Geen enkele tegengoal Schouws elftal Uitzonderlijke aanbiedingen PAC □e gehele maand mei is het; de Mado® Maand van de Zonwering bij PAC zonweringen te Vlissingen! mmmi Zonweringen Foto's van de Zeeuws-Vlaamse marathon www.pzc.nl/foto en het hardloopblog op www.pzc.nl/blogs Vrijdag 22 mei 2009 41 Team van Kriens wint Grontmij Voetbalgala in Nieuwdorp. door Marco Puik NIEUWDORP - Ook zonder de in breng van spelers als Pieter de Munnik, Wilco de Valk en Benja min Verwest liet het Schouwse voetbalelftal zich gisteravond als winnaar van het Grontmij Voetbal gala kronen. Het gezelschap van trainer Edwin Kriens won niet al leen alle drie zijn wedstrijden, het eilandelij ke regioteam hoefde ook nog eens geen enkele tegentreffer te incasseren. De basis voor de eindzege legden de Schouwenaren in het openings duel met het Walchers elftal. Lang leek die wedstrijd op een gelijk spel af te stevenen, totdat Oostka- pelle-speler Rick Pattenier drie mi nuten voor het eindsignaal de bal in zijn eigen doel kopte: o-i. Echt onverdiend mocht de Schouwse zege niet genoemd worden. Op hetzelfde moment speelden de regio-teams van Reimerswaal en Borssele op veld 2 doelpuntloos ge lijk. De twee gemeentelijke teams verschenen overigens incompleet aan de aftrap in Nieuwdorp. De nood bij het Borsels elftal was zelfs zo groot dat het een beroep moest doen op enkele gastspelers van SSV'65. Reimerswaal-coach Eddie Kïesenberg kon niet beschik ken over spelers van de nacompeti- Spelmoment uit de wedstrijd tussen het Schouws elftal en het Reimerswaals elftal tijdens het Grontmij Gala. foto Willem Mieras tiedeelnemers Yerseke en Kruinin- gen. Eén Kruiningenaar was ech ter wel van de partij: Adriaan van de Plasse had bij zijn vakantieplan ning geen rekening gehouden met nacompetitievoetbal, waardoor hij de cruciale fase van het seizoen moet missen. Voor hem was er gis teravond dus geen beletsel om mee te spelen. Ondanks de in breng van Van de Plasse moest het Reimerswaals elftal zijn meerdere erkennen in het Schouws elftal (2-0), dat in zijn derde wedstrijd ook eenvoudig afrekende met het Borselse team: 3-0. Walchers Xl-Schouws XI 0-1. Rick Pat tenier (eigen doelpunt) 0-1. Reimers waals Xl-Borsels XI 0-0. Borsels Xl-Wal- chers XI 1-2. Edwin Capello 1-0, Arjen Pattenier 1-1, Joey van der Zweep 1-2. Degrendei held van Zulte Anthony Degrendei zal met veel genoegdoening terugden ken aan de finale van het Grontmij Voetbalgala voor jeugdteams. De Belgische keeper nam het gistermiddag met zijn ploeg Zulte Waregem in de eindstrijd op tegen het 'onder- 19-team' van Standard Luik. Omdat doelpunten in de reguliere speeltijd uitbleven moesten strafschoppen voor de beslissing zorgen. In die reeks stopte Degrendei liefst driemaal een elfmeter- trap van een Standard-speler en daarmee had de doelman een groot aandeel in de toer nooizege van de West-Vlamin gen. Ook in de strijd om de derde plaats moesten er strafschop pen aan te pas komen om de winnaar te bepalen. Het A-team van RBC Roosendaal, getraind door oud-prof Robert Molenaar, trok tegen het Wal chers team voor speler tot 23 jaar aan het langste eind. Schouws Xl-Reimerswaals XI 2-0. Den- nie Ie Comte 1-0, Thomas Groeneveld 2-0. Walchers Xl-Reimerswaals XI 2-0. Alper Koe 1-0, Alwin van Ham 2-0. Schouws Xl-Borsels XI 3-0. Robin Meer- tens 1-0, Vincent Goedegebuure 2-0, Martin Cruq (eigen doelpunt) 3-0. www.mado.com Koop nu uw Mado® zonwering en maak gebruik van deze drie aanbiedingen: Tijdens de Mado® Maand van de Zonwering is een bezoek aan ons dus nog aantrekkelijker dan anders! (^T) Afstandsbediening streepdoek dankzij het Comfort Plus pakket Windbeveiliging voor slechts €75,- Koop een Mado® zonwering en maak kans op een ballonvaart voor 2 personen t.w.v. «400,- AMifM Con**muM«r Aluminium en kunststof kozijnen - zonweringen rolluiken - dakramen garagedeuren Marie Curieweg 15, 4389 WB Vlissingen Tel. 0118-552010, Fax. 0118-552071 www.paczonweringen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 71