Familieberichten kijkookop mensenlinq.nl ÊBhofén k Overleden Sam 24 Woensdag 27 mei 2009 Geboren op 26 mei 2009 zoon van Maschavan den Bout en Johan Stabler kleinzoon van Annie Dick Jumlsii/ij Via deze weg willen we graag iedereen die ons kaarten, felicitaties of bloemen stuurden, hartelijk bedanken. Ook alle bezoek ter ere van ons 70-jarig huwelijk op dinsdag 12 mei jl. hebben we bijzonder gewaardeerd. We hebben ervan genoten. M. Bruijnooge en C.M. Bruijnooge-Glas Via deze weg willen wij graag iedereen die ons kaarten, felicitaties, bloemen en andere attenties stuurde hartelijk bedanken. Ook alle bezoek ter ere van ons 60-jarig huwelijk op woensdag 20 mei jl. hebben wij bijzonder gewaardeerd. Het was voor ons een fantastische dag met allen die ons lief zijn. L. de Rijke-W. de Rijke-Schuit 't Is stil in huis wat zullen we je spontaniteit en opgewektheid missen. In de bloei van zijn leven is door een hartstilstand overleden onze geliefde zoon en broer Niek Rentmeester A Goes3 april 1986 t Goes26 mei 2009 Bas Rentmeester en Tonnie Rentmeester-Steijn Ruud B. Rentmeester Valckeslotlaan 30 4461 SE Goes Tel. 0113-211291 Niek ligt thuis opgebaard. Na telefonisch contact kunt u daar afscheid van hem nemen. De uitvaardienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 30 mei om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Na afloop van de dienst kunt u de familie achter in de kerk persoonlijk condoleren. Niek wordt in besloten kring gecremeerd. Verslagen hebben we kenpisgenomen van het plotseling overlijden van onze neef Niek Rentmeester Niek je was een echte sportman die met plezier alles voor je sport overhad. Het is niet te bevatten dat zoiets kon gebeuren. Je zult altijd in onze gedachten zijn. Spijkenisse: Rinus en Koos Rentmeester-van Loenhoud Ovezande: Wim en Sjaan Rentmeester-de Meij Naaldwijk: Greta en Ronald Remeeus-Rentmeester Goes: Jan en Mien Rentmeester-Beulens Goes: Cees en Clazien Rentmeester-Ars Ovezande: Frans en Betsy Rentmeester-de Jonge Sas van Gent: Riet en Adrie Noët-Rentmeester Clinge: Adrie Rentmeester Heinkenszand Bert en Anneke Rentmeester-Vermeulen Goes: Joke en Kees Westerweele-Rentmeester Goes: Rudie Rentmeester en Mina v.d. Berg Neven en nichten Wij leven intens mee met Bas, Tonnie en Ruud en wensen hun veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. We zijn zeer verdrietig omdat uit ons leven is weggerukt onze zeer sportieve kleinzoon en neef Niek Rentmeester M. Steijn A. Steijn-van den Dries Lonie en Gerard Nagelkerke-Steijn Marlies Franken Moniek Bart Ria en Johan Huijssen-Steijn Sindy en Arjan, Lara llona en Martin, Sven, Luc Heieen en Hans Adams-Steijn Marco en Annemarie, Luka Ronnie en Annelien, Guus, Hugo Anja, Moraya, Latrell Nellie en Jan Nagelkerke-Steijn Arjan Martien en Carolien Steijn-Boonman Bianca en Ko Marijn t Gijs Simon Tonnie, Bas en Ruud we zijn er voor jullie. M. Steijn Langeweegje 16 4434 NG Kwadendamme Kwadendamme: Heinkenszand: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Heinkenszand: Kwadendamme: Wij zijn verbijsterd door het bericht van het over lijden van Niek Rentmeester Wij wensen Bas, Tonnie en Ruud veel sterkte toe. André, Christianne, Stephen, Thierry John, Jacqueline Raas-van den Dries 26 mei 2009 Met grote verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht dat geheel onverwachts is overleden onze zeer gewaardeerde medewerker Niek Rentmeester Niek werkte bij ons sinds februari 2007. Wij zullen met waardering aan hem terugdenken en zijn collegialiteit, zijn bijdrage en onvoorwaardelijke inzet enorm missen. Wij wensen zijn ouders, broer en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Di rectie WEA Accou ntants Adviseu rs Diep getroffen en verdrietig zijn wij door het plotse linge overlijden van onze fijne collega Niek Rentmeester Wij zullen hem enorm missen en wensen zijn ouders, broer, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Wim, Sylvia, Michel, Monique, Jitske, Janneke, Lisette, Petro, Ferdy, Joke, Jan, Miek, Sylvia, Carolien, Wendie, Mientje, Wil, Jan, Rinus, Jan" Willem, Eric, Patrick, Ramon, Paul, John, Raymond, Rosa, Erik, Raymond, Johan, Patricia, Johan, Leanne, Anneke, Joanne, Frans en Jeannet Verslagen en ontroerd ontvingen wij het bericht dat onze Niek ongewild en jaren te vroeg ons heeft verlaten. We hebben je gekend als een spontane lieve jongen op wie je altijd een beroep kon doen. De open plaats in ons hart die je achterlaat zullen we vullen met de herinnering aan alle mooie momenten en je glimlach. Vrienden ben je niet alleen voor het leven, maar tijdloos. Weet dat we je missen en dat we een stukje van je in ons hartdragen. Sylvia, Wim en Michel Diep getroffen en totaal verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van Niek Rentmeester De zoon van onze collega Bas Voor Bas en Tonnie zijn de jongens hun leven. In de koffiekamer vertelt Bas altijd vol trots over hun prestaties op allerlei gebied. Nu moeten zij één van hun jongens missen en Ruud zijn "kleine" broer. Het zal nooit meer hetzelfde zijn. Wij wensen Bas, Tonnie, Ruud en verder familie veel sterkte met dit verlies. Collega's en leerlingen van Praktijkschool de Wissel te Goes Vol ongeloof hebben wij gehoord van het onverwacht overlijden van Niek Rentmeester (zoon van collega Bas) Namens de MR van Praktijkschool de Wissel te Goes wensen wij Bas, Tonnie en Ruud veel kracht toe om dit grote verlies een plaats te geven. Met ontsteltenis namen wij kennis van het veel te vroeg overlijden van Niek Rentmeester Niek was wielrenner in hart en nieren. Zijn liefde en inzet voor de wielersport maken hem tot een voor beeld binnen onze vereniging. Niek leeft voort in onze herinnering als een zeer gewaardeerde, aimabele jongeman. Wij wensen Tonnie, Bas, Ruud en al degenen die dicht bij hem stonden alle sterkte toe met het verwerken van dit niette bevatten verlies. Bestuur en leden van wielervereniging ZRTC Theo Middelkamp Onverwachts is op dinsdag 26 mei jl. overleden Niek Rentmeester zoon van Bas Rentmeester, leraar aan Praktijkschool De Wissel te Goes. Hierbij betuigen wij ons medeleven aan hem, zijn gezin en verdere familie. Namens het bestuur, de directeuren en de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad van Stichting Respont L.C. Poppe-de Looff, voorzitter "En dan vallen de benen stil" Dag Niek Jelle en Marjolein- Kattendijke, 26 mei 2009 Geschokt en diep bedroefd zijn wij omdat in de ochtend van 26 mei geheel onverwacht is overleden Niek Rentmeester Wij wensen Bas, Tonnie en Ruud veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Stichting Zeeland Cycling Support Geen woorden, slechts stil onbegrip. Wij hebben een wielerkameraad verloren. Niek Rentmeester Lieve Tonnie, Bas en Ruud, wij wensen jullie alle kracht toe bij het verwerken van dit verlies. MTB Team Beebikes Nutswerk Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster Maria Jacoba Veerhoek-de Rijder Kapelle: Jac. Veerhoek t C.M. Veerhoek-Stevense Kapelle: C. Veerhoek t C.B. Veerhoek-Gerritse Wij wensen de familie veel sterkte toe. 24 mei 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72