Televisie donderdag
passie voor dans
b
'Dans is niet alleen wollig gespring in een maillotje'
Choreograaf Ed Wubbe
Woensdag 20 mei 2009 47
07:10 Planet's fun
niest animals 08:00 The
bold and the beautiful
08:25 Trauma centrum
08:55 SUUS, jouw win
kel 09:10 Tommy tele
shopping 11:55 My wife
and kids 12:20 Off Cen
tre 12:45 Vinger aan de
poot 13:15 Planet's fun
niest animals 14:05 De
opvoedpolitie 14:55 De
grote verbouwing 15:55
The Cosby show 16:25
According to Jim 16:45
The bold and the beau
tiful 17:05 Monk
07:30 Teleshop 7:
07:31 Suerte 08:00 Car
tracks 08:15 Suerte
08:45 Car tracks 09:00
RTL Nieuws 09:20 Vol
vo Ocean Race: Stoe
re mannen, hoge golven
09:40 RTL Nieuws 09:45
RTL Z Nieuws 10:20 PR-
Autotype 10:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Studio E
W 13:40 RTL Z Nieuws
14:20 Tulpenrallye 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 We
reldzaken 15:40 RTL Z
Nieuws 16:20 Neder
land bouwt 16:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:10 De bruiloft
van... 17:40 Oprah Win
frey show
07:00 Disney feest 07:30
Suddenly Susan 07:55
Hotel 08:25 Born2Cook
09:00 Ready steady cook
09:55 TekTVShop 10:55
Astro TV 12:55 The
Drew Carey show 13:20
Roseanne 13:55 Friends
14:20 Suddenly Susan
14:45 Will Grace 15:20
Disney feest 15:45 Born-
2Cook 16:15 ER 17:10
Ready steady cook
wnmsmm
09:15 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Pikachu's res
cue adventure, Pikachu
Pichu, Phineas Ferb,
The suite life of Zack
and Cody, The replace
ments, A kind of ma
gic, Famous 5, Kim Pos
sible, Fillmore, Totally
spies, A kind of magic,
Matt's monsters, Poke-
mon: Battle dimension,
Jackie Chan, Recess, Phi
neas Ferb
o
a
18:00 De grote verbou
18:00
The A-Team, ac
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:10 Smaken verschil- 18:00
Sneak, filmupdate
wing, realitypro
tieserie
len, culinair pro- 18:05
Politieachtervol-
gramma
18:55
Knight Rider, ac
gramma
gingen, serie re
tieserie
18:40 Charmed, fantasy-
portages
serie 18:15
My wife and kids,
comedyserie
18:40
According to Jim
19:00 Hart van Neder
19:55
Married with
19:30 Debbie's face
19:35 Ghost whisperer, 19:05
Will Grace, co
land - Vroege
children, comedy
lift voor je huis,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
serie
woonprogramma
19:35
Friends, comedy
gramma
serie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum, 20:30 Switchback, thril- 20:30 Scent of woman,
realityprogramma Ier filmdrama
20:30 House, ziekenhuis-
20:30 Just like heaven, 20:00 Off centre, come-
romantische kome- dyserie
die 20:30 For your eyes
only, actiefilm
21:30 The Mentalist,
misdaadserie
22:30
Hart van Neder- 22:45 One tough cop,
22:25 Law Order:
land - Late editie, actiefilm
Special Victims
reportages
Unit, dramaserie
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15 Red mijn vakan
tie!, consumenten
programma
23:20 As the world
turns, soap
23:20 Criminal intent,
dramaserie
23:05 Lauren verslaat...
serie reportages
(h)
00:10 Medical emer
00:30
RTL Poker: Heads
00:10
Oprah Winfrey
00:15
Angela's eyes
00:05
Seinfeld
gency
up
show (h)
01:05
Nachtprogram-
01:05
Nachtprogram
00:35 Happy Hour
01:30
Teleshop 7
01:00
Teleshop 8
merirïg: Relax TV
mering
01:31
Nachtlounge
01:01
Sneak preview
04:00
Hart van Neder
02:05
Poker after dark
03:00
Sneks
02:00
Erostijl
land - Late editie/
02:50
Nachtprogram
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
mering
dans- en theatergroep ISH en cho
reografe Ann van den Broek. De
presentatie is in handen van Dieu-
wertje Blok. „We willen laten zien
dat dans veel meer is dan een tutu
en spitzen", zegt Blok. „Ik ben zelf
geen danser, maar een goede vrien
din van mij was danseres bij Het
Nationale Ballet. Ik vind het prach
tig, vooral het moderne werk."
Wubbe hoopt dat hef programma
bijdraagt aan het wegnemen van
vooroordelen. „Dans is niet alleen
wollig gespring in een maillotje.
Er zijn zoveel soorten dans en het
is bij uitstek een discipline die
voor een groot publiek toeganke
lijk zou moeten zijn. Dans mengt
zich ook heel goed met andere
kunstdisciplines."
De avond van de jonge danser,
Nederland 2, 20.30 uur.
00
ro
M
W
K»
M
W
Z
n
Presentatrice Dieuwertje Blok met Marne van Opstal, Besim Hoti, Merel
Lammers en de geblesseerde Niek Marsman. foto Jean Pierre Heijmans
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu aan tafel
18:30 De kunstkeet
18:40 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 11:00
Eucharistieviering 12:0012:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:25 Het
weer 13:30 Man bijt hond
13:55 Clips 14:00 Ongerept
Amazonegebied 14:30 Thuis
15:00 Sporza: Wielrennen:
Ronde van Italië 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:30
Man bijt hond 19:57 Het weer
20:05 Thuis 20:35 Kop
pen 21:10 Keyzer e/d Boer
advocaten 21:55 The one man
show 22:40 Het journaal laat
23:00 Het weer 23:05 Mr. Bean
23:30 Man bijt hond 23:55 De
rode loper 00:15 Doorlopende
Herh. v/h journaal laat/sport/
beursberichten/weer
België 2
07:00 Bumba 07:05 Draakje
07:10 Charlie en Lola 07:25
Bol en Smik 07:35 Kleine Ein-
steins 08:00 Samson en Gert
08:25 Sprookjesboom 08:30
Lazytown 08:55 Pat Stan
09:00 Barbie als de prinses e/d
bedelaar 10:20 Abrakodabra
10:30 De pretroulette 10:50
De 511:15 Disney's Brandy
Mr. Whiskers 11:35 Oggy e/d
kakkerlakken 11:45 Disney's
American dragon: Jake Long
12:10 Missy Mila 12:20 Mega
Mindy 12:45 Abrakodabra
13:00 Kika Bob 13:15 Kar-
rewiet 13:25 Lolmops 13:35
Go IV 13:40 De pretroulette
14:00 Do re mix 14:45 Carl2
15:10 Go IV15:45 Rocket mijn
raket 15:55 Drie vrienden en
Jerry 16:10 Pat Stan 16:20
Oggy e/d kakkerlakken 16:30
Samson en Gert 16:55 Disney's
Brandy Sr Mr. Whiskers 17:15
Rocket mijn raket 17:30
Gawayn 17:45 George van de
jungle 18:00 Go IV 18:10 Kar-
rewiet 18:20 De pretroulette
18:40 En daarmee basta! 18:55
Disney's Zoem in op Maggie
19:05 Go IV 19:15 Karrewiet
19:25 Oggy e/d kakkerlakken
19:30 H20 19:5419:59 CAN
VAS 20:00 Terzake 09 20:50
Comedy Ine 21:15 De schaduw
v/h kruis 21:55 Ganges 22:45
Phara 23:30 Bruce Springsteen
in concert 00:05 Doorlopende
Herh. van Terzake 09 Phara
RTBF1
09:30 Télétourisme hebdo
09:55 Cest du Beige 10:20
Regards d'enfance 11:54
Questions dargent 12:00 Table
des terroirs 12:05 Les feux de
l'amour 12:50 Weerbericht
12:55 Questions d'argent
13:00 Nieuws 13:35 Weer
bericht 13:45 Télétourisme
quotidien 13:55 Le renard
14:55 Bienvenue en Suisse
16:40 Arabesque 17:40 Tout le
monde veut prendre sa place
18:28 Chaud devant 18:30 Le
6 minutes 18:40 Weerbericht
18:45 Au quotidien 19:21
Weerbericht 19:30 Nieuws
20:10 Weerbericht 20:20
Quelque chose en nous de Lara
Fabian 22:45 Navarro 100:20
Un dragon dans les eaux pures
de Caucase
RTBF2
07:00 07:01 Tekenfilms 09:00
Les niouzz 09:10 Tekenfilms
10:00 Culte protestant 10:55
Messe 11:50 Questions
d'argent 11:51 Plus belle la vie
12:15 Tout une histoire 13:16
Tekenfilms 14:00 La symp-
honie animale 14:50 Fortune
et trahisons 15:35 C'est pas
sorcier 16:05 Tekenfilms 17:40
Les niouzz 17:50 Air de familie
17:55 Toute une histoire 18:55
Plus belle la vie 19:25 30 Rock
19:50 Un gars, une fille 19:55
Beursberichten 20:05 Le meil-
leur de I'humour 22:00,22:10
Un gars, une fille 22:16 Chaud
devant 22:18 D'art d'art 22:23
KENO 22:25 Weerbericht
22:30 Le 12 minutes 22:43
Beursberichten 22:45 D6bels
23:50 I Cannes get no 00:10
Doorlopende herhaling
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Real
rescues 11:00 Homes under
the hammer 12:00 The unsel-
lables 12:30 Cash in the attic
13:30 Chelsea Flower Show
14:00 Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Moving on - Dress to
impress 16:00 Nieuws en
weerbericht 16:05 Big and
Small 16:15 Grandpa in my
pocket 16:25 T ronji 16:50
Funky fables 17:05 Ed and
Oucho's excellent inventions
17:35 Horrible histories 18:05
Newsround 18:15 The weakest
link 19:00 Nieuws en weerbe
richt 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 20:00 The
One show 20:30 EastEnders
21:00 Playing the part 22:00
Traffic cops 23:00 Nieuws en
weerbericht 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:35
Party election broadcast for the
English local elections by the
Labour party 23:40 Question
time
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Tetetub-
bies 07:55 Doodle Doo making
moments 08:00 Freefonix
08:25 Newsround 08:30 Hotel
Trubble 09:00 Beat the boss
09:30 Big and Small 09:40 Bob
the builder 09:50 3rd and bird
10:05 Take a bow 10:30 Boogie
Beëbies 10:45 Get squiggling
11:00 Nina and the neurons
11:15 Charlie and Lola 11:30
In the night garden 12:00 The
maths channel 12:10,12:15
Telling tales 12:20,12:30
Primary geography 12:45 The
installation of the Archbishop
of Westminster 14:45 Animal
park 15:15 Car booty 16:00
Murder, she wrote 16:45 Flog
it! 17:30 Put your money where
your mouth is 18:15 Cash
in the celebrity attic 19:00
Eggheads 19:30 Great British
menu 20:00 The apprentice
21:00 Chelsea Flower Show
22:00 Keep it in the family
23:00 The Graham Norton
show 23:30 Newsnight 00:15
Weerbericht 00:20 Party elec
tion broadcast for the English
local elections by the Labour
Party 00:25 Golf
Duitsland 1
08:20 Die unendliche
Geschichte 09:55 Tagesschau
10:00 Katholische Festgottes-
dienst zu Christi Himmelfahrt
11:00 Bei uns und um die Ecke
12:30 Sonne, Salsa, Sozialismus
- Kubas Wandel nach Fidel
Castro 13:15 Tagesschau 13:25
Der Graf von Monte Christo
15:55 Tagesschau 16:00 Natür-
lich blond! 17:30 Tagesschau
17:4CTWilde Wasser 19:15 Das
Land hinterdem Eis: Zanskar
im Himalaya 20:00 Tagesschau
20:15 33. Internationales
Zirkusfestival von Monte Carlo
21:45 T raumberuf Diplomat?
22:30 Tagesthemen 22:58 Das
Wetter im Ersten 23:00 Satire
Gipfel 23:45 Geheimnis Ge
schichte: Die Mauertoten - wie
wurden die Familien bestraft?
00:15 Nachtmagazin
Duitsland 2
07:45 Heidi: Ein Sommer voller
Glück 09:15 Der Froschkönig
10:50 heute 10:55 Forsthaus
Falkenau 12:201000 Jahre
Mainzer Dom - Ein festliches
Konzert 13:20 Terra X: Der
Jahrhundertraub von Quedlin-
burg 14:00 heute 14:10 Vom
Winde verweht 17:45 heute
17:50 Über unserer Erde: Zu
Himmelfahrt 200918:05 Ein
Fall fürzwei 19:00 heute 19:14
Weerbericht 19:15 Das Mat-
terhorn von Hamburg 19:30
Terra X: Morgenland 20:15
Grand Prix der Volksmusik
- Deutscher Vorentscheid 2009
22:00 heute-journal 22:14
Weerbericht 22:15 Maybrit III-
ner 23:15 History 00:15 heute
00:20 Menschen am FlulS
Discovery
07:40 Scrapheap challenge:
Collapsible racers 08:30 World
biker build-off 09:20 Die
Ludolfs 10:15 Ultimate
cars: Adventure cars 10:40
Overhaulin': The mad kidney
donor 11:35 Nextworld: Future
danger 12:30 How it's made:
Motorcycles/clay pipes/drum
sticks/whistles 13:00 How
it's made: Handcuffs/caulking
and joint compound/propane
tanks 13:25 Brainiac 14:20
Extreme engineering: Floating
city 15:15 American hotrod:
'36 Roadster 16:10 American
chopper: Senior vs Junior
17:05 Wheeler dealers: Lexus
LS400 18:05 LA Ink: Pixie's
surgery 19:00 Mythbusters:
Confederate rocket 20:00 LA
Hard Hats: Rodbusters 21:00
London Ink: While Nikole's
away 22:00 Maclntyre: World's
toughest towns 23:00 Destroy
ed in seconds 23:30 Eyewitness
00:00 Extreme engineering:
Mountain of steel
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
11:59 National Geographic
Channel 12:00 Megastruc-
tures: Millau bridge 13:00
Predator CSI: The whale that
blew up in the street 14:00
Earth shocks: Megavolcano
15:00 Scuba car 16:00 Evoluti
ons: Last living dinosaur 17:00
World's deadliest animals: De
sert to grassland 18:00 Animal
inspectors 18:30 Animal house
19:00 Remarkable vets 19:30
Trent's wild cat adventures:
Tshukudu 20:00 Microkillers:
Superflu 21:00 Megastruc-
tures: Channel tunnel 22:00
Breaking up the biggest: Soviet
doomsday sub 23:00 Megafac-
tories: Caterpillar 00:00 Mega-
structures: Channel tunnel
TMF
09:00 De videotheek 11:30
Freerunners 12:00 TMF NL
13:00 10 X 14:00 License to
liberty 14:30 De videotheek
15:00serveert 15:30 Your
chart 16:30 Kijk dit nou live
17:30 Willy de stad uit 18:00
De videotheek 18:40 Sascha's
battle of the ballenjongens
19:00 De videotheek 20:00
Your chart 21:00serveert
21:30 De videotheek 22:00
TMF Dance 23:00 De video
theek 00:00 Midnight
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 1011:30 M is for music
15:30 Made 16:25,16:50 My
super sweet 1617:20,17:45
The Hills 18:10,18:40 Room
raiders 19:05 Pimp my ride
UK 19:30 Run's house 20:00
Hogan knows best 20:25,
20:35 Cribs UK 20:50 The
X-Effect 21:20 A shot at love
with Tila Tequila 22:10 Viva la
Bam 22:40 Rob Big 23:05
Wildboyz 23:30 Jackass 00:00
After hours
TV 5
08:45 Canadees nieuws
09:10 TV5Monde I'info 09:15
Continent noir 09:45 Jardins
et loisirs 10:10 TV5Monde
I'info 10:15 Chroniques d'en
haut 10:45 Des chiffres et des
lettres 11:10 Tout Ie monde
veut prendre sa place 12:00
TV5Monde I'info 12:05 Mixeur,
les gouts et les idéés 12:30
Plus belle la vie 12:55 Rêves
d'hötels 13:00 Rumeurs 13:30
Belgisch nieuws 14:00 Vie
privée, vie publique 16:00
Nieuws 16:30 360°-GEO: La
dernière capitaine du Rio de la
Plata 17:30 Questions pour un
champion 18:00 Nieuws 18:35
Rumeurs 19:00 Mise au point
20:00 Zwitsers nieuws 20:30
Frans nieuws 21:00 Ulzhan
22:45 Macadam Peau-Rouge
23:00 Nieuws 23:10 Afrikaans
nieuws 23:30 La botte a mu-
sique de Jean-Francois Zygel
Eurosport
08:35 FIAWTCC inside
09:00 Paardensport 10:00
Wielrennen: Giro d'ltalia 10:55
Planet Armstrong 11:00,12:00
Tennis 15:30 Wielrennen: Giro
d'ltalia 17:30 Eurogoals flash
17:45 Tennis 18:45 Voetbal
19:40 Planet Armstrong 19:45
Formule 1The Factory 20:15
Fight club 23:00 Autosport:
Rally 23:30 Pro wrestling
CNN
08:30 World sport 09:00 CNN
today 09:30 World business
today 10:30 International
correspondents 11:00 Larry
King 12:30 World sport 13:00
World news Asia 14:30
MainSail 15:00 World business
today 16:00 Your world today
17:30 World sport 18:00
International desk 19:00 Your
world today 19:30 MainSail
20:00 Quest means business
21:00 International desk 22:00
Connect the world with Becky
Anderson 23:00 BackStory
23:30 World sport 00:00 The
situation room