Familieberichte! fTlens9niloq.nl Geboren L üverJeden Olan Jann Isaac 20 I Dinsdag 26 mei 2009 kijk ook op Geboren, 22 mei 2009 te Den Haag zoon van Marjolein Henneman en Martijn Oerlemans, broertje van Lev Na Michèle, Kevin, Lev en Sven, het 5e kleinkind van Ineke en Sidney Henneman, Goes Geboren 18 mei 2009 Broertje van Renée Evelien en Dennis van Stalle-Heijman 't Blok 53 4823 JC Breda y JubuMjm Hartelijk dank aan iedereen, Door alle lieve wensen,kaarten,bloemen en kadootjes, is ons Gouden Huwelijksjubileum voor ons een onvergetelijke dag geworden Harry en Yolanda Mussche-de Taeye Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, omaatje Elisabeth Melieste-Porreij weduwe van Pieter Marinus Melieste in de leeftijd van 85 jaar Terneuzen: Breskens: Diny en Jan den Dunnen-Melieste Liesbeth en Austin Corrie en Bram Keijmel-Melieste Michel en Nicole Juli, Dirkje, Kas Breskens, 24 mei 2009 Correspondentieadres: C.Keijmel-Melieste Grote Kade 7 4511 AS Breskens Moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 28 mei om 14.00 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoeting. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Woorden schieten te kort Na «een lange lijdensweg is onverwacht overleden onze zoon, broer, zwager en oom Peter Mol Ar 8 oktober 1964 - 124 mei 2009 Heihkenszand: P. Mol A.W. Mol-Almekinders Ellewoutsdijk.Leon Baarland: Lianne en Martin Demi, Indy, Kelly Na een zware operatie en een tijd van hoop en vrees, hebben wij verdrietig afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en schoonvader Jacob Jannis Catseman echtgenoot van Adriana Janneke Dreve in de leeftijd van 85 jaar St. Kruis: St. Kruis: Oostburg: A.J.Catseman-Dreve Lia de Smidt-Catseman Henk de Smidt Elly Catseman Freddie Ploegaert UZ Gent, 23 mei 2009 Bakkersdam 3 4528 KD St. Kruis Indien u afscheid wilt nemen van Jacob is daar woensdag 27 mei gelegenheid voor in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 28 mei om 10.30 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze grote droefheid is op 23 mei 2009 overleden onze geliefde broer, schoonbroer en oom Jacobus Jannis Catseman echtgenoot van Adriana Janneke Dreve Breskens: Jannis en Klara Catseman Groede: Willem en Rina Catseman Breskens: Gideon en Rina Dreve Cor en Saar Dreve Janneke en Salah Galadi Greta en Kees Brakman IJzendijke; Aardenburg: Groede: Neven en nichten Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag. Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach. Aan de toekomstplannen die we samen zouden maken is onverwacht een einde gekomen. Diezelfde toekomst zal nu voor altijd een droom blijven. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Willie René Debaere in de leeftijd van 71 jaar. Oostburg: IJzendijke: Oostburg: P.H. Debaere C. Debaere-Verplanke R.J. Debaere L.M. Debaere-de Jager L.M. Versluijs-Debaere A. Versluijs t Neven en nichten Oostburg, 25 mei 2009 Correspondentieadres: Melkweg 14 4501 GK Oostburg Er is gelegenheid om afscheid van Willie te nemen op donderdag 28 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 29 mei om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij willen u allen heel veel sterkte wensen in deze moeilijke tijd vanwege het overlijden van Willy Opleidingsmentoren in het basisonderwijs Zuid-West Nederland en Pabo Hogeschool Zeeland Pabo-docenten en opleidingsmentoren Zuid-West Nederland wensen alle kinderen, directie en leerkrachten veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wij zullen Willy Don missen, ook vanwege haar inzet voor het onderwijs. Namens Henk Zielstra, directeur Pabo Hogeschool Zeeland en Ben Meesters, coördinator OIDS In onze harten leef je voort. Dankbaar voor al datgene wat hij voor ons in zijn leven heeft gedaan en gegeven geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan, onze lieve vader en opa Pieter Lauras Geene -weduwnaar van Marina Boudewijna van Iwaarden- in de leeftijd van 87 jaar. Colijnsplaat: Leo en Ria Geene-de Fouw Ronald en Pascalle Mark en Marion Tanja Serooskerke: Paul en Elma Sturm-Geene Marjan en Marsal Aja Dewi Anneten Barry Ravi Ryan Goes: Jan en Annelies Geene-Hamelink Marit jaron 25 mei 2009 Correspondentieadres: Beatrixstraat 41 4486 AE Colijnsplaat Onze vader en opa is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 te Goes, waar u afscheid van hem kunt nemen woensdag 27 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 28 mei om 13.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 14.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouw centrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt en met groot verdriet hebben wij het bericht ontvangen, dat onze zeer gewaardeerde collega Veerle Brems totaal onverwachts overleden is. Veerle heeft zich jarenlang met grote inzet en veel enthousiasme ingezet als vrijwilligervoor Amnesty International. Van 2004 tot 2006 is ze actief geweest in de studentengroep Tilburg en sinds augustus 2007 was ze Coördinator Actie in het regioteam van Drenthe/Friesland/Groningen. Wij wensen Maarten en Veerle's familie heel veel sterkte met dit enorme verlies. Esther Elzinga, Minke Schouten en het regioteam Drenthe/Friesland/Groningen Amnesty International Wij zijn verbijsterd door het bericht van het overlijden van Veerle Brems Wij herinneren ons Veerle als een enthousiaste en opgewekte collega. Zij was zeer betrokken en toegewijd aan haar werk als psycholoog en aan de mensen met wie zij werkte. Noorderbreedte, Leeuwarden Harlingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22