Familieberichten Mensen Linq.nl 26 I Zaterdag 23 mei 2009 kijk ook op De liefde van mijn leven is er niet meer Hij stond altijd voor ons klaar en hij heeft ons bijzonder veel geleerd Onze Held We houden ontzettend veel van hem Verbijsterd en verdrietig geven wij u kennis dat, na een tragisch ongeval uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader Ruud de Looff 11 september 1959 t 15 mei 2009 Heieen David Marcel en Annelies Oude Vlissingseweg 41 4336 AB Middelburg Ruud is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 25 mei om 14.00 in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats brengen waar omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met groot verdriet en verslagenheid geven wij kennis van het feit dat door een tragisch ongeval is omgekomen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Ruud de Looff Geboren te Breda, 11-9-1959 Breda: Theo Annie de Looff Arnemuiden: Huub&Margo Harderwijk: Marian Bert, Karlijn, Wouter Breda: Eveline Martin, Marlieke, Iris, Stijn 15 mei 2009 Contactadres: Gerstakker 2,4341 ME Arnemuiden De stuurman en de machinist;. samen voeren ze een schip de een bepaalt slechts koers 't Is vaart;.wat hij nu mist. Onze broer zwager; zeilmaat en vertrouweling is niet meer Ruud de Looff Wish you god-speed;Vaarwel Margo Huub de Looff Vol ongeloof en met ontzetting delen wij u mede dat na een noodlottig ongeval uit ons midden is weggevallen onze schoonzoon en zwager Ruud de Looff Pa en ma Gillissen-Passenier Caroline en Dimmen, Carmen Franken Conny, Marjolein, Sjors Vincent en Ingrid, fason, Lisa Ruud Wij zijn verdrietig, nooit meer iets samen. Jouw eerlijkheid en vertrouwen zullen we missen. Je zei altijd: "Geniet van elke dag, laterrr! Ingrid en Vincent Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van Ruud man van Helene vader van David en Marcel schoonvader van Annelies Dimmen en Caroline Carmen en Vincent Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Ruud de Looff man van onze collega Heieen Wij wensen Heieen, de kinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte. Namens alle medewerkers van Swerf-rust De merel stort zich met een kreet vol wildheid in de voorjaarsvlagen. Ik kan het bijna niet verdragen: mijn voorjaar en mijn lief zijn heen. Anthonius Witte Texel, 1 december 1948 Vlissingen,15 mei 2009 Mijn lieve Ton, onze onmisbare papa is in de vroege ochtend van 15 mei totaal onverwacht overleden. Mooie herinneringen reizen met ons mee. Gerda Witte-den Braven Heidi Witte Tom Bourez Noorderbaan 64 4386 CB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 23 mei van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin we Ton willen gedenken is op dinsdag 26 mei om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van het crematorium. Nog zoveel moois in het verschiet" Diepbedroefd dat we, door een bedrijfsongeval afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Ton Witte Wij zullen zijn vrolijkheid, kennis en hulpvaardigheid erg missen. C. M. A. Witte-Hoogenbosch L. Witte (in herinnering) Fia Grieten Cees Aafl Tijsen Monique Marieke en Jack Jaap en Karin Loutje (in herinnering) Corrie en Gerard Daan Kim en Jabik Dennis, Jesse, Lena Tijs en Erna Mathijs Sophie Ria en Jan We wensen Gerda, Heidi en Tom veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. We wilde graag nog een ijsje met je eten ome Luud Jason Ons dansje daar denk ik aan ome Luud Lisa Door een noodlottig ongeval is er abrupt een einde gekomen aan het leven van mijn dierbare zwager, onze sympathieke oom Anton Witte Lieve Antonio, samen veel gedeeld, vreugde en verdriet. Dankjewel, voor alles watje voor ons gedaan hebt. Texel: N.H. Collou den Braven H.J. Collou (in herinnering) Dronten: N.Collou K. Collou Bazuin Ingmar en Marit Texel: A. Slegh S. Slegh Collou Jasperen Mirte Ton, sterke, hulpvaardige, betrouwbare vriend....wat zullen we je missen! Gerda, Heidi en Tom jullie kunnen altijd op ons blijven rekenen. Hansen Ageeth Jochem, Mayo en Isa Wouter Vol ongeloof hebben wij gehoord dat is overleden Ton Witte echtgenoot van onze collega Gerda Wij wensen Gerda, Heidi, Tom en familie alle kracht toe voor de komende tijd. Directie en medewerkers van de Zeeuwse Bibliotheek Woordeloos zijn wij bij het lot dat Ton Witte man van onze collega Gerda trof. Pieter - Marijke - Cobi - Johan - Margriet - Lucie - Irene - Smaragd - Fabiola - Jan - Hanneke - Remt - El - Marianne - Henk - Sjaak - Marloes - Jolanda - Addy - Jan - Toos - Antoinette - Fien Wij zijn allen diep geschokt door het overlijden van Ruud de Looff en Ton Witte tijdens hun werkzaamheden op ons bedrijf. Dit tragisch ongeval laat ons verslagen achter. Ons diepste medeleven gaat uit naar de nabestaanden. We wensen hen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Raad van Commissarissen, Ondernemingsraad, medewerkers Thermphos International B.V. en medewerkers Industrial Park Vlissingen B.V. Op zoek naar woorden als er geen woorden zijn Plots is alles anders terwijl de vogels nog steeds fluiten de klok nog steeds tikt de zon nog steeds schijnt en het werk gaat door Er is weinig veranderd, maar veel is weg. Ruud T on Er zullen nooit genoeg woorden zijn Tim, Remzi, Harold, Dave, Lajos, Sven, Han, Battal, Henk, Piet, Thijs, Jan, Koos, Ad, Ewout, Wim, Celguk, Ozgür, Han, Peter,.Mark, Ronald, Peter, Hans, Simon, Paul, Henk, Teo, Tonnie, Humphrey Geschokt zijn we door het plotselinge verlies van onze collega's Ruud en Ton In onze gedachten zijn we bij de families en wensen hen veel sterkte toe. A-ploeg EPP, Thermphos International B.V. Met pijn in ons hart hebben wij vernomen dat twee van onze zeer gewaardeerde collega's Ruud en Ton uit ons midden zijn weggerukt. Wij zullen hen beiden blijven herinneren als gemotiveerde en positief ingestelde personen. Onze deelneming gaat uit naar de families en nabestaan den en wensen hen veel kracht toe. B-ploeg EPP, Thermphos International B.V. Verslagen zijn wij door het bericht van overlijden van onze collega's Ruud en Ton Ons medeleven gaat uit naar de families en wensen hen veel kracht toe. C-ploeg EPP, Thermphos International B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66