Wings Wheels voelt crisis Vrouw gewond bij botsing Karren met die hap! 1 8 Maandag 25 mei 2009 GerechtsDeuwaardersKantoor Zeeland Uft een exploot van kandidaat-deurwaarder M. Weertman d.d. 20 mei 2009 blijkt, dat t.v.v. Esther Karelse wonende te Vlissingen, in kort geding is gedagvaard JAMIE ARP zonder beken de woon- of verblijfplaats, ter terechtzitting van de Voorzieningenrechter in de rechtbank Middelburg van 16-06-2009 te 10.00 uur, gehou den wordend aldaar in het Gerechtsgebouw, Kousteensedijk 2. Bij dit exploot, waarvan J. Arp een afschrift kan krijgen op één van onderstaan de adressen, wordt o.m. een straatverbod geëist Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 KERKWERVE - Een 41-jarige vrouw uit Schouwen-Duiveland is giste ren rond 14.15 uur gewond geraakt bij een aanrijding in Kerkwerve. Tijdens het inhalen botste een 19-jarige automobilist uit Schou wen-Duiveland tegen de linksaf slaande auto van de vrouw. De au to belandde in de sloot. De vrouw moest door de brandweer worden bevrijd. Zij is overgebracht naar het Goese ziekenhuis. Haar 15-jari- ge dochter en de 19-jarige man kwamen met de schrik vrij. Cursus assertief handelen in Goes GOES - In wijkcentrum Jan Ligt- hart in Goes wordt morgenavond, 2 en 9 juni de korte cursus asser tief en zelfverzekerd handelen ge geven. Tijdens de cursus worden zeven bouwstenen aangereikt öm dat te leren. De cursus begint om 19.00 en duurt tot 22.15 uur. Opge ven en informatie bij Jacqueline Hermans, 0115-697300 of www.prh-nederland.nl. Zorgmarkt in dorpshuis Kruiningen KRUININGEN - In het dorpshuis in Kruiningen wordt woensdag een zorgmarkt gehouden door de Stichting Gehandicapten Reimers- waal. De markt is bedoeld voor mensen die hulp nodig hebben of problemen hebben met het vin den van de juiste zorg. Vele organi saties en verenigingen zijn aanwe zig. De zorgmarkt begint om 13.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Informatiemiddag maculadegeneratie GOES - In vergaderzaal 57/60 van het Oosterscheldeziekenhuis in Goes wordt morgen een informa tiemiddag voor patiënten met ma culadegeneratie (MD) gehouden. Onder anderen oogarts S. de Clercq geeft een lezing over de nieuwste ontwikkelingen. De bij eenkomst is van 13.30 tot 16.00 uur, aanmelden (noodzakelijk) via telefoonnummer 030-2980707. Bijenexcursie voor kids in Wolphaartsdijk WOLPHAARTSDIJK - IVN Zeeuwse Delta houdt woensdag een bijenex cursie voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar. Imker Erik Speksnijder vertelt alles over bijen, bloemen en het maken van honing. De excursie vindt plaats op de Kaaidijk 11 in Wolphaartsdijk van 14.00 tot 16.00 uur. Bedekkende kleding wordt aangeraden, kosten 2 euro. Aanmelden: 0113-301883. Scootmobielcursus voor gehandicapten GOES - In zorgcentrum Randhof in Goes begint morgen een scootmo bielcursus voor mensen met een functiebeperking. De cursus om vat drie lessen (ook nog op 3 en 10 juni) waarin zowel praktijk als theorie aan bod komt. Deelname kost 7,50 euro. Informa tie en aanmelden bij SMWO Ouderenwerk, 0113-277111 of 0113-277179. Man gewond door ontploffende duikfles RENESSE - Een 26-jarige man uit Leiden is zaterdag in Renesse ge wond geraakt toen een van zijn duikflessen ontplofte. De man had de flessen net laten vullen en wil de ze in zijn auto leggen. De kop pelstukken vlogen er af en de zuur- stofïlessen boorden zich in de ach terbank. De man is met onbekend letsel per ambulance naar het zie kenhuis gebracht GOES - Ruim tweehonderd bedrijven hadden zaterdag een vrachtwagen be schikbaar gesteld voor de jaarlijkse Truckroll Midden-Zeeland van Stichting Gehandicaptenrit Zuid-Beveland. Het evenement werd voor de zesde keer gehouden. Ook Geoffrey Allaart uit 's-Heer Arendskerke kon niet wachten tot het konvooi vertrok voor een zonnige rit door de Zak van Zuid-Beve land. foto Willem Mieras Toeristisch evenement krijgt minder steun van sponsors en deelnemers. door Emile Calon ARNEMUIDEN - Het toeristisch eve nement Wings 8c Wheels onder vindt aan den lijve dat de econo mie in een recessie zit. Zo lukte het niet voldoende spon sorgeld bijeen te krijgen voor een grote vliegshow. Ook verschijnen tal van Britse autoliefhebbers zon dag niet met hun oude voertuigen aan de start van de 21e Molentocht voor oldtimers. Een overtocht is hen te duur, aldus organisator Gert Kruitbosch. Zondag wordt voor de vijfde maal Wings en Wheels gehouden. Het gecombineerde evenement op Vliegveld Midden-Zeeland, met veel aandacht voor vooral oudere vliegtuigen en klassieke auto's, had een grote publiekstrekker moe ten worden. De organisatoren wil den een evenement waar onge veer 25.000 bezoekers op zouden afkomen. Zo wilden ze een aantal bijzondere vliegtuigen naar Mid den-Zeeland halen voor een spec taculaire vliegshow. Die show gaat echter niet door, al dus voorzitter Peter Geysen van Wings Sc Wheels. Volgens hem Toeristisch evenement Wings Wheels heeft te maken met minder steun van sponsors en het afhaken van veel Britse bezitters van klassieke auto's. lukte het gewoon niet voldoende sponsorgeld bijeen te krijgen. „Ve len sponsors zeiden: 'dit jaar maar even niet'." Hij vindt dat zeer jammer, omdat het nu niet lukt het programma verder uit te bouwen. In 2008 be zochten vijfduizend bezoekers het evenement. Ook dat aantal was een tegenvaller, omdat een jaar eer der nog 14.000 bezoekers naar de derde editie van Wings 8c Wheels kwamen kijken. Het tegenvallende bezoekersaantal van 2008 kwam vooral door het te mooie weer, 'ie dereen zat op het strand' en een ongelukkige combinatie met moe derdag. Ondanks de geringere bij drage van sponsors gaat het evene ment dit jaar toch door, maar op een wat bescheidenere schaal. Svetlana Flamingo met haar 'holbewoners' uit het publiek. Eddy Only

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58