Familieberichten (D ITIensenlinq.nl surn Üvarlöiiöfi opzegaienst 28 I Woensdag 20 mei 2009 kijk ook op Mede dankzij uw belangstelling en felicitaties is ons 50-jarig huwelijksfeest een onvergetelijke dag geworden. Bedankt. Jan en Maatje Boonman-Vermuë Kinderen en kleinkinderen Ik omhels nu de zee, waar leven eens begon. Ze voert mij zachtjes met haar mee, naar waar de einder de hemel won. Ik die mijn bestemming vind, in het weidse dat mij thans overwint, zie ik de hemel open en wijd, drijvend op een zee van tijd. Bewogen en verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Jacoba Suzanna Noels Toos weduwe van Dingenis Willem Bom Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Alex en Ilse Maxime Joëlle Michelle Denise (in herinnering) Fabienne Noëlle Guyon Alexander Goes, Sint Maarten in de Groe 19 mei 2009 Correspondentieadres: Everingseweg 9,4436 AA Oudelande Samen met u willen wij afscheid van haar nemen op zaterdag 23 mei om 12.30 in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 314337 PB te Middelburg. Aansluitend nodigen wij u uit voor een persoonlijke ontmoeting op de Ninohoeve te Oudelande. "Zijn leven was geven Bedroefd, maar vol fijne herinneringen, geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heengegaan onze geliefde oom en oud-oom Leendert Fonteine Leen 15 juli 1922 t 19 mei 2009 We zullen hem erg missen en zijn grote betekenis voor ons dankbaar in ons hart bewaren. Zonnemaire, Jan en Coba Sandra en Richard Justin Rick Diana en Kees Nicky Sander Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Familie Fonteine Julianastraat 2 4316 AG Zonnemaire De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden zaterdag 23 mei in het Dorpshuis, I.M. van de Bijlstraat 10 te Zonnemaire, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Allévo "Cornelia"afd. "Schelphoek" voor de liefdevolle verpleging. Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog heel onverwacht is overleden Mijn zwager en onze oom Leendert Fonteine W. Fonteine (in liefdevolle herinnering) A. Fonteine-van de Sande Neven en nichten Zierikzee, 19 mei '09 "Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad" Psalm 119:105 Na een liefdevol en zorgzaam leven is, zacht en kalm, overleden onze geliefde moeder, oma en overgrootoma, Cornelia Maatje Bronke-Kamp sinds 2002 weduwe van Adriaan Bronke Biervliet, 27 oktober 1914 Terneuzen, 17 mei 2009 Kees Bronke en Geer Goudriaan Corine en Jurriaan Mark en Liz Gaia Margreeth en Co Schoonakker-Bronke Mare en Tinkie Nout, Koen Ard t Correspondentieadressen: Kamp wei 16243 BZ Geul le Jan van Galenstraat 8.4535 BX Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 23 mei om 15.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy- straat 28b te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Bachten Dieke" voor de goede zorg en begeleiding. Wij ontvingen het droeve bericht dat plotseling is over leden onze vriend en buurman Willem Brasser Wij leven mee met de familie in deze moeilijke periode. Tan v.d. Heijden-de Pagter Ma en Willem Koole Suus en Bram Kluijfhout Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van een van onze oudste leden Willem Brasser We zullen zijn aanwezigheid als toeschouwer van onze wedstrijden en zijn ringrijdersfamilie missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Bestuur en leden van de Koudekerkse Ringlijders Vereniging Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Levina Suzanna Krokké weduwe van Charles Clarissen in de leeftijd van 82 jaar. Zaamslag: Oostburg: Alphen a/d Rijn: Groede: Aardenburg: Suzan en Rick Reubens-Clarissen Rutger Adri Clarissen Betty Johnson Cor en kinderen t Pieter t Charles Terneuzen, De Honte 18 mei 2009 Correspondentieadres: Polderstraat 22 4543 AB Zaamslag De afscheidsbijeenkomst, zal plaatsvinden op vrijdag 22 mei om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen",Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Neem Heer mijn beide handen, en leidt uw kind. Tot ik aan d'eeuwige stranden, de ruste vind. Van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Simon )akob de Feiter Siem 11 mei 1927 t 19 mei 2009 Nieuwerkerk: C. de Feiter-Rentier Amsterdam: Leo de Feiter Koosje Brants Goes: Ada de Feiter Leo Sorber Odette Lulu Nieuwerkerk 4306 CW Burg. van Eetenstraat 80 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 22 mei van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van het Steenzwaenshof Burg. van Eetenstraat 32 te Nieuwerkerk. Zaterdag 23 mei wordt de rouwdienst om 11.00 uur gehouden in de bovengenoemde zaal waarna de crematie plechtigheid om 14.00 uur zal plaatsvinden in het crema torium te Middelburg Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u alsnog in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij nu onze medebewoonster mevrouw C. van der Hulle-Boogerd is overleden. Wij wensen de familie alle sterkte toe. Bewoners en medewerkers van Poortershof Brouwershaven Onverwacht is op 16 mei 2009 op 90-jarige leeftijd van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Leeuw-Kloet weduwe van Cornelis Leeuw Dat zij mag rusten in vrede. Namens allen, Familie Kloet Zierikzee, 16 mei 2009 ...&-xéÊÊÊ> fllensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30