:amilieberichten (Tlensenl1ncr.nl Jo van Sluijs kijk ook op 28 I Vrijdag 22 mei 2009 Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Cleijenborch' is op 97-jarige leeftijd overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Aartje Adriana de Pree-de Vos weduwe van Jan Pieter de Pree Driehuis: C.C. Schilpzand-de Pree H.E.A. Schilpzand Goes: J.P. Hage-dePree D.|. Hage Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 19 mei 2009 Correspondentieadres: Wolff en Dekenlaan 14 1985 HR Driehuis Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 23 mei van 10.45 tot 11.00 uur in rouwcentrum 'De. Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 11.15 uur de afscheidsplechtigheid worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouw centrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven blijf jij in onze harten voortleven. Bedroefd-om het verlies geven wij u kennis dat één week na een ongeval van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Johannes Willem ft Ritthem, 11 maart 1943 Goes, 20 mei 2009 Kapelle: P. van Sluijs - Kuzee Rilland: Lena en Jan van den Aarssen-van Sluijs vs Gravenpolder: PietenJozien van Sluijs-Traas Kapelle: Bram van Sluijs Kapelle: Maatje en Wim Veerhoek-van Sluijs Kloetinge: Adri en Joke van Sluijs-Bannink Neven en nichten Oude Bosstraat 53, 4421 AR Kapelle Er is gelegenheid om van Jo afscheid te nemen op zaterdag 23 mei van 19.00 - 19.30 uur in rouw centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 25 mei om 12.30 uur in rouwcentrum Peter Butler. Aansluitend begeleiden we Jo naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Jo van Sluijs Jo was 35 jaar lang een zeer betrokken vrijwilliger en supporter van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterke toe. Voetbalvereniging Kapelle een trouwe supporter is ons ontvallen. onze gedachten en medeleven gaan uit naar familie en nabestaanden van Jo van Sluijs Spelers en begeleiding eerste selectie VV Kapelle Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man en onze fijne vader en mijn lieve schoonzoon Jan Roozeboom echtgenoot van Cora Roozeboom-Schevpenisse Geboren te Schiedam 2 augustus 1951 Overleden te Zierikzee 19 mei 2009 Cora Roozeboom-Scherpenisse Patrick en Carina Michel Corrie Scherpenisse-Korshuizen Watersnipstraat 6 4302 VD Zierikzee Vrijdag 22 mei is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis te Zierikzee. (Inrit via de Emil Sandströmweg ter hoogte van de huisartsenpost) De crematieplechtigheid zal plaatshebben zaterdag 23 ïtiei om 11.00 uur in het crematorium aan de Maeterlinck- weg 101 te Rotterdam. Wanneer u deze plechtigheid wilt bijwonen verzoeken wij u om 10.45 uur in de ontvangstruimte van hef crema torium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Ik zie een poort wijd open staan waardoor 't licht komt stromen van 't kruis waar ik vrij lijk heen mag gaan om vrede te bekomen. Na een moeilijke periode waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Johannes Cornells Sturm ft Grijpskerke, 7 oktober 1934 t Vlissingen, 19 mei 2009 Gapinge: Jaantje Sturm-Louws Gapinge: Frans en Coranne Stefan en Tianda Simone en Robin Gapinge: Ab en Coby Nick Ron Liz Gapinge: Johan en Lies Sebastiaan en Willeke Putten: Lia en Hanno Jannicke en Marnix Sebine en Mark Anne Gapinge: Elsbeth en Pieter Denny Jesse Dorpsstraat 44 4352 AD Gapinge Mijn man, onze vader en opa is thuis. Er is aldaar gelegen heid tot afscheid nemen op zaterdag 23 mei a.s. van 15.00 tot 17.00 uur. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op maandag 25 mei om 13.00 uur in de Mozaïekkerk aan de Dorpsstraat 7 te Gapinge. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Wat is er nog te zeggen Wat valt er uit te leggen De pijn zit diep van binnen Wat moeten wij beginnen Zonder onze opa moeten wij nu door Moeilijk is het zeker hoor Het doet erg veel zeer Lieve opa, je bent hier niet meer We zullen je missen. Stefan en Tianda Simone en Robin (annicke en Marnix Sebastiaan en Willeke Sebine en Mark Nick Anne Ron Denny Liz Jesse Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zwager en onze oom loop Sturm Wij wensen Janny en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Ben Sturm -in herinnering Lenie Sturm-Boone Piet Melis neven en nichten Grijpskerke, 19 mei 2009 Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat is overleden in de leeftijd van 74 jaar Johannes Cornells Sturm oprichter van Aannemersbedrijf Sturm, Gapinge Ab, Frans, Johan, Lieven, Eric, Michel, Hennie, Rinus, Miquel, Kees, Danny Ons bedrijf is maandag.25 mei a.s. de hele dag gesloten. Voor ons toch nog plotseling overleden Jo Sturm We wensen Jaantje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Gapingê: Marcel en Edith Kiezebrink Peteren Wil Melis en kinderen Na een jarenlange, fijne vriendschap is overleden onze goede vriend Joop Sturm We denken in deze moeilijke tijden aan Jannie en de kinderen. Jan en Koos f de Groot en kinderen Verdrietig zijn wij, dat onze soos vriend is overleden Jo Sturm Henk Wim en Francien Jan en Sonja Wim en Corrie Bram en Els Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Jo Sturm Ria Spruijt Lena Goedbloed-Gideonse Adrie en Nel Commelin Johan Schout Theo en Lucretia Goedbloed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68