Familieberichten CU fllensenlinq.nl s Anja Smet-Kiviet iifte/jJorEW) Colofon Familieberichten 32 I Zaterdag 23 mei 2009 Dankbetuiging Hartverwarmend waren jullie bezoeken, telefoontjes, de vele kaarten met liefdevolle en troostende tekst, alsmede de vele ontvangen bloemen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze allerliefste Dina Janna Kleinepier-de Bokx De grote belangstelling tijdens de crematieplechtigheid heeft ons diep getroffen. Het verlies en het verdriet is groot, maar uit uw reacties is gebleken hoe geliefd zij was tijdens haar leven. Dit geeft ons steun en kracht om verder te gaan. Uit de grond van ons hart willen wij u allen hartelijk bedanken. Jan L. Kleinepier Herman en Angela, Kim Mary Fijnaart, mei 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van Jacomina Maria de Kraker-Mookhoek danken wij u hartelijk. Familie Mookhoek Familie De Kraker Familie Ras Breskens, mei 2009 Voor uw warme medeleven na het onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Leijnse Co betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. De overweldigende belangstelling in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en bloemen heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons goed gedaan. Jannie Leijnse-Cornelisse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2009 J v Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Hendrik Lugtenburg Henk Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, mei 2009 7 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Francina Mookhoek-Verduijn betuigen wij u onze oprechte dank. De belangstelling - persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen - was voor ons een grote troost en zal steeds in onze herinnering blijven. Een speciaal woord van dank aan Dr. Laterveer, de medewerkers van Thuiszorg Zeeuws Vlaanderen en alle medewerkers van de Hooge Platen, voor de goede zorgen. C. Mookhoek Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, mei 2009 J DANKBETUIGING Een kaart,een woord, een gebaar, doet je zo g Als je iemand die je lief heb verliezen moet. Adri Peeters Wij zijn u bijzonder dankbaar. Nel van Schaik Koos Peeters Els en Eddy de Waal-Peeters Esther en Erwin Renate en Ron DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder te bedanken voor het medeleven en de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame ma, schoonma, oma en omi Adriana Schelfaut-Clarijs willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Uw steun in welke vorm dan ook, heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluiskil, mei 2009 De vele hartverwarmende blijken van medeleven tijdens haar ziekenhuisopname en na het overlijden van ons moedertje, oma en overoma Janny Schrijver-Kaaisteker hebben ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, mei 2009 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder We missen haar in Amsterdam. Hannah Smet Bob Stevens De overweldigende belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve zoon, onze bi;oer, zwager en oom Bartel Anthony Wattel hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam; C. Wattel-Bakker Colijnsplaat, 23 mei 2009 kijk ook op Via deze weg willen we iedereen bedanken voor hun belangstelling en medeleven na het plotse overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ria van de Wijnckel Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat er zovelen zich zo betrokken voelden bij dit verlies. Een speciaal warm hart dragen wij toe aan de mensen waar we zonder woorden, dag en nacht terecht kunnen. Uit de vele reacties blijkt eens te meer dat dit verlies voor iedereen een grote leegte en stilte achterlaat. Dat de mooie en warme herinneringen ons leven kleur mogen blijven geven. Pascal en Els, Bavo en Axel Nicole en David Christel en Kurt, Anke en Jade Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Hendrika Willeboordse zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: Lievense Westkapelle, mei 2009 Voor uw blijken van medeleven na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve zorgzame man, onze broer, zwager en oom Cornelis de Winter -Kees- Willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons erg goed gedaan. H.J. de Winter-Leenman Familie de Winter Familie Leenman Kwadendamme, mei 2009 >-2008 Lieve Fer 24-05- All these days have made us older Since the last time that we saw your pretty face We're here without you baby But you 're still on our broken mind We think about you And dream about you all the time Mama, je Zusje Tante Petra, Ome Rick en Oma Rola Ja 24 mei 2008 24 mei 2009 Fer 1 jaar Geen moment uit onze gedachten Net zo aanwezig in ons leven als altijd Maar we missen je ontzettend Pap en Ziuta Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden e telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere majlp|^Mfijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanTéren,n.a.v.'telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenerniei Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 uwp3edia.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl ffl0llSenlirq.nl T opzegaienst Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70