Familieberichten O ITlensenlinq.nl 28 I Zaterdag 23 mei 2009 kijk ook op Vol ongeloof, verbijsterd en verslagen. Een noodlottig ongeval heeft een voortijdig einde gemaakt aan het leven van onze collega's Ruud en Ton Wij zullen met waardering aan hen terugdenken en wensen de families veel kracht en sterkte toe bij het dragen van dit verlies. D-ploeg EPP, Thermphos International B.V. Door een noodlottig ongeval in onze fabriek zijn onze collega's Ruud de Looff Ton Witte overleden. Er zijn geen woorden die aan kunnen geven wat dit verlies voor ons betekent Onze gedachten gaan uit naar de families van Ruud en Ton. Wij wensen hen de kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Chris, Jaap, Cor, John, Christian Productie Management EPP, Thermphos International B.V. Sjaak, Frank, Ed, Paul, Hans, Marco, Rob, Peter, Huib Dagdienst Cleaning, Thermphos International B.V. Hans, Marnix, Gerard, Wies, Henk, Wouter, Jean-Paul, Peter, Devrim, Michael, Marcel, Jeroen, Richard, Ruben, Arthur, Suleiman Dagdienst 20 meter, Thermphos International B.V. Hoe is het mogelijk dat dit kon gebeuren? Diep getroffen en totaal verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van onze collega's Ruud de Looff en Ton Witte Wij zullen ons Ruud en Ton blijven herinneren als bijzonder fijne collega's op wie wij altijd konden bouwen. Wij wensen de families van Ruud en Ton veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Ook onze collega's van de E-ploeg wensen wij veel sterkte. Namens de Technische Afdelingen van Thermphos BU1 WTB-Ovenhuis, WTB-Sinter, Piping, EMR-EPP, Centrale Werkplaats en Magazijn, Projectafdeling BU 1 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Ruud en Ton Onze gedachten gaan uit naar hun familieleden, vrienden en collega's. Albert, Daaf. Haaye, John, Marco, Micky, Pirn, Robin, Sergio, Theo, Tom, Vinay, Willem E-ploeg PA&PP, Thermphos International B.V. Iedere werknemer hoort na het werk veilig thuis te komen. Wij hebben kennis genomen van noodlottig ongeval dat bij ThermPhos International heeft plaatsgevonden en een aantal werknemers heeft getroffen. Twee werknemers zijn aan de gevolgen daarvan overleden. In gedachte zijn we bij Ruud de Looff en Ton Witte Wij zijn verbijsterd. Wij wensen familie, nabestaanden, vrienden en collega's heel veel sterkte met het verlies. FNV Bondgenoten, Leden, Kaderleden en Hoofdbestuur Liliane Schoone Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van twee medewerkers van Thermphos International B.V. Ons medeleven gaat uit naar hun familie, vrienden en collega's. Alle medewerkers van INVISTA Polyester B.V. Met oprechte deelneming. Woorden schieten tekort om ons leedwezen uit te drukken. Wij wensen de familie, vrienden, kennissen en collega's van Thermphos veel sterkte toe met het grote verlies van Ruud de Looff en Ton Witte Delta Utility Services, Vlissingen-Oost Enige en algemene kennisgeving Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig delen wij u het overlijden mee van mijn geliefde man, onze stoere vader, schoonvader en opa Albert Anton Harms echtgenoot van Regina Maria van der Klooster ★Temeuzen, 16 april 1941 Terneuzen: Terneuzen: Hoofdplaat: Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: t Brugge, 21 mei 2009 Regina Harms-van der Klooster Robina en Peter en kinderen Paulina en Frans en kinderen Anouschka en kinderen Orson en Miriam en kinderen liana en John en kinderen Ferdinand Bolstraat 16 4532 HT Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op dinsdag 26 mei om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Lieve, sterke opa Rust nu maar uit Pim, Bram, Thijs, Dion, Deny, Quinte, Mathieu, Jaleesa, Nemo, Cheyenne, Dylano Enige en Algemene Kennisgeving Ga niet alleen door 't leven Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum "Rustenburg", is toch nog onverwacht, zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella de Rijke - Pleijte sinds 18 mei 1982 weduwe van Stephanus Jacobus de Rijke 11 juli 1919 119 mei 2009 Middelburg: Poula en Sjaak den Herder Oost - Souburg: Max en Stien de Rijke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Langevieleweg 12 4335 GV Middelburg Ingevolge haar laatste wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden op de begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa en opa Leonardus Joseph d'Hont Leo echtgenoot van Irena Maria d'Hont-Seij Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Lamswaarde: Ireen d'Hont-Seij Kloosterzande: Jos en Wies Kevin, Nicky Kuitaart: Marc en Jacqueline Sander, Timo 21 mei 2009 Dreef 46,4586 AP Lamswaarde U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 25 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 26 mei om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lams waarde, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit meer jouw stem langs de lijn Nooit meer samen groente kweken Nooit meer samen op stap. Lieve opa, We zullen je missen. Kevin, Nicky, Sander, Timo Tot ons onuitsprekelijk verdriet verloren wij onverwacht onze innig geliefde Emmeke Middelburg, 12 december 1980 Utrecht, 15 mei 2009 De liefde en de toewijding die zij met haar hart en haar ziel aan dierbaren en aan de Zorg gaf, was grenzeloos. Dit hebben wij voor altijd in ons hart en onze ziel opgesloten. Maarten Rackwitsz Anne en Mark Jan-Willem en Sarah Correspondentieadres: Londensekaai 17,4331 JG Middelburg De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Na een geletterd leven met een altijd optimistische blik op de toekomst, is tevreden terugkijkend overleden Pieter Scherft weduwnaar van Marianna Scherft-van Andel Weer verenigd met zijn geliefde Batavia, 29 juli 1916 t Middelburg, 19 mei 2009 Namens de familie: M.C. van Andel Correspondentieadres: Carolina MacGillavrylaan 28 1098 AX Amsterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 mei 1 van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom 1 Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatshebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68