t Familieberichten ITlensenlinq.nl f Peter Mol 26 I Woensdag 27 mei 2009 kijk ook op Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een dankbaar leven rustig is ingeslapen onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Walrave Leendert Kristelijn sinds 9 september 2008 weduwnaar van Wilhelmina Foeken 26 februari 1911 25 mei 2009 Renesse, Leni en Liza Bouwman-Kristelijn Miranda Martin en Ingeborg Charlotte Oost-Souburg, Tineke en Gerrit de Hamer-Kristelijn Petra Edwin Michael Ron en Wilna Amy Chelsea Valentijn Corsica/Bretagne (Fr.), Trudy Kristelijn Burgh-Haamstede, zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: Zeedistelweg 26 4325 BL Renesse De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden zaterdag 30 mei om 10.00 uur in de Jacobuskerk aan de Ring te Renesse. Parkeer-mogelijkheid op het Transferium, op enkele minuten loopafstand van de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse, omstreeks 11.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Dorpshuis" Zeeanemoon weg 1 te Renesse. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn geliefde partner, onze broer, zwager en oom Adrianus Alphonsus de Leeuw in de leeftijd van 70 jaar. Kruiningen: Dingna Schipper-Verhage Marinus Schipper Nuray Schipper Denise Selena Hoogerheide: Rina Oome-van de Pas Martin Oome Ronald en Ilse, Ferre, Dieder Alexandra en Mare, Kirsten, Yvar, Maya, fenthe Hansweert: Marja Baas-van de Pas Bram Baas Jan-Willem en Miranda Hansweert: Rinus van de Pas Marijke Schipper Marco 25 mei 2009 Braillestraat 14 4416 DN Kruiningen De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt vrijdag 29 mei om 10.30 uur gehouden in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze neef We wensen Karin, ouders en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Jan Suus Mol-Besuijen Wim (t) Jo Hirdes-Mol Chris Ina Mol-Braamse Peter Ineke Verdaasdonk-Mol neven en nichten Nooit vragend, nooit klagend, altijd alles voor zichzelf dragend, was zij een steun voor velen. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma Mien Abrahamina Adriana van Dommelen Mientje in de leeftijd van 80 jaar. Janny en Kees Cecil en Monique Sofie, Rick William en Rianda Gwen, Levi Jordi en John Sam, Britt Nieuwerkerk, 25 mei 2009 "Steenzwaenshof" Correspondentieadres: Familie Dalebout U.N.A.straat 47 4306 AX Nieuwerkerk Vrijdag 29 mei zal er om om 13.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de zaal van "Steenzwaenshof", Burg. van Eetenstraat 32 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Steenzwaenshof". Met diepe droefheid geven wij u kennis dat van onze zijde is weggenomen onze lieve zuster, schoonzus en tante Mien van Dommelen Familie Goudzwaard-van Dommelen Mevrouw Kalkman-van Dommelen Familie de Bruine-van Dommelen Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve vriendin Mientje van Dommelen Kees en Leny van Driel Dick en Lianne Corné Manon Els Rowen Nieuwerkerk, 25 mei 2009 Diep geschokt zijn wij na het vernemen van het overlijden, na een korte ziekteperiode, van onze zeer gewaardeerde collega Kees Vermeulen Kees was sinds 1 juni 1986 voor vele gasten en mede werkers het gezicht van ons restaurant en de Nestor voor velen die de eerste stappen in het horeca vak hebben gezet. Wij zullen Kees, als persoon en als collega, gaan missen en wensen zijn naaste familie heel veel sterkte toe. De collega's van Fletcher Zuiderduin Beachhotel In zijn vertrouwde omgeving is na een ongeneeslijke ziekte rustig thuis overleden mijn lieve echtgenoot, onze broer, schoonbroer, oom en neef George Joseph Cockheijt echtgenoot van Rosa Vereecken ft St. lansteen, 27-6-1926 t Kapellebrug, 26 - 5 - 2009 Kapellebrug: R. Cockheijt-Vereecken Familie Cockheijt Familie Vereecken Gentsevaart 97 4565 ES Kapellebrug De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 30 mei 2009 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes dé Doper, Hoofdstraat 4 te St. Jansteen, waarna de crematie in stilte zal plaatshebben. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de parochiekerk. Gaarne enkel schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze vriend Rinus van de Klooster Fam. J. van den Boomgaard-Franke Mevr. A. Dek-Kole Fam. P. Komejan-de Bel Onverwachts is onze vrouw, moeder en oma aan haar laatste wandeltocht begonnen Maria Wilhelmina Bosselaar-Hoogesteger ft Goes, 3 december 1929 t Roosendaal, 25 mei 2009 Pieter Bosselaar Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Petrus Donderstraat 12 4703 HP Roosendaal Marie is opgebaard in rouwcentrum Coppens, Vijfhuizen- berg 42 te Roosendaal, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 29 mei van 11.00 uur tot 11.30 uur. De uitvaartdienst zal daarna plaatshebben om 12.30 uur in de Kruiskerk, St. Lucasplein 1 te Roosendaal, waarna de begrafenis volgt op begraafplaats Zegestede, Rucphense- baan 95 te Roosendaal. Samenkomst in de kerk. Schriftelijke condoleances voor aanvang van de dienst in de kerk. Gelegenheid tot persoonlijk condoleren na de dienst in de koffiekamer van de begraafplaats. Voor nadere informatie en/of condoleance zie www.uih'aartcoppens.nl/requiem u logt in met Marie en met toegangscode: B4863J Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Leintje Bostelaar-Huibregtse willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Johan Jacco Edwin en Brenda Zoutelande, mei 2009 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen tijdens de lange periode van ziekte en na het overlijden van mijn geliefde zorgzame man en onze vader en opa Jacobus Mesu heeft ons ontroerd en goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. J.J. Mesu-Dekker Kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2009 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze ma en oma Ga bv Vermue-de Cock zijn wij u allen zeer dankbaar. Uw vele reacties steunen ons om dit verlies een plaatsje te geven. Tevens danken wij ook de huisarts en ZorgSaam Thuis voor de uitstekende begeleiding. P.L. Vermue Kinderen en kleinkinderen Oostburg, mei 2009 ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijLe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28