opzegdienst (Tlensenlinq.nl IDensenlinq.nl Familieberichten. MVJrWiOffeW) www.dominicus.ni Colofon Familieberichten "Z Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 24 I Maandag 25 mei 2009 kijk ook op Verslagen zijn wij door het bericht van overlijden van onze collega. Ton Witte Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel kracht toe. Leden en Bestuur SMW Lieve Marie, lieve mama, lieve oma, we houden zoveel van jou Je was de liefste moeder en oma, de allerliefste vrouw Geluk, warmte, geborgenheid en al je liefde heb je ons gegeven Herinneringen van goud, voor de rest van ons leven Maar ook voor jou, kwam het moment dat je moest gaan Kalm en in vrede ging je bij ons vandaan Je ging..achter de horizon..voor ons uit het zicht Je ging..achter de horizon..in het Eeuwig licht Je wilde heel graag bij ons blijven, maar je lichaam werd te moe Een parel van God ging naar haar Schepper toe In liefde omringd is van ons heengegaan Maria Jacoba Veerhoek-de Rijder - Marie Waarde, 23 november 1924 t Krabbendijke, 24 mei 2009 Krabbendijke: Capelle aan den Ijssel: Krabbendijke: Hansweert: Krabbendijke: Blauwhuis: Kruiningen: Krabbendijke: Krabbendijke: Goes: J. Veerhoek Rinus en José Corrie en Ko Matty en Adrie Coby en Jan Wim en Dannis Jankees en Tiny Marleen en Sjaak Ria en Leo Wilma en Ivo Klein- en achterkleinkinderen Dorpsstraat 79 c, 4413 CD Krabbendijke. Mijn vrouw, onze moeder en oma ligt thuis opgebaard. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 28 mei om 13.00 uur in de Ned. Hervormde kerk, Kerk- pad 1 te Krabbendijke. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in "de Rancke". De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid om de familie te condoleren. Lieve oma Veerhoek Dat we jou nu moeten missen doet veel pijn Dat we jou gekend hebben was geweldig fijn In jouw hart was plek voor ons allemaal Je was wel oud, maar sprak onze taal Je hebt ons zoveel fijne momenten gegeven Lieve oma, in ons hart zul je altijd blijven voortleven Edu, Max Peter en Denise Marijke en Hugo Mark en Chantal Matanja en Arjan, LoïsErlend Tamara en Jeroen, Yarick, Kristan Deborah en Edwin, Viggo Josephien Onno, Jacco, Wouter Sandra, Astrid Jeroen, Annemarie, Sander Lars, Kim SS»* 24 mei 2006 24 mei 2009 Fer 1 jaar latei- Ben je nog altijd aanwezig Nooit uit onze gedachten En missen je zo.... Opa en Oma van de visjes Ome Kees en Anita Tim en Romy Tante Carolien Adrie en Johan 'PpzCond Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 - 231 577 /06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Een gedenksteen, urn of urn graf zorgt voor een persoon lijke, speciale herinnering aan een dierbare. Bij Dominicus vertalen wij uw wensen in natuursteen, RVS of glas. Voor ieder budget is er een mogelijkheid. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden epj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfaJ;fttkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanféfen.n.a.v.'telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsipedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl iiieiipeii j .iu j d3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26