Familieberichten Dii/ikbsiuisiirisi 0 [flensen inq.nl 1'fjMeffjfjfkiffi KIM Colofon Familieberichten 30 I Woensdag 20 mei 2009 kijk ook op Laat mij slapend op u wachten, o, dan slaap ik zo gerust. Verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve, muzikale vader, fantastische opa en mijn opa orgel Willem Goudswaard XVim Gareel- en zadelmaker Lid in de Orde van Oranje-Nassau gehuwd geweest met Annie Goudswaard-de Ligt f 24 mei 2001 10-10-1920 Zierikzee 18-05-2009 Zierikzee, Ineke Muste-Goudswaard Wim JVluste Remco en Miranda Mirjam en Marco Jara Zierikzee, Marianne Goudswaard Eline en Juan Peter Halsteren, Marcel Goudswaard Anja Goudswaard-Stoel Martij n Wouter Evianne Mulockstraat 12 4301 KV Zierikzee Pa is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal vrijdag 22 mei worden gehouden in de Lutherse kerk, Gat van West Noordwest 1 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerksters van zorgbureau Van der Bijl te Zierikzee. Mede dank zij hen kon vader thuis blijven wonen. "Lieve opa 's zijn er héél véél maar zo lief als u was er maar één! Dag lieve opa Goudswaard Veel liefs, Remco en Miranda Mirjam, Marco en Jara Eline en Juan Peter Zierikzee, 18 mei 2009 Lieve Opa, Als u boven muziek aan het maken bent, dan horen wij het wel! Bedankt voor uw talent! We zullen er veel gebruik van maken. Liefs, Martijn, Wouter en Evianne DANKBETUIGING Het gemis zal altijd blijven, de lege plek doet erg veel pijn, maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en (super-) opa Aalbrecht Rijk Dit heeft ons veel troost gegeven en daarvoor willen wij u oprecht bedanken. J.M. Rijk-de Winter Kinderen en (achter) kleinkinderen Kloosterzande, mei 2009 KIM 2001 2009 De stilte is gevallen, zijn plekje altijd leeg. Ons rest u allen te bedanken voor alles wat u deed. De woorden, bloemen, kaarten, sterkt ons in ons verdriet. Voor ons is het goed te weten, ook u vergeet onze lieve zoon, broer, zwager en oom niet. Edwin Rijnberg ~Edje~ Namens: De familie Zierikzee, mei 2009 Steeds verder in de tijd. Je bent steeds langer niet meer hier. En toch ben je bij ons vele malen, en onmoeten we je lieve lach, je bent bij ons iedere dag. Je bent waar je bij hadden kunnen zijn. We missen je zo, zoals je was in alle liefde Jan en Tineke Jeffy Na het overlijden van onze geliefde moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Stoutjesdijk-van de Panne hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, mei 2009 V Een ogenblik van stilte van slechts aanwezig zijn. Te zijn bij wie er niet meer is. Heel diep in onze gedachten kan het verdriet wat verzachten. Er voor elkaar zijn kan de leegte vullen doorbreekt verdriet en pijn. Opa en Oma Kitty Leo Merlin Robin Femke Danny Bou Rian Jorn Edi Djen Anja Menno Anniek Rens 03-10-1960 20-05-2008 Ronny Wisse Het lijkt als de dag van gisteren toch is er al weer een jaar voorbij maar wat je zei dat blijven we horen en ook komen we je nog overal tegen We blijven je missen maar moeten verder gaan Directie en medewerkers Elocoat bv, Terneuzen ERZORGING Peter Butler Voor een begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede ta Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enjL telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopcjftpft-"krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanferen.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsnpedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl uicvaarcwinkel geopend op afspraak info@uicvaarcinzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www uicvaarcinzeeland.nl alexi,ndn,mar|<USSe uitvaartverzorging In ons moeten nemen van een geliefd persoc het besef dat er ook praktische zakenj worden, strijden dan om voorrang. PZC kan u ondersteunen als het gaat c de hoogte brengen van uw omgeving, van groot belang dat u zorgvuldigres persoonltike manier uiting kunt geven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58