Familieberichten IDensenlinq.nl 22 I Maandag 25 mei 2009 kijk ook op Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve moederen oma Cornelia van Hekke-Servaas sinds 17 april 1992 weduwe van Paulus van Hekke in de leeftijd van 83 jaar. Heinkenszand: Mona en Gerard Gillissen-van Hekke Yerseke: Rinus en Geertje van Hekke-Grootjans Carina Yerseke: Johan en Hennie van Hekke-Slis Wilco Goes, 22 mei 2009 Ter Weel Correspondentieadres: Wijngaardstraat 30 4401 CS Yerseke De dienst van Woord en Gebed wordt dinsdag 26 mei om 13.30 uur gehouden in 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in 'De Haven' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Unit 2 uit Ter Weel te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Cornelia van Hekke-Servaas Bennekom: A. van de Vrie t A. van de Vrie-Servaas Yerseke: S. Lamper-Servaas P.A. Lampei- Neven en nichten 22 mei 2009 Een vlinder kan vliegen is licht als een veertje zweeft als 'n pluis. Een vlinder wil vliegen en met tere vleugels vliegt zij naar huis. Rachel van Beveren is overleden We denken aan Iwan en alle mensen om hem heen, nu die zo verdrietig zijn. We wensen ze veel sterkte en troost toe. Kinderen, ouders, Or, Mr en leerkrachten van Dalton basisschool Binnen de Veste Zierikzee, 24 mei 2009 Intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Ruud Zijn werk, zijn kracht zijn interesse voor het leven zijn moed zo sterk hij heeft er alles voor gegeven Johan en Monica Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buunnan Ruud de Looff Wij wensen Heieen, David, Marcel, Annelies en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Jos en Matja Leroy en Sharon Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen de man van vroeger was je niet meer. Wij zagen heel goed je stille verdriet maar helpen konden wij je niet. Het is een gemis, een stille pijn dat je nooit meer bij ons zult zijn. Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen, na een onrechtvaardige strijd van 10 maanden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornells Pieter Florus Noordhoek -Cor- echtgenoot van Sonja Prince Kattendijke, 29-08-1939 Goes, 23-05-2009 Goes: S. Noordhoek-Prince Halsteren: Eisen Erwin Priscilla Cheyenne Valentine Goes: Eric en Karin Men no Debora Wilgenstraat 5,4462 CJ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 mei om 9.50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 10.00 uur de afscheidsplechtig- heid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Hierna is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is, na een ernstige ziekte, op 69-jarige leeftijd, overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Cornells Pieter Florus Noordhoek echtgenoot van Sonja Prince Goes: P. Noordhoek-de Jonge Kruiningen: Jo en Matty Zierikzee: Leen en Corrie Neven en nichten Goes, 23 mei 2009 Na een ongelijke strijd hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom dhr. Cor Noordhoek echtgenoot van Sonja Noordhoek-Prince Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Fam. J. Prince-van Boven Fam. E. de Waal-Prince Alissa, Jolanda -Prince Robbin en Jordy Wij zijn verdrietig door het overlijden van Cor Noordhoek Cor heeft 27 jaar als gezagvoerder/uitvoerder gewerkt bij Noordhoek Diving Company BV. Hij was een vakman waarop je kon bouwen en die sterk betrokken was bij het welzijn van zijn collega's en het bedrijf. Ook na zijn pensionering in 2004 bleef Cor met veel enthousiasme en betrokkenheid de ontwikkelingen binnen Noordhoek en Seatec op de voet volgen. Wij gaan hem heel erg missen. Onze ge dachten gaan uit naar zijn vrouw Sonja, kinderen en kleinkinderen, familie en ieder die hem dierbaar was. Directie en Medewerkers van de Noordhoek Groep en Seatec Underwater Systems BV Na een moeizaam leven is overleden onze moeder en oma Lena Cornelia van Valen-van Ast gehuwd geweest met Leendert van Valen f 5-2-1990 Poortvliet, 18 juni 1926 t Goes, 22 mei 2009 Wendlinghausen (D), Jan van Valen Anne Petersen Michael Marcus Enschede, Frans van Valen Marja van Valen-Devilee Tamara Dennis Zierikzee, Ernst van Valen t Goes, zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: F. van Valen Walkottelanden 20 7542 MR Enschede De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 28 mei in de Chr. Ger. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 11.15 uur. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Voor de dienst is er vanaf 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Ter Weel" voor de liefdevolle verzorging Na een moeizaam leven is op 22 mei j.l. overleden onze zuster en tante Lena Cornelia van Ast weduwe van L. van Valen op de leeftijd van 82 jaar. Fam. J. van Ast Willemsplein 3 4481 AVKloetinge Door velen geliefd. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn innig geliefde en dappere vrouw, onze lieve moeder en allerliefste oma Rensina [antina Minnaard-Kompagnie - Siny - echtgenote van Jan Willem Minnaard in de leeftijd van 65 jaar. Jan Willem Minnaard Jan Anoesjka fan Nina Herma en Edward Sanne Harmke 23 mei 2009 Noordweg 2,4444 RX 's-Heer Abtskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 27 mei om 13.00 uur in de 'Dorpskerk' te 's-Heer Abtskerke, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Versvliet', van de Plasschestraat 33 te 's-Heer Abtskerke gelegenheid om de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Siny Minnaard Wij zijn dankbaar dat haar lijden voorbij is en wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Zierikzee: Matty Minnaard 's-Heer Abtskerke: Truus en Johan Hollestelle-Minnaard Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24