Familieberichten (Densenlinq.nl Jubifeuffi Overleden 24 I Vrijdag 22 raei 2009 kijk ook op Want ik moet heden in uw huis blijven. Lukas 19:5b D.V. 23 mei mogen wij Marinus Paulus poortvliet Adriana Cornelia de Ridder samen met onze kinderen en kleinkinderen gedenken dat wij 40 jaar getrouwd zijn. Wij hopen dit in familiekring te vieren. Het is onze wens dat de HEERE hen nog vele jaren wil sparen. Arnemuiden: Frank en Jenny Fabian, Danique en Gino Thera en Corné Cheryl, Julian en Raoul Gerbeth en Marnix Marvin Debora en Jacco Adriaan en Johanna A ron Andreas en Jantine Dorpsstraat 12,4341 NA Kleverskerke May the road rise to meet you May the wind be always at your back May the sun shine warm upon your face And the rain fall soft upon your fields. And until we meet again May God hold you in the palm of His hand. Dankbaar voor alle mooie en dierbare herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Willy Don-Heijmans in de leeftijd van 63 jaar. Kapelle: Frans Don Halsteren: Al win en Marian Rhoon: Peter en Karin Danielle, Sandra Ossenisse: Frans 20 mei 2009 Sterappelstraat 43,4421 LE Kapelle De gedachtenisdienst, die geleid zal worden door ds. Eeuwout van der Linden, zal gehouden worden op maandag 25 mei om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend zal om ongeveer 15.00 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Haar leven was kennis overbrengen Aan de jongste Van ons is. op te jonge leeftijd, heengegaan mijn lieve dochter en zuster en schoonzuster Willemina Cornelia Pieternella Don-Heijmans in de leeftijd van 63 jaar. Vlissingen: C Heijmans- Groenenberg C.W. Smit-Heijmans P.A. Smit het licht is heel stil alle dingen zijn heel stil In dierbare herinnering aan onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Willy Haar moed en liefde hebben ons allen diep geraakt. A. Don sr. Betsy en Etuschka Thilly Alwin en Jacqueline Marjo en Jos Marga Neven en nichten 20 mei 2009 Heden vernamen wij het droevige bericht dat, na een kortstondige ziekte, is overleden Willy Don echtgenote van onze collega, Frans Don Wij wensen Frans, (klein-)kinderen en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Willy's favoriete lied: Goedemorgen welkom allemaal. Ik met mijn en jij met jouw verhaal. Lachen, huilen, vrolijkheid en pijn. Alles hoort erbij. God ik vraag U kom in onze kring. Wees erbij wanneer ik bid en zing. Ik met mijn en U met Uw verhaal. Verteld in mensentaal. Verdrietig nemen we afscheid van juf Willy Wat ze zo graag deed en nog lang had willen doen, werken met kinderen, was haar van harte gegund, maar helaas niet gegeven. We bewonderen de manier waarop Willy in het leven stond, ook toen ze ziek werd. Frans, kinderen en kleinkinderen, we wensen jullie heel veel sterkte! Kinderen, collega's en ouders van de Valeriusschool in Veere Een mens te zijn op aarde is pijnlijk begenadigd zijn en zoeken, nooit verzadigd zijn is rusten in de aarde als alles is volbracht Huub Oosterhuis Lied 489 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van juf Willy Don leerkracht aan de Valeriusschool in Veere Meer dan veertig jaar heeft zij zich ingezet voor het onderwijs! Wij wensen haar man Frans, kinderen en kleinkinderen, schoolkinderen en collega's veel kracht en sterkte toe. Bestuur, management en alle collega's van de Primas-scholengroep Toine Poppelaars (voorzitter). Pietjan Reijnierse en Agnes de Jong (MT) Na een moeizame levensavond is van ons weggenomen, onze zwager en oom Jan Bil A.C. Kik C. Kik-Bil t Neven en nichten Zierikzee, 17 mei 2009 Zijn handen hebben voor ons gewerkt zijn hart heeft voor ons geklopt zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht hij heeft zijn taak volbracht. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en ppa Marinus Berrevoets Rinus in de leeftijd van 79 jaar. Adri Berrevoets-Kloet Wim en Rian Nicole, Mirjam, Wilmar Sjaak en Leonie Marijn, Judith, Mirthe Eric en Anneloes Nienke, Lars 19 mei 2009 Vloedstraat 3 4321 AM Kerkwerve De afscheidsdienst zal maandag 25 mei om 15.30 uur gehouden worden in de kerk van de Protestantse gemeente te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerwerve, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Met dank aan dr. Audier en de medewerkers van Allévo Thuiszorg voor alle goede zorgen. Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Marinus Berrevoets Nelly en Rinus Gre en Ernst Neven en nichten 19 Mei 2009 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame en behulpzame buurman Rinus Berrevoets Wij wensen Adri, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Grè Kesteloo Jan Kesteloo in herinnering Jan en Tiny Stouten Chris en Ina den Boer Anneke de Regt Joop de Regt in herinnering Krijn en Martha Stouten Ad en Nelly Kesteloo Jan en Xandra Francke Hans Kesteloo Arjan en Elma de Oude en kinderen Een lieve, goede man heeft ons verlaten en laat ons achter met fijne herinneringen Dre de Crom 16 juli 1933 119 mei 2009 Ans de Crom-van Stee Zijn kinderen: René.en Erie Erik Opa'strots: Sarah en Jordi Gillus Oud-opaatje's trots: Kieran Vlakestraat 50 4301 XL Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 25 mei om 11.00 uür in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van onze geliefde schoonzuster Jacoba Suzanna Bom - Noels Toos Hansweert: D. Wabeke-Bom Yerseke: A. Zoeteweij - Bom C. Zoeteweij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26