PZC Sjef verslaat Game'78 maar mist toch G3ITI6'78 gOGd llit het kampioenschap in de derde klasse startb|okken Ja, ik wil een Sportabonnement opdePZC! lees vind leef z Maandag 25 mei 2009 39 Byron Bentley van Sjef wint zijn enkelpartij tegen Niek de Koster met 2-6 6-0 7-6. foto Wim Kooyman West-Zeeuws-VIaamse tennissers stranden in zicht van de haven. door Henk van de Voorde AARDENBURG - In de derde klasse van de landelijke tenniscompetitie heersten er gemengde gevoelens bij het tennisteam van Sjef na de 4-2-zege in Aardenburg op het Clingse Game'78. De Aardenburg- se nieuwkomer eindigt weliswaar keurig op de tweede plaats, maar in het zicht van de haven werd het kampioenschap verspeeld. De West-Zeeuws-Vlamingen mor- s.ten in de laatste drie wedstrijden teveel punten, waardoor concur rent Rico uit Sint-Willebrord met luttele punten voorsprong alsnog met de titel aan de haal ging. Ga me'78 en het jeugdige team van De Boskreek uit Breskens eindig den in de middenmoot, in het duel der captains tussen Christi- aan Trapman en Tom Huis in het Zeeuws-Vlaamse onderonsje tus sen Sjef en Game'78 gaf de Hul stenaar in Clingse dienst blijk van een prima vorm, resulterend in een 4-6 1-6-zege. Huis sloeg goed hard met zijn forehand en produ ceerde ook menig verraderlijke diepgeslagen slice backhand. Trap man verloor in de eerste set bij 5-3 zijn service, waarna het tweede be drijf een formaliteit was. In de tweede partij bediende Remy Scherbeijn zich van formidabele snoeiharde forehands tegen Alexander Bauwens en won met 6-0 6-4. Bauwens miste in de eerste set scherpte en wedstrijdritme. In de tweede set kwam hij echter veel beter uit de verf Jn de derde partij klopte Byron Bently in een zware driesetter Niek de Koster: 2-6 6-0 7-6. Er waren vele langdurige sla genwisselingen te zien in dit boeiende treffen. De break bij 5-5 op de service van Clingenaar De Koster was cruciaal. Wesley van Noord was 'op 4' uitstekend op dreef tegen Robin de Witte: 6-3 6-2. Van Noord heeft afgelopen winter veel getraind, waar hij nu de vruchten van plukt. De tennis ser uit Cadzand is veel vaster ge worden en gaat niet meer onbe suisd voor de winner. In het eerste dubbel versloegen Bauwens en De Witte in drie set het duo Scherbeijn/Trapman: 6-4 3-6 4-6. Dit treffen stond bol van fraai netspel. De Belg Tim Blondeel en Van Noord klopten in het tweede dubbel met 7-6 6-3 Huis/De Kos ter. Trapman: „Promotie naar de tweede klasse was leuk geweest, maar we kunnen toch tevreden te rugkijken op afgelopen seizoen." Mixed-team van Clingenaren verslaat Gravelsteps met 5-1. door Henk van de Voorde CLINGE - Game'78 is in Clinge voortvarend gestart in de hoofd klasse van de Zeeuwse districts- mixedtenniscompetitie. Tegen Gra velsteps uit Schoondijke werd het 5-1- Davy de Kesel en Randy Boddaert wonnen met 6-1 6-3 van Ronny Koster/Willy Swartilé, maar Astrid van Damme en Rianne Verdonck van Gravelsteps bedwongen met twee keer 6-3 Tessy Kint/Natasja Haak. Game'78-speelster Fanny Kool hoefde in haar twee partijen slechts drie games in te leveren. In de tweede mixed won ze, met rou tinier Fred van Cauteren aan haar zijde, met twee keer 6-1 van Astrid van Damme/Ronny Kramer. In de derde mixed stonden Fanny Kool en Davy de Kesel alleen het red den van de eer toe aan Rianne Verdonck/Ronny Koster: 6-1 6-0. Heel wat spannender ging het er aan toe in de eerste mixed. 3-speel- ster Tessy Kint en Randy Boddaert (categorie 5) pakten de eerste set in de tiebreak, maar verloren het tweede bedrijf met 6-4 van Rian ne Verdonck en Ronny Kramer (beide 5). In de beslissende set wa ren Kint en Boddaert met 6-0 op permachtig. Ook de laatste mixed belandde met 6-4 6-1 in handen van de Clingse brigade: Natasja Haak effende met goede forehands de weg aan het net voor Fred van Cauteren ten koste van Astrid van Damme/Willy Swartilé. De kanaalzone-derby tussen Ani mo en Philten werd met 5-1 beslist in het voordeel van de Terneuzena- ren. De gebroeders Kevin en Ken ny de Rooij (beide 4-klassement) bedwongen het duo Felius (4) en Van der Schelling (7) met 6-3 7-5. Het verschil van twee speelsterktes tussen Tanja Kornelis-Van den Dikkenberg/Marjan Fraanje (4) en Isabella van Damme/Nicole van der Hooft (6) liet zich gelden: 6-1 6-1. Voor het team uit Philippine redden Joyce Naerebout (6) en Mare Felius in de eerste mixed de eer door Tanja Kornelis en Davy de Waal (4) met twee keer 6-3 op zij te zetten. In de eerste klasse ging Hulster Ambacht met 6-0 onderuit tegen het uit de hoofdklasse gedegradeer de Souburg 2, versterkt met de 4-dames Helen van Hartingsveldt en Kim Houmes. Animo verslaat Philten in de Kanaalzone-derby met 5-1. Hulster Ambacht gaat met 6-0 onderuit tegen het uit de hoofdklasse gedegradeerde Sou burg 2. 1 Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamap13) Ik neem een doorlopend sportabonnement: j ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voor maar €30,- Daarna betaal ik per: i O halfjaar automatisch 66,50 (De_zamap13) O halfjaar accept 69,50 (De_zamap13) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - - 2009 Naam:Voorletters: O m O v Adres: Postcode:Plaats: Telefoon:(o,a voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening:Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice. Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig t/m 1 juli 2009 en alleen als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de kranttreft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43