Familieberichten ff) (Tlensenl1nq.nl OysrtedB n 20 I Maandag 25 mei 2009 kijk ook op In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa en opa Leonardus Joseph d'Hont Leo echtgenoot van Irena Maria d'Hont-Seij Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Lamswaarde: Ireen d'Hont-Seij Kloosterzande: Jos en Wies Kevin, Nicky Kuitaart: Marc en Jacqueline Sander, Timo 21 mei 2009 Dreef 46,4586 AP Lamswaarde U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 26 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 27 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve, lieve Veerle Dag meisje we zullen je zó missen... onze schoondochter, ons schoonzusje Veerle Brems We wensen onze Maarten en de familie van Veerle heel veel sterkte bij dit grote verlies. Liesbeth Henk Marieke, Fulco Ylwar Marlies Harald Geschokt zijn wij door het overlijden van Veerle Brems Dochter van onze collega Monique Woorden schieten te kort We zullen er voor je zijn Dominique, Inès, Margo, Mariëlla, Nell, Sonja Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Veerle Brems dochter van onze collega Monique Brems Wij leven intens mee met Monique, haar man Luc, Maarten en de verdere familie en wensen hen veel kracht toe om dit zware verlies te dragen. Bestuur, directie en medewerkers van het Reynaertcollege Toch nog onverwachts vernamen wij dat Hubert Soulimans is overleden. Hubert is meer dan 60 jaar een trouw lid geweest van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Leden, bestuur en dirigent Muziekvereniging "Oefening Baart Kunst" Hoofdplaat Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, is kort na het overlijden van zijn Ria van ons heengegaan onze lieve pa en opa Willy Francies Marie Leeraert sinds 8 november 2008 weduwnaar van Ria Leeraert-Strooband Hij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Clinge: Anita en Luc Anouk 22 mei 2009 De Ruyterlaan 17, Clinge Correspondentieadres: 's Gravenstraat 95,4567 AB Clinge U kunt afscheid nemen van pa en opa in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 26 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 27 mei om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Na een kortstondige ziekte, maar met een zeer liefdevolle verzorging in "De Vurssche", is overleden mijn broer, schoonbroer, onze oom en oud-oom Joseph Mel -Joos- Boschkapelle 28-4-1934 f Axel 22-5-2009 Wij verliezen een bijzonder goed mens. R.M. deSmet-Mel f L.A. de Smet t M.R. Melt C.J. van der Meijden-Mel P.J. van der Meijden P.B. Mel f M.Mel-Cabatingan neven en nichten achterneven en achternichten Correspondentieadres: M.C. Vinke-de Smet, Bernhardstraat 13,4571 JS Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 27 mei om 15.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Joos is opgebaard in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 mei van 13.45 -14.15 uur. Na jaren van lijden en eenzaamheid is ons moedertje eindelijk bevrijd Dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve moederen oma Maria Paulina van Hurck gehuwd geweest met Camiel Remie van Hurck t in de leeftijd van 96 jaar. Terneuzen: W. van Hurck D. van Hurck-Debel Bianca en Patrick Alex Philippine: G. Begijn-van Hurck A. Begijn Christian en Angela V V Terneuzen, 20 mei 2009 Corr. adres: Havenpoortstraat 18,4553 BK Philippine De uitvaartdienst en crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dank aan het personeel van verzorgingshuis "De Blidevoor de verzorging. "Zonder haar is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden of een handdruk te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Celina van Gassen-Ryckaert Wij danken u hiervoor hartelijk. Namens de familie: J. Buyck-van Gassen A. van Gassen Aardenburg, mei 2009 We ontvingen het droevige bericht dat is overleden Rachel Vriendin van onze medewerker en collega John. We wensen John en verdere familie alle sterkte toe. EndurancE beveiligingsdienst Erik en Jacqueline Joost en Miranda Roger en Yvonne Mijn sterke rots, mijn schuilplaats is in God. Psalm 62 vers 8b Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis dat, vertrouwend op Gods genade, plotseling van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma Sara Wilhelmina Flipse-Bouterse echtgenote van Izak Paulus Flipse Wissenkerke, 20 mei 1929 Kamperland, 23 mei"2009 Kamperland: I.P. Flipse Kamperland: Conny en Marius Kamperland: Jeannette, Niek Martin en Marinka, William Colijnsplaat: Iza en Kees Nicole en Roy Mariska Nieuwstraat 118,4493 BG Kamperland De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 27 mei om 14.15 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u déze advertentie als zodanig beschouwen. Je moeder blijft je moeder zo eigen, zo vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in mijn ogen blinkt een traan. Lieve ma het was goed zo. Liefs Conny Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze zuster, schoonzuster en tante Sara Wilhelmina Flipse-Bouterse Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Kamperland: P.I. Bouterse (in herinnering) L.T. Bouterse-Goudswaard Geldrop: I.P. Bouterse M.G. Bouterse-van Ooyen Goes: W.S. Filius-Bouterse M.H. Filius Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36