Nucleus Vives n Banen Salarisadministrateur (m/v) Directeur 8. JobTrack.nl Ervaren adviseurs (m/v) 38 I Zaterdag 23 mei 2009 Kijk ook op Nucleus Zorg 'thuis in de •eeriste lijn' is een organisatie van en voor huisartsen in Zeeuws-Vlaanderen, die zich sterk maakt voor een goede en toegankelijke zorg in de eerste lijn. Voor onze huisartsenpost in Terneuzen zijn we op zoek naar een DOKTERSASSISTENTE A-ANW (16 20 uur) Functieomschrijving Ten behoeve van de huisartsen worden op hoofdlijnea de volgende taken verricht: het behandelen, verwerken en afhandelen van binnenkomende telefonische hulpvragen door middel van een geautomatiseerd systeem, het begeleiden van de patiënt voor, tijdens en na het spreekuur/de behandeling; het assisteren van de huisarts tijdens de diensten; het verrichten van administratieve en meer algemene werkzaamheden zoals het bedrijfsklaar maken van de huisartsenpost Functie-eisen doktersassistente, verpleegkundige of een vergelijkbaar diploma, goede contactuele en communicatieve vaardigheden; klantgerichte instelling; met grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Huisartsenzorg. Inschaling vindt plaats volgens de FWHZ (functie-indeling huisartsenzorg), het betreft een dienstverband voor de duur van een |aar met mogelijk een vervölgcontract, de werkzaamheden worden verricht in diensten. Van maandag t/m vrijdag tussen 16.45 uur en 08.00 uur, en in het weekend en op officiële feestdagen ook overdag; de werkzaamheden worden hoofdzakelijk verricht op de huisartsenpost in Terneuzen. De assistente wordt ook ingezet voor spreekuren op de locatie in Hulst. Meer informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met mw L. Vosters, directeur algemene zaken, tel: 0115- 643002 Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk woensdag 3 juni in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan Nucleus Zorg, t.a.v. mw. L Vosters, Vlietstraat 12, 4535 HA Terneuzen. 1*1 Q Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïn tegratietraj ecten De afdeling administratie van Dethon heeft ruimte voor een ervaren: Functie-inhoud: U verzorgt de loonadministratie. U verzorgt doorvertaling naar financiële administratie en statistiekgegevens. 0 U bent verantwoordelijk voor applicatiebeheer van het loongerelateerd systeem. Functie-eisen: HBO opleiding op het vakgebied (bijv. PDL VPS); Ruime kennis van en ervaring met loonadministratie, bij voorkeur met het pakket Teamsoft; Kennis van applicatiebeheer; Kennis van meerdere rechtspositieregelingen (CAR-UWO en CAO SW); Goede contactuele eigenschappen; Zelfstandig en initiatiefrijk. Salaris: Deze functie is ingeschaald in schaal H, CAO SW (maximaal 3.216,- bruto). Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. Rinkhoud (0115-675207). Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, verzoeken wij u om voor 9 juni 2009 uw brief te zenden aan dhr J.Bouterse, hoofd PO&I van Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst "Directeur van een basisschool? Een prachtbaan!" Stichting Vives is een stichting voor katholiek onderwijs in de gemeente Woensdrecht. Onder deze stichting vallen de basisscholen: Klim-Op te Hoogerheide De Stappen te Hoogerheide De Poorte te Woensdrecht Ste. Marie te Huijbergen De Meulenrakkers te Ossendrecht Op Dreef te Putte Per 1 oktober 2008 volgen 1568 kinderen goed en adaptief onderwijs op een van deze scholen. De stichting Vives is volop in ontwikkeling naar een professionele schoolorganisatie. Kwaliteitszorg, verantwoording, ICT, IPB en interne communicatie zijn speerpunten van beleid. De website www.viveswoensdrecht.nl van Vives biedt meer informatie over de stichting en de zes scholen. Per 1 september 2009 ontstaat er op basisschool Klim-Op een vacature. Daarom nodigt Vives, stichting voor katholiek onderwijs, kandidaten uit te solliciteren naar de functie van: op R.K. basisschool Klim-Op te Hoogerheide voor wtf 1 benoeming ingaande per 1 september 2009 Klim-Op telt 370 leerlingen en 28 personeelsleden. Vanaf oktober 2009 maakt Klim-Op deel uit van de nieuwe brede school in Hoogerheide. Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij: de katholieke identiteit van de school onderschrijft; leidinggevende ervaring heeft; samen met de overige teamleden op een enthousiaste wijze de pedagogische en didactische doelstellingen van de school wil uitdragen; in staat is de in gang gezette ontwikkelingen te continueren; resultaatgericht onderwijs als speerpunt in beleid ziet; affiniteit heeft met adaptief onderwijs gedragen door een innovatieve instelling en visie m.b.t. onderwijsontwikkelingen; kennis heeft van of zich wil ontwikkelen in de financiële huishouding van de school; een coachende wijze van leidinggeven heeft met een duidelijk oog voor de mens achter de leerkracht; communicatief, positief en dynamisch is ingesteld met een gezond gevoel voor humor; een praktische instelling heeft met daadkracht en besluitvaardigheid; een bijdrage levert aan het bovenschools team van directeuren; de opleiding schoolleider primair onderwijs heeft gevolgd of bereid is die te gaan volgen. Wij bieden: een gezellig, betrokken en hardwerkend team; ondersteuning van collega directeuren en de bestuursmanager; een boeiende werkkring met ruimte voor eigen ontwikkeling; een schitterend nieuw schoolgebouw; ons vertrouwen; beloning volgens CAO-PO. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de bestuursmanager van de stichting Vives: Dhr. S. Cepero, telefoon 0164 - 620275 (kantoor), 06-55848412 (GSM). Selectieprocedure: De eerste ronde gesprekken vindt plaats in week 25. De tweede gespreksronde (waaronder een gesprek met het team) vindt plaats in week 26. Het assessment wordt afgenomen in week 27. Besluitvorming vindt plaats in week 27. Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk 10 juni in het bezit te zijn van: Vives, stichting voor katholiek onderwijs t.a.v. Dhr. S. Cepero Postbus 132 4630 AC Hoogerheide met bewezen acquisitiekracht 32-40 uur per week B&A Consulting heeft in Deventer en Eindhoven twee sterk groeiende vestigingen. Wij willen ons dan ook in het oosten en zuiden van het land versterken met stevige adviseurs (senior en principal-niveau) die met en voor onze opdrachtgevers werken aan het realiseren van hun maatschappelijke opgaven. Wij maken graag kennis met adviseurs met ruime ervaring in het adviesvak (7-10 jaar) en bewezen acquisitiekracht in de betreffende regio's. Wij hechten eraan dat onze adviseurs werken met kennis van zaken van een of meerdere marktvelden: Regionale economie en innovatie Ruimtelijke opgaven en gebiedsontwikkeling Jeugd, zorg en Wmo Wonen en wijken Solliciteren Stuur voor 12 juni a,s. een sollicitatiemail (incl. curriculum vitae) naar personeels- zaken@bagroep.nl. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Mark Waaijenberg (m.waaijenberg@bagroep.nl), vestiging Deventer of Hein van Duivenboden, vestiging Eindhoven (h.vanduivenboden@bagroep.nl). Algemeen telefoonnummer: 0570-750620 consulting B&A is een bedrijf dat met overheden en organisaties maat schappelijke vraagstukken oplost door middel van consulting, interim-management, projectontwikkeling en -uitvoering. B&A is daarmee dé betrokken ondernemer die met mensen en orga nisaties vernieuwt, investeert en handelt. Er werken ruim 200 mensen. B&A is gevestigd in Den Haag, Amsterdam, Eindhoven en Deventer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 120