Straatfestival laat Ovezande bruisen GE) Q© Rekro Te veel zon voor SGB-evenement ito- Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Eftelingprijzen Vind het Rode Schoentje terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 16 letters en ga naar www.efteling.com Isolerende beglazing Hardglazen deuren Veiligheidsglas Glasreparatie's Spiegels Arnesteinweg 27, Middelburg WWW.versluisenwilleboer.nl Vandaag is het weer blokken geblazen Video, tweets, nieuwtjes, links op www.pzc.nl/eindexamen GOES - Het evenement 'Sporen naar het verleden' van de Stoom trein Goes-Borsele (SGB) heeft de afgelopen dagen redelijk wat be zoekers getrokken, maar het aantal bleef wel achter bij de verwach ting. „Het was eigenlijk te mooi weer, we hadden concurrentie van het strand", zegt vrijwilliger Jos van der Heijden van de SGB. Desalniet temin spreekt hij van een 'dank baar publiek'. Een zogeheten pomplorrie bleek een populaire attractie. „Van 's och tends tot 's avonds zaten er men sen op, echt een succesnummer", aldus Van der Heijden. Vanaf Hemelvaartsdag tot en met gisteren was er van alles te doen en te zien op het museumterrein. zande. Duizenden bezoekers wa ren ook dit jaar weer naar het Bor- selse dorp gekomen om te genie ten van het twaalf uur durende evenement vol muziek en bijzon der straattheater van Zeeuwse, Ne derlandse en buitenlandse bodem. En het publiek wordt traditiege trouw ook betrokken bij de acts, zoals ook in de show van Svetlana Flamingo uit Amerika, waarbij en kele mannen, zichtbaar gegeneerd, een rol kregen toebedeeld als hol bewoner met berenvel. Ook de so loshow van de Australische Betty Brawn, de eerste in Nederland, trok veel bekijks. Theater Doublee bracht op het sportveld een hilarische voorstel ling met een echt zwembad. De voorste rijen hielden het daarbij niet droog, maar dat was een wel kome verkoeling. Voor kinderen was er eveneens van alles te beleven, zoals de voor stellingen van Poppentheater Mu- zemuis, een kindervrijmarkt en een kidsconcert van De Jongus. Het avondprogrogramma was vooral muzikaal, met optredens van Groover, The Willies, The Freerideband en afsluiter Mem phis Maniacs, die Ovezande in 2006 ook al op zijn kop zetten. video op www.pzc.nl Openluchtevenement trekt weer duizenden mensen naar dorp. door Luc Oggel OVEZANDE - „Het volgende num mer is een oecumenische meezin ger voor elke gezindte!" En vervol gens zet 'haarmonie' Blaas of Glo ry AC/DC's Highway to hell in. De akoestische hardrockfanfare die, gehuld in spandex broeken en met getoupeerde pruiken op het hoofd rockklassiekers brengt met wasbord, accordeon, tuba en an der gerei, was gisteren één van de acts op het Straatfestival in Ove- BMaandag 25 mei 2009 1 9 Theater Doublee De Jongus Straatfestival 2009? Helemaal top! foto's Ronald den Dekker Rekro heeft weer een superaanbieding voor u! Lekker op vakantie naar Calella met verblijf in een prima 3-sterren hotel op basis van halfpension. 10-daagse busreis elke maandag en vrijdag vertrek: 29/05 t/m 22/06 al vanaf... Exclusief 25.- Royal Class toeslag 8-daagse vliegreis elke dinsdag en zaterdag vertrek: 30/05 t/m 23/06 insdag en zaterdag Voor meer informatie, prijzen per data en andere reisduur, kijk op: www.rekro.nl of bel 010- 4142233

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 59