Familieberichten f]| ITlensenlinq.nl Siny Minnaard-Kompagnie 22 I Dinsdag 26 mei 2009 kijk ook op Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat haar dierbaar was is, vrij onverwachts, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot - en overgrootmoeder Catharina Johanna Brunings-Mouwen Toos Sinds 25 oktober 2005 weduwe van Emile Henny Brunings 7 april 1930 Halsteren t 23 mei 2009 Vlissingen Frank en Lia Connie en Thea Emile Klein - en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Frank Brunings Westerzicht 26 4385 AM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 mei van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 28 mei om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. ENIGE KENNISGEVING Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stil gestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Ie genoot van het leven Bedankt voor alles wat je hebt gegeven Tot onze grote ontsteltenis is plotseling van ons heengegaan onze innig geliefde zoon Martin Wever in de leeftijd van 41 jaar. Gerrit Wever en Coby Wever-Bouwman Ronald (in herinnering Correspondentieadres Pablo Picassoplein 54 4382 KB Vlissingen Martin is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20. 4382 NA te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 28 mei om 16:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium Lieve Martin Wij vinden geen woorden om te zeggen hoe wij je zullen missen Diny en Cor Marijke en Peter Dit weekend bereikte ons het trieste bericht dat op 62-jarige leeftijd geheel onverwacht is overleden onze medewerker At Dijkstra At is ruim 36 jaar werkzaam geweest bij Zeelandia, waarvan een groot deel als specialist op het gebied van lossings middelen. Zijn grote kennis en inzet maakten hem tot een bepalend persoon binnen ons bedrijf en een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn naasten veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke'Zeelandia Groep b.v. Zie'rikzee, 25 mei 2009 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve buurvrouw Marie Veerhoek Jan en Jannie Luteijn Mijn genade is u genoeg; 2 Kor. 12 9b Na een ernstige ziekte is door de Heere van ons weg genomen, in de Hope des eeuwigen levens, onze geliefde vader en opa Hendrik Pieter van Heil sinds 18 augustus 2004 weduwnaar van Willempje van Heli-Huisman in de leeftijd van 81 jaar. ZeistAgathe en Wim de Bruin-van Heil Floor .Oost-SouburgJohan en Anneke van Hell-Kaljouw Mariëlle en Timo Roland Lisanne Walter en Ariska MiddelburgRobert en Rianne van Hell-Louws Willemien Pieter 24 mei 2009 Amnestylaan 134 4336 LL Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op woensdag 27 mei van 19.00 tot 20.00 uur. Op donderdag 28 mei zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg om 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van twee medewerkers van ThermPhos International B.V. Wij wensen de familie, vrienden, kennissen en collega's veel sterkte toe met het grote verlies van Ruud de Looff en Ton Witte Directie en medewerkers SGS Nederland B.V., Vlissingen-Oost Wij zijn diep geschokt door het overlijden van Ruud de Looff en Ton Witte tijdens hun werkzaamheden bij onze opdrachtgever Thermphos International B.V. Onze diepste medeleven gaat uit naar de nabestaanden, vrienden en collega's. Wij wensen hen heel veel sterkte toe. Namens de medewerkers van Kok Beveiliging B.V. Jacquelien, Ton, Marc, Dick, }oos, Soeredj, Danny, Ger, Jamal., Brenda en Ernst Vol ongeloof en diep getroffen zijn wij door het plotseling overlijden van onze Thermphos collega's Ruud de Looff en Ton Witte Wij wensen familie, vrienden en collega's heel veel sterkte met het verlies. Imtech Industrial Services Wij zijn verdrietig over het verlies van onze goede vriendin en buurvrouw Jeannet en Hans Betsy en Wim Nellie en Jaap Adrie en Rinus Fam. W, Rouw Jo en Wim Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte Het leven is geen lolletje je moet er een lolletje van maken... Heden overleed zacht en kalm, nog vol levenslust, mijn lieve vader, schoonvader en onze opa Petrus Mattheijssen weduwnaar van Joanna Geertruida Mattheijssen-Schijvenaars Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Axel: Riet Mattheijssen Marcel en Marianne Peter en Mariëlle Erik en Isabelle Maarten in herinnering Boxtel: Henny Mattheijssen in herinnering Elisabeth Mattheijssen-van Heel Patricia Paul 25 mei 2009 Kinderdijk 7,4571 SX Axel U kunt afscheid van hem nemen in het mortuarium op de begraafplaats Westerzicht aan de Westsingel te Axel, op donderdag 28 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 30 mei om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Westsingel aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in "De Halle", Rooseveltlaan 1 a te Axel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niet te redden Je ogen zijn gesloten het einde komt in zicht je weet datje gaat verliezen toch heb je je altijd op winnen gericht Je hebt ervoor gevochten je hebt er alles aan gedaan maar niemand kon je redden je moet de hoop nu laten gaan Tranen in m'n ogen tranen van de pijn die pijn die ik zal voelen wanneer jij er niet zal 2yjn het einde is gekomen het afscheid is nabij we staan nu met z'n allen in een hele lange rij We lopen langzaam verder daar lig je in een kist het is zo duidelijk te zien dat iedereen je nu al mist Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen zij voor ons heeft gedaan, is na een moedige strijd van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Helena den Beer weduwe van Jacobus Matthijs Zaamslag, 20-2-1926 t Axel, 20-5-2009 Terneuzen: Frans en Annie Matthijs-Harms Sjacco en Debby Franken Demet Terneuzen: Fina en Adrie Bakker-Matthijs Helène en Emiel - Nathalie Axel: Joop en Maria Matthijs-Herwegh Kelly en Robin - Tristen Axel: Jannie Matthijs en Cor van Wijck Bianca-Aaron Zaamslag: Johan Matthijs en Lia van de Voorde Lieneke Sluiskil: Ria en Alvie Timmner-Matthijs Wesley Felicia Terneuzen: Katja Matthijs en Piërre Overdulve Nicole en Frans - Thijs, Steph Rebecca en Wendy Whitney Axel, Verzorgingshuis "De Vurssche" Correspondentieadres: Baandijk 19 4537 SWTerneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54