ndernemer IIf De Ui tvaart Informatie Hulplijn Colofon Familieberichten DALMATIfc, 28 I Woensdag 27 mei 2009 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enjywf telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdtaèht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrjiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl BN DeStem PZC Geboortedatum (min. 15 jr.) Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) n; Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246,4330 VB Middelburg Wilt u ook adverteren in de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.nl WGGGN0R NieuwsMedia Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. Het is gezond werk, waarbij u veel beweging krijgt. Bovendien is het uitstekend te combineren met andere bezigheden. VERDIENSTEN De hoogte van uw verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die u bezorgt. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naar www.bezorgers.nl en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op mettelnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Tevens dient u bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatie bewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellings vergunning worden overlegd. JA, ik wil dagbladen bezorgen Naam DichtbijMedia. Wegener Ratatouille Iedere maand een nieuwe filmstrip in miniformaat: De PZC brengt de legendarische succesfilms van Disney uit in Stripalbums. Klassiekers als Assepoester, Peter Pan, Pinokkio en de Leeuwenkoning; maar ook een moderne animatiefilm als Cars is in de serie opgenomen. Voor lezers van de PZC blijft de eerste zaterdag van de maand een dag om naar uit te kijken. Verzamel ze nü alle twaalf voor slechts €1,50 per deel! Abonnee! Iedere eerste zaterdag van de maand verschijnt er een nieuwe filmstrip. Tegen inlevering van de abonneebon uit de krant is de filmstrip verkrijgbaar voor slechts 1,50 per deel, bij een verkooppunt de PZC bij u in de buurt. De abonneebonnen staan iedere eerste twee zaterdagen van de maand in uw krant. Geen abonnee! Bij aankoop van de PZC zijn de filmstrips verkrijgbaar voor 1,50 per deel. (De bon uit de krant is dan uiteraard niet nodig) lees vind leef www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76