GRATIS Seizoen van Van de Ven is voorbij DCIldC!* Zware straf voor Spakenburg na uit de hand gelopen derby tEGCURSUS laten u vliegen Koop nu V» VAN HEMELVAARTSDAG 21 MEI t/m 2e PINKSTERDAG! NU €9.100 NU €13.100 40 Woensdag 20 mei 2009 Chelsea en Inter azen op Marko Arnautovic enschede - Aanvaller Marko Ar nautovic van FC T\vente mag zich verheugen in de belangstelling van Chelsea en Inter. Chelsea lijkt op dit moment de beste papieren te hebben om de twintigjarige Oos tenrijkse spits in te lijven. Arnauto vic heeft nog een doorlopend con tract, waardoor Twente een pittige transfersom zal eisen. De club heeft de eerste aankoop voor komend seizoen wel al bin nen. Twente neemt de Irakese in ternational Nashat Akram transfer vrij over van Al-Gharafa uit Qatar. De 24-jarige middenvelder, die al 75 interlands speelde, tekent een driejarig contract met een optie voor nog een seizoen. Zwembond Fina keurt snelle zwempakken af lausanne - De wereldzwembond Fina heeft de snelle pakken waarin de afgelopen maanden vele wereld records zijn gezwommen afge keurd. Het gaat om een outfit van Jaked en Arena. Marleen Veldhuis verbeterde in zo'n pak in april 's werelds beste tijd op de so meter vlinderslag en de Fransen Alain Bernard en Frederick Bousquet de den dit op de 100 en 50 vrij. Het verbod op de zwempakken is echter niet definitief De fabrikan ten hebben een maand de tijd om hun materiaal aan de eisen aan te passen. Ze zouden dan toch nog kunnen worden gebruikt bij het WK in juli in Rome. door Rudy Boogert middelburg - Het seizoen van Ri- nus van de Ven zit erop. De motor crosser uit Vlissingen heeft giste ren van de dokter te horen gekre gen dat zijn meniscus kapot is en dat hij zeker vier maanden buiten spel staat. Donderdag 11 juni wordt hij geopereerd in het Bel gische Deurne. Van de Ven kampt al zo'n ander half jaar met knieproblemen. „Ik heb 'm een keer verdraaid en sinds dien heb ik er last van. Niet conti nu, want hij trekt dan ook wel weer weg." Maar afgelopen zater dag tijdens de training ging het Punten in mindering, lange schorsingen en geldboete van 200 euro. zeist - De tuchtcommissie van de KNVB heeft voetbalclub Spaken burg zwaar gestraft voor de uitwas sen in het duel met IJsselmeervo- gels. De club krijgt drie punten in mindering, een geldboete van tweehonderd euro en Spakenburg wordt bij een nieuw incident uit de competitie genomen. De uitspraak volgt na de derby in het vissersdorp op de slotdag van goed mis. „M'n voet gleed van de voetsteun af en dat deed zo ver schrikkelijk veel pijn, dat ik naar de dokter ben gegaan." Uit een mri-scan bleek dat de me niscus kapot is, evenals enkele ban den eromheen. „Doordat de knie nog zo dik is, kan ik niet direct worden geopereerd en moet ik wachten tot 11 juni." Van de Ven was in training voor de derde wedstrijd in het Open Nederlands kampioenschap, die morgen in Rhenen wordt gereden. Van de Ven: „Ik ga me nu richten op de supercrosses in Duitsland en wellicht in Amerika." de competitie (1-1). Door toedoen van Spakenburg liep de wedstrijd, bekeken door zevenduizend toe schouwers, volledig uit de hand. Vërdediger Sven Baas is vanwege een elleboogstoot tot 1 januari 2010 geschorst. Datzelfde geldt voor teammanager Melrik Beu kers, omdat hij arbiter Rick de Me ijer aanviel. Beukers werd als voet baller jaren geleden al voor een jaar geschorst, nadat hij voor het Veenendaalse GVW in het beker duel met De Treffers de scheids rechter een bak vol water in zijn gelaat smeet. De Spakenburgse Rinus van de Ven voetballer Christy Bonevacia is (na het zien van televisiebeelden) van wege een vuistslag voor zes wed strijden geschorst. Spakenburg vindt de straf overdre ven. De club kreeg eerder dit sei zoen ook al een punt in minde ring vanwege wanordelijkheden bij GVW en vorig jaar straftte de KNVB de club met een punt na misdragingen in Kloetinge. Door de straf eindigt Bennekom nu als derde in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal, achter kampioen I)sselmeervogels en nummer twee Hoek. Trainer (60) moet bij Belgische club wijken voor zijn assistent. door Barry van der Hooft BRUSSEL - Het duurt precies vijf se conden voordat de eerste bulder lach klinkt. Voor een trainer die net is weggestuurd bij zijn club, maakt Johan Boskamp een opge wekte indruk. „Ach, dit zag ik al een maand of zes aankomen", zegt hij over zijn vertrek bij FCV Dem der. „Ik heb het bestuur een half jaar geleden verteld dat ze moes ten kiezen. Mijn assistent eruit, of ik eruit. Dat ik nu weg moet, is daarom geen verrassing voor mij." De oud-international botste dit sei zoen verschillende keren met zijn assistent Patrick Asselman. Het le verde de afgelopen tijd bijzondere beelden op. Voor en tijdens wed strijden stond Boskamp aan de ene kant van de dug-out en Assel man aan de andere kant. Ze hadden nauwelijks contact, maar moesten wel samen het sei zoen tot een' goed einde brengen. Dender verloor zaterdag echter thuis van Charleroi en eindigde als zestiende in de Belgische Jupiler Pro League. Via de nacompetitie moet nu alsnog lijfsbehoud wor den veiliggesteld. Zonder Boskamp. „De familie As selman zit heel diep in de club", vertelt hij. „De manager, de tech nisch directeur en nu ook de trai- «cl. GRATIS HlllGCURSUS incl. GRATIS PUATS1NG nel. GRATIS yLHGCURSUS incl. GRATIS PIAATSIHG^ 4 vluchten met een ervaren instructeur vanai vliegveld Seppe In onze showroom staan 25 spa baden opgesteld, veel keus, lage prijzen! Lokkerdreef 10, 4879 ND Elfen-Leur. Tel 076-5048800 incl GRATIS IIIIIGCIIRSUSA IricL GRATIS PLAATSING Voor totale ontspanning incl. GRATIS HlllGCURSUS incl. GRATIS PIAATSIHG incl. TV Spa bad Reflections van €15.629 Spa bad Paris van €19.379 Spa bad BM 303 van €21.850 Spa bad BM 216 van €13.750 Spa bad Cabo van €9.916 Spa bad Warschau van €9.379

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42