volgt startende ondernemers
'Misschien moet je juist nü beginnen'. Bas Striekwold, startend ondernemer
Woensdag 27 mei 2009 39
07:15 Planets fun
niest animals 08:10The
bold and the beautiful
08:35 T rauma centrum
09:1 OSUUS, jouw win
kel 09:25 Tommy tele-
shopping 12:15 Planet's
funniest animals 12:40
De grote verbouwing
13:40 Holland's got ta
lent 15:40 Burgers' Zoo:
drukte in de dierentuin
16:15 According to Jim
16:45 The bold and the
beautiful 17:00 Monk
07:30 Teieshop 7:Suer-
te 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teieshop 7: Suer-
te 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20Tulpenrallye 11:40
RTL Z Nieuws 13:20 We
reldzaken 13:40 RTL Z
Nieuws 14:20 Neder
land bouwt 14:40 RTL
Z Nieuws 15:20 Vol
vo Ocean Race: Stoe
re mannen, hoge gol
ven 15:40 RTL Z Nieuws
16:20 PRAutotype 16:40
RTL Z Nieuws
07:00 Teieshop 8: Tel
sell 17:10 De bruiloft
van... 17:40 Oprah Win
frey show
06:50 Disney feest 07:20
Suddenly Susan 07:50
Hotel 08:25 Born2Cook
08:55 ER 09:55 TekT-
VShop 10:55 Astro TV
12:55 The Drew Carey
show 13:25 Roseanne
13:55 Friends 14:25 ER
15:30 Disney feest 15:55
The Drew Carey show
16:25 Will Grace 16:50
Roseanne 17:20 What
I like about you 17:45
Suddenly Susan
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Kim Possible, Re
cess, The replacements,
Ga voor gezond, Jac
kie Chan, Yin Yang Yo,
Pat and Stan, Famous 5,
Totally spies, A kind of
magic, Phineas Ferb,
Matt's monsters, Fa
mous 5, Cluebie, Jac
kie Chan, Kid versus kat,
Pokemon: Battle dimen
sion, A kind of magic,
Matt's monsters, Poke
mon: Battle dimension,
Jackie Chan, Phineas
Ferb, Jetix megatalent
o
o
18:00 De grote verbou- 18:00 The A-Team, ac- 18:35 Dr. Phil, talkshow 18:10 Scrubs, comedy- 18:00 Sneak, filmupdate
wing, realitypro- tieserie serre 18:05 My wife and kids,
gramma 18:55 Knight Rider, ac- 18:40 Charmed, fantasy- comedyserie
tieserie serie 18:40 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:55 Married with 19:30 Debbie's face-
19:35 Ghost whisperer,
19:05 Will Grace, co
land - Vroege
children, comedy- lift voor je huis,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
serie woonprogramma
19:35 Friends, comedy
gramma
serie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum, 20:30 The lost world,
realityprogramma avonturenfilm
20:30 HartinAktie,
consumentenpro
gramma
20:30 Suspect, thriller
20:30 Tussen de oren,
wetenschapsquiz
20:00 Off centre, come
dyserie
20:30 Criminal minds,
misdaadserie
21:30 Red mijn verbou
21:30 Ruby Wax goes
21:25 Numb3rs, mis
wing!, bouwpro
Dutch, amuse
daadserie
gramma
mentsprogramma
22:30 Hart van Neder
22:20 Beowulf, sf-/hor-
22:50 As the world
22:15 Law Order:
22:25 Lauren verslaat...,
land - Late editie,
rorfilm
turns, soap
Special Victims
serie reportages
reportages
Unit, dramaserie
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws-
Late editie
23:25 Burgers'Zoo:
drukte in de die
rentuin, docusoap
23:55 De opvoedpoli-
tie, docudrama
23:45 Oprah Winfrey
show (h)
23:10 Criminal intent,
dramaserie
23:20 Profiler, misdaad-
00:50 Happy Hour
00:00
RTL Poker: Heads
00:35
Teieshop 8
00:05
Angela's eyes
00:15
Surface
up
00:36
Sneak preview
01:00
Sunday Jam
01:05
Sneak
01:00
Teieshop 7
02:00
Erostijl
01:15
Nachtprogram
01:15
Nachtprogram
01:01
Nachtlounge
05:30
Car tracks
mering: Relax TV
mering
03:00
Sneks
04:00
Hart van Neder
02:15
Poker after dark
05:30
Car tracks
land - Late editie/
Shownieuws (h)
00
ID
Is*
to
IsJ
IO
IO
b
n
hun startfase te hebben. Boven
dien, geeft de prille ondernemer
eerlijk toe, waren de adviezen van
de door de sponsor naar voren ge
schoven deskundigen, best handig.
„Zonder die hulp hadden we dat
allemaal zelf uit moeten vinden."
Ik Begin Voor Mezelf volgt elke
week de startfase van een andere
onderneming.
De avonturen worden over de
RTL zenders uitgesmeerd. Op RTL
4 is elke woensdag de gewone uit
zending voor het brede publiek te
zien.
De week erna volgt op RTL 7 een
speciale aflevering, waarin vooral
de tips van deskundigen centraal
staan en weer een dag later gaat
een verkorte versie van die afleve
ring in de carrousel van RTL Z.
Ik Begin Voor Mezelf, RTL 4, 22.30 uur
Zwagers Bas Striekwold (links) en Pedro Rotcheid hebben een restaurant,
cafetaria, bar en kantine op Camping De Midden Veluwe. foto CPD
IHmSE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Wie nu?
18:30 De Zeeuwse top 40
18:40 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man bijt
hond 14:00 Sporza: Wielren
nen - Ronde van België 16:00
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Italië 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:10 De rode
loper 18:35 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 Man bijt hond
20:05 Joker- en lottotrekking
20:10 Het weer 20:15 Thuis
20:45 Ook getest op mensen
21:35 Low impact man 22:05
The one man show 22:50 Het
journaal laat 23:11 Winstver
deling joker en lotto 23:12
KENO-uitslagen 23:13 Het
weer 23:15 Sporza: Tennis
- Roland Garros 00:00 Man bijt
hond 00:25 De rode lopér
België 2
07:05 Rocket mijn raket 07:15
Gawayn 07:30 Disney's Brandy
Mr. Whiskers 07:50 Missy
Mila 08:00 Samson en Gert
08:25 Sprookjesboom 08:30
Go IV 08:40 Karrewiet 08:48
08:59 CANVAS 09:00 Lente-
beelden 11:15 Sporza: Tennis
-Roland Garros 13:59 KETNET
14:00 Mega Mindy 14:25 De
Smurfen 14:50 Gawayn 15:05
De 5 15:25 Oggye/d kak
kerlakken 15:35 Carl2 16:00
Disney's American dragon:
Jake Long 16:20 Oggy e/d
kakkerlakken 16:30 Samson
en Gert 16:55 Disney's Brandy
Mr. Whiskers 17:15 Rocket
mijn raket 17:30 Gawayn 17:45
George van de jungle 18:00
Go IV 18:10 Karrewiet 18:20
Spring 18:45 En daarmee
basta! 19:00 Disney's Zoem in
op Maggie 19:10 Go IV 19:20
Karrewiet 19:25 Oggy e/d
kakkerlakken 19:30 H20 19:54
19:59 CANVAS 20:00 Terzake
09 20:50 About Schmidt 22:55
Nooitgedacht 23:40 Koningin
Elisabethwedstrijd voor viool
2009
RTBF1
09:10 La clef des champs
09:35 Le jardin extraordinaire
10:05 Mariagede rêve 11:20
Questions d'argent 11:25 Table
des terroirs 11:26 Ceci n'est
pas un musée 11:30 Edition
spécial 12:50 Weerbericht
12:55 Questions d'argent
13:00 Nieuws 13:40 Face-a-
face 13:50 Weerbericht 13:58
Ceci n'est pas un musée 14:00
Télétourisme quotidien 14:10
Wielrennen: Ronde van België
16:25 Arabesque 17:30 Tout le
monde veut prendre sa place
18:25 Chaud devant 18:26 Air
de familie 18:30 Le 6 minutes
18:40 Weerbericht 18:45
Au quotidien 19:17 Tribune
électorale 19:22 Weerbericht
19:30 Nieuws 19:55 Huis dos
20:20 Joker- en lottotrekking
20:25 Weerbericht 20:30
Questions a la Une 21:39 Ceci
n'est pas un musée 21:40,
22:40 Enquêtes réservées
11 23:35 Questions d'argent
23:36 Joker- en lotto-uitsla-
gen 23:40 Entre la coupe et
l'élection
RTBF2
07:00 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 10:25
Minuscule 10:31 Questions
d'argent 10:32 Plus belle la vie
11:00 Tennis: Roland Garros
17:35 Minuscule 17:40 Les
niouzz 17:50 Air de familie
17:55 Toute une histoire 18:55
Plus belle la vie 19:30 Les Grif
fin 19:55 Beursberichten 20:00
Quand Harry rencontre Sally
21:35 Matière grise 22:30 Le
12 minutes 22:45 KENO 22:46
Weerbericht 22:49 Lotto- en
jokeruitslagen 22:50 Beursbe
richten 22:55 Concours Reine
Elisabeth - Finale
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Real res
cues 11:00 Homes under the
hammer 12:00 The unsellables
12:30 Cash in the attic 13:15
Bargain hunt 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 Diagnosis
murder 16:00 Nieuws en weer
bericht 16:05 Big and Small
16:15 Grandpa in my pocket
16:25 Tronji 16:50 Funky
fables 17:00 Thumb wrestling
federation 17:05 Paradise café
17:35 Blue Peter 18:00 My-
Wish 18:05 Newsround 18:15
The weakest link 19:00 Nieuws
en weerbericht 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht
19:55 Party election broadcast
for the European Parliament by
the Green Party 20:00 The One
show 20:30 Animal 24/7 21:00
10 things you need to know
about losing weight 22:00 The
apprentice 23:00 Nieuws en
weerbericht 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:35
Party election broadcast for the
European Parliament by No2EU
- Yes to democracy 23:40 The
National Lottery draws 23:50
The street
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Doodle Doo making
moments 08:00 Jakers: The
adventures of Piggley Winks
08:25 Space pirates 08:55
Poetry pie 09:00 Bear behaving
badly 09:20 Basil's game
show 09:50 Wolverine and
the X-men 10:10 Pinky and
Perky 10:25 Thumb wrestling
federation 10:30 Beat the boss
USA 11:00 Little Howard's
big question 11:30 SMart
12:00 Dangermouse 12:15
Return to Oz 14:00 See hear
14:30 Working lunch 15:00
Escape to the country 16:00
Murder, she wrote 16:45 Flog
it! 17:30 Put your money where
your mouth is 18:15 Cash
in the celebrity attic 18:55
Party election broadcast for
the European Parliament by the
Green Party 19:00 Great British
menu 20:00 Keep it in the fa
mily 21:00 Springwatch 22:00
Armando lannucci: Milton's
heaven and hell 23:00 The
apprentice: You're fired 23:30
Newsnight 00:15 Weerbericht
00:20 Party election broadcast
for the European Parliament by
the No2EU - Yes to Democracy
00:25 The wire
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03
Brisant 10:25 Elvis und der
Kommissar 11:15 In aller
Freundschaft 12:00 Tages
schau urn zwölf 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co 17:00 Tagesschau um fiinf
17:15 Brisant 17:54 Die Partei-
en zur Europawahl 18:00 ARD
vor acht 19:45 Wissen vor acht
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Kuckuckszeit
21:43 Die Parteien zur Europa
wahl 21:45 Hart aber fair 22:58
Die Parteien zur Europawahl
23:00 Tagesthemen 23:28 Das
Wetter im Ersten 23:30 Die
Parteien zur Europawahl 23:32
Der Cup der guten Hoffnung
00:15 Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen
11:15 Forsthaus Falkenau
12:00 Tagesschau um zwölf
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute - Sport 15:15
Tierische Kumpel 16:00 heute
- in Europa 16:15 Alisa - Folge
deinem Herzen 17:00 heute
- Wetter 17:15 hallo deutsch
land 17:45 Leute heute 18:00
SOKO Wismar 18:50 LOTTO
Ziehung am Mittwoch 19:00
heute 19:20 Weerbericht
19:251 Küstenwache 20:15
Zwei Arzte sind einer zu viel
21:45 heute-journal 22:12
Weerbericht 22:15 Abenteuer
Wissen 22:45 auslandsjournal
23:15 Johannes B. Kerner
00:20 heute nacht
Discovery
07:40 Scrapheap challenge:
Wheelie 08:30,08:55 Beetle
crisis 09:20 Die Ludolfs 10:15
Ultimate cars: Luxury 10:40
Overhaulin': Tuner car 11:35
Nextworld: Future metro 12:30
How it's made: Steel wool/
Ranges/Carved candles/Slot
machines 13:00 How it's made:
Airline meals/Paper cups/
Trumpets 13:25 Brainiac 14:20
Extreme engineering: High risk
tower 15:15 American hotrod:
'40 Woodie 16:10 American
chopper: Flowjet bike 17:05
Biker build-off: Jerry Covington
vs Warren Vesely 18:05 LA Ink:
Holly's in town 19:00 Mythbus-
ters: Paper crossbow 20:00
LA Hard Hats: Glaziers 21:00
Ultimate survival: Moab desert
22:00 Survivorman: Australian
outback 23:00 Destroyed in
seconds 23:30 Eyewitness
00:00 Extreme engineering:
Deepest tunnel
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
11:58 National Geographic
Channel 11:59 National Geo
graphic Junior 12:00 Michaela's
wild challenge 12:30 Monkey
thieves 13:00 Prove it! 13:30
Heads up 14:00 Doomsday vol
cano 15:00 Perilous journeys
16:00 Hometown Baghdad
17:00 Ancient megastructu-
res 18:00 Animal inspectors
18:30 Talking to animals 19:00
Remarkable vets 19:30 Animal
inspectors 20:00 Earth investi
gated 21:00 Earth investigated
22:00 Perilous journeys 23:00
Ancient megastructures 00:00
Earth investigated
TMF
09:00 De videotheek 11:40
Sascha's battle of the bal-
lerrjongens 12:00 Top 25
meest bekeken streams op
tmf.nl 14:00 Scoots Helmets
14:30 De videotheek 15:00
serveert 15:30 Your chart
16:30 Kijk dit nou live 17:30
Wat te doen voor je poen
18:00 De videotheek 20:00
Your chart 21:00 serveert
21:30 De videotheek 22:00
TMF NL 23:00 De videotheek
00:00 Midnight
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 1011:30 M is for music
15:30 Made 16:25,16:50 My
super sweet 1617:20,17:45
The Hills 18:10,18:40 Room
raiders 19:05 Pimp my ride
UK 19:30 Run's house 20:00
Hogan knows best 20:25 Cribs
20:50 The X-Effect 21:20 A
shot at love with Tila Tequila
22:10 Viva la Bam 22:40 Rob
Big 23:05 Wildboyz 23:30
Jackass 00:00 After hours
TVS
08:45 Canadees nieuws 09:10
TV5Monde I'info 09:15 Stade
Africa 09:45 Une brique dans le
ventre 10:10 TV5Monde I'info
10:15 Littoral 10:45 Des chif-
fres et des lettres 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place
12:00 TV5Monde I'info 12:05
Destinations goüts 12:30 Plus
belle la vie 12:55 Ben se fait
des films... 13:00 Rumeurs
13:30 Belgisch nieuws 14:00
Pékin Express 15:20 Les jardins
de Bali 15:45 L'autre émoi
16:00 Nieuws 16:30 II était
une fois... Largo Winch 17:30
Questions pour un champion
18:00 Nieuws 18:20 L'invité
18:30 Le journal de l'éco 18:35
Rumeurs 19:00 Destination
reussite 20:00 Zwitsers nieuws
20:30 Frans nieuws 21:00 Su-
pergranny.com 23:00 Nieuws
23:10 Afrikaans nieuws 23:25,
00:20 PJ - Police judiciaire
Eurosport
08:30 Tennis 08:45 Autosport
09:45 Tennis 10:30 Tennis
11:00 Tennis 15:30 Wielren
nen 17:30 Eurogoals flash
17:45 Tennis 20:30 Tennis
20:50 Planet Armstrong 20:55
Eurosport for the planet 21:30
Wednesday selection 21:35
Riders club 21:40 Golfclub
21:50,22:45 Golf 23:15 Golf
club 23:20 Yacht club 23:30
Tennis
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 The screening
room. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:00 World
news Asia. 14:30 TalkAsia.
15:00 World business today.
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Interna
tional desk. 19:00 Your world
today. 19:30 The screening
room. 20:00 Quest means
business. 21:00 International
desk. 22:00 Connect the world
with Becky Anderson. 23:00
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 The situation room.