unicef unite for children Wij geloven niet in morgen. De crisis. Kan UNICEF daar iets zinnigs over zeggen? Ja, dat kunnen we. Sterker nog: dat moeten we. De crisis raakt ons allemaal. Maar wij zien ook wat de crisis aanricht bij kinderen. De kinderen waar UNICEF zich wereldwijd daadkrachtig voor inzet. De meest kwetsbare kinderen krijgen nu de hardste klappen. Want de gevolgen van de crisis zijn juist voor hen dramatisch. We hebben het over weeskinderen, die hun ouders hebben verloren aan aids. Over kinderen die op de vlucht zijn. Onvoldoende te eten hebben. Niet naar school kunnen omdat ze moeten werken. Kinderen die desondanks blijven dromen van een betere toekomst. ledereen verwacht dat de crisis vroeg of laat voorbijgaat. Maar daar kunnen kinderen niet op wachten. Later is allang begonnen. De toekomst van heel veel kinderen staat vandaag op het spel. Het mag niet zo zijn dat we miljarden investeren om banken staande te houden en tegelijkertijd kinderen die onze hulp hard nodig hebben, aan hun lot overlaten. Dus moeten we doorgaan met helpen, waar ook ter wereld. 4 Bezuinig, als het moet. Maar bezuinig nooit op kinderen. Zij zijn de toekomst. Word vandaag nog lid van UNICEF. Maak samen met ons daadwerkelijk het verschil. Vecht mee voor een betere wereld voor alle kinderen. Die wereld moet er komen. Die wereld komt er ook, als we vandaag nog een vuist maken. Juist daarom durven wij keihard te beweren: wij geloven niet in morgen. Wij geloven in vandaag. Want later is nu. Deze advertentie werd niet betaald uit donateursgelden, maar mogelijk gemaakt door de inzet van alle UNICEF-medewerkers, ambassadeurs, vrijwilligers en uw dagblad. Kijk ook op www.unicef.nl/wijgelovennietinmorgen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32