten of een oriënterend gesprek/bezoek? Neem dan contact op met Wim Clarijs, 06-30712994 of Gerda van Aken, 06-10280576. Of bezoek onze site; www.devierelementen.com. Heel veel mensen in West-Brabant vertrouwen op de zorg die wij leveren. Voorheen deden we dat onder de naam Mark en Maasmond en nu onder Thebe. Voor Thebe Kraamzorg en Thebe Mark en Maasmond (thuiszorg) zoeken wij regelmatig medewerkers aan wie onze cliënten hun zorg kunnen toevertrouwen. Kunnen we die zorg in jouw handen leggen? Bel voor meer informatie 0900-8122 0,10 pm) of kijk op www.thebe.nl. Kraamzorg Zorgwerkplaats De Balans is gele gen aan de Westkade 111-112 te Sas van Gent, Zeeuws-Vlaanderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 92