Familieberichten mensenlinq.nl 26 I Vrijdag 22 mei 2009 Na een zeer moedig gedragen periode van ziek zijn, heb ben wij toch afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom: Julian du Fossé Julian werd slechts 49 jaar. Hij was een sterke persoonlijkheid, met grote toewijding voor zowel zijn naaste familie, vrienden, als voor zijn patiënten. Wij zullen hem voor altijd missen. Vlissingen: Annie du Fossé - van der Slikke Wim de Fossé 1966 in de leeftijd van 37 jaar Senan'(Fr).: Marianne en Gérard Anne-Mary se, Juliana, Elise Tiel: William en Veerle Ulrike, BentheKjell Ons groot medeleven gaat uit naar zijn vrouw Kathleen en hun kinderen Juliette, Christina en William. 170 Eastern Way NE 209 RH Ponteland (GB), 20 mei 2009 Correspondentieadres: Vrijdomweg 26, 4382 BB Vlissingen Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom S.J. de Feiter Uit aller naam C. de Graaf-de Feiter Ellemeet, 19 mei 2009 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Wim Goudswaard Wij wensen de familie sterkte toe. Oost-Souburg: Riet en Isaac Schoonen-Goudswaard West-Kapelle: Nico Goudswaard Petra Lous Bruinisse: Elly en Dick van de Velde-Goudswaard neven en nichten Herinner mij, maar niet in sombere dagen, herinner mij in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een jarenlange strijd tegen zijn ziekte, is rustig ingeslapen, in de leeftijd van 68 jaar, mijn moedige man, onze pa en opa Harmen Evert de Jong Hans Lies de Jong-van Trigt Frans Klaas en Wilma Hans Willem en Wendy Jaap, Olav, Emma Zierikzee, 19 mei 2009 De Jongestraat 7,4301 LM Zierikzee Zaterdag 23 mei zal om 13.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Rotterdam, Maeterlinck- weg 101 te Rotterdam Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Van het begrensde naar het onbegrensde Rustig en kalm, omringd door liefdevolle zorg is op 19 mei 2009 overleden Aaltje Houtman Weduwe van Winm van der Leije een moedige vrouw 25 januari 1935 19 mei 2009 Amsterdam Krabbendijke Goes: Richard Oranje Correspondentieadres: Duke Ellingtonlaan 13 4462 LE Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op maandag 25 mei om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crema torium. Door een noodlottig bedrijfsongeval in de nacht van donderdag 14 op vrijdag 15 mei zijn twee dierbare collega's Ruud de Looff en Ton Witte ons ontvallen. Heel Thermphos is door deze verschrik kelijke gebeurtenis diep geschokt. Ons diepste medeleven gaat uit naar beide families en nabestaanden. Namens beide families willen wij laten weten dat de data waarop wij afscheid kunnen nemen van Ruud en Ton, helaas nog niet bekend zijn omdat er nog onderzoeken worden verricht. Wij hopen dat er aan deze voor hen onzekere situatie snel een einde komt. Directie, Raad van Commissarissen, Ondernemingsraad, medewerkers Thermphos International B.V. en medewerkers Industrial Park Vlissingen B.V. X Enige en algemene kennisgeving. I Geheel onverwachts is overleden onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Martin Michel Antoine Looten hij is slechts 57 jaar geworden. Raymond Looten Shanta Komen Stephanie Looten Peter Achterstraat Yestin Mare de Kok Correspondentie-adres: Anerweg - Zuid 717775 AR Lutten J De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jo Nagelkerke-de Jonge sinds 2005 weduwe van Gerrit Nagelkerke in de leeftijd van 76 jaar. Meerle(B): Gerard en Jellie 's-Gravenpolder: Dennis en Kim Sander en Maureen Kim en John Amsterdam: Mathieu en Brenda Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' Unit 5, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 19 mei 2009 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: Vondelstraat 70-11, 1054 GG Amsterdam. U wordt uitgenodigd samen met ons afscheid van haar te nemen op maandag 25 mei om 13.00 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde Na een leven vol liefde en zorg is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Johanna Boudina Okkerse-Hanse weduwe van Jan Okkerse in de leeftijd van 66 jaar. A. Biesheuvel-Okkerse C. Biesheuvel Bas, Wout, Wieke W.J.H. Okkerse M. Okkerse-Ruitenberg Jan, Anne-Kari 20 mei 2009 Stratosfeerstraat 46 3328 GR Dordrecht De rouwdienst wordt gehouden maandag 25 mei om 10.00 uur in de Andreaskerk, Jacob van Heemskerckstraat 19 te Dordrecht, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bruinisse. U wordt uitgenodigd om 12.45 uur aanwezig te zijn in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, vanwaar wij lopend naar de begraafplaats gaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het Hervormd verenigingsgebouw. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar is bespaard, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Johanna Boudina Okkerse-Hanse Hannie sinds februari 2002 weduwe van Jan Okkerse Noordgouwe, 9 oktober 1942 Dordrecht, 20 mei 2009 J. Roks-Hanse M. Roks Abraham Maaike, Marijn, Annemieke Anke Dirk en Willemien Sirjansland, 21 mei 2009 Psalm 10:14 Met droefheid delen wij u mede dat na 7 moeilijke jaren sinds het overlijden van onze broer, is overleden onze geliefde schoonzuster J.B. Okkerse-Hanse 9-10-1942 f 20-05-2009 W. Okkerse H.C. Okkerse-Kik J.A. Stoutjesdijk-Okkerse C.D. Stoutjesdijk (in liefdevolle herinnering) A.J.A.J. Jumelet-Okkerse H.L.D. Jumelet Neven en nichten Bruinisse, 20 mei 2009 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zus en schoonzus Jo Nagelkerke de Jonge Zij zal in onze herinnering blijven als een goede vrouw met een sterk hart. Ons medeleven gaat uit naar haar kinderen en kleinkinderen Willem t/Marie, Bert/Nellie, Piet/Syl, Kees/Corrie neven en nichten Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het over lijden van de heer R.W. Swerus Veel jaren heeft hij als lid van de Provinciale Kerkvoogdij Commissie in Zeeland zich ingezet voor de belangen van de Hervormde Gemeenten. Als Regionaal College Behandeling Beheerszaken hebben we voort kunnen bouwen op waarmee hij bezig is geweest. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Namens het RCBB Zeeland Voorzitter: K. van der Hoofd Secretaris: M.C. Dekker Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Wim van Wouwe Hij was medeoprichter van de Stichting Vrienden van het Zeeuws Museum en jarenlang actief als penningmeester. We zullen in hem een zeer betrokken vriend missen. Bestuur Stichting Vrienden van het Zeeuws Museum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66