Strips voor iedereen Wie is het liefje van Guust Flater? HIP T: 0113": Woensdag 20 mei 2009 7 Achter de toonbank geeft een originele treincoupé de winkel een sfeervol accent. Aan de muren hangen ingelijste reproducties van striptekeningen. NieuvJe^ boeken uit. „Ik heb in principe al les wat uitkomt. Maar ik hou niet alles op voorraad. Dat is niet meer te doen. Van Buck Danny zijn er inmiddels 52, van Suske en Wiske 250 albums. Vandaar." Perron 2 heeft overigens niet al leen nieuwe strips - waarvan som mige exemplaren tegen het 'stof af vangen' netjes in folie op de plan ken staan te wachten op kopers - maar ook tweedehands strips. Natuurwandeling Westenschouwen, natuurinformatiepunt en trampolinecentrum Westerschouwen, op het grote P-terrein bij de rotonde, van af 11.00 uur de hele dag door Dierenvriendjespad In de boswachterij in Westerschouwen houdt Staatsbosbeheer een ontdekkings tocht voor kinderen tot 10 jaar. Aanmel den via de vw of ter plaatse bij de gids. Westenschouwen, 13.30 uur, informatie punt Staatsbosbeheer. Orchideeën Wandeling door oude kreek, poldertjes, orchideeën, natuur en vogels olv gids van Staatsbosbeheer. Reserveren: VW Schou- wen-Duiveland 0900-20 20 233. Dreischor, Knotwilgendreef aan Weg door het Dijkwater, 13.30 uur. Kinderboerderijenweekend Onder het thema 'Dier in Beweging' wordt zaterdag 23 en zondag 24 mei het zestiende Nationale Kinderboerderijen weekend gehouden. In Zeeland staan er zes kinderboerderijen op de deelnemers lijst. Dat zijn: Cantecleerhoeve in Clinge, Hollandsche Hoeve Goes, Klepperhoeve Middelburg, Kinderboerderij Terneuzen, Stichting Arduin Paardoes Vlissingen en Kinderboerderij De Punt in Zierikzee. Div. locaties, hele dag Tuinkamers De Zeeuwse Tuinkamers in Poortvliet houdt zaterdag 23 mei van 10.00 tot 17.00 uur de Fair aan de Hogeweg. Er staan ongeveer vijftig standhouders. Ook is er een ganzenhoeder die laat zien, hoe hij met zijn honden werkt, info: www.de- zeeuwsetuinkamers.nl Poortvliet: De Zeeuwse Tuinkamers, Ho geweg 15,10-17 uur ZONDAG 24 MEI Chakra's Stichting voor Praktische Filosofie Zee land houdt een studiedag met als thema 'de geheime wereld van de chakra's'. Aan melden via spfz@zeelandnet.nl. Middelburg, Padma-centrum aan de Ver- werijstraat 51a, 9..30 uur. Hoe schoon is onze lucht? Fietstocht met vragen en opdrachten om te ontdekken hoe het is gesteld met onze luchtkwaliteit (17 kilometer) Westenschouwen, natuurinformatiepunt en trampolinecentrum Westerschouwen, op het grote P-terrein bij de rotonde, van af 11.00 uur de hele dag door Baarland De tuin van Slot Baarland is geopend Baarland, Slot en Kerk, 13.30-17.30 uur. Turegluren Staatsbosbeheer houdt een excursie naar natuurgebied Tureluur. Vanaf de voormali ge vuilstort kunnen de vele vogels in het gebied bekeken worden. Opgeven via de vw Haamstede. Serooskerke, parkeerplaats Hoosjesweg/lnlaagweg, 13.30 uur. Geopendma, di, wo 13.30-17.30 uur. Do en vrij 9.30-17.30 Uur. Zaterdag 10-17 uur. Meer info: www.dezilverendolfijn.nl www.stripspeciaalzaak.be Deze si te, een samenwerkingsverband van stripwinkels waarin ook Per ron 2 deelneemt, brengt een gratis tweemaandelijkse nieuwsbrief uit die via de winkels verspreid wordt. Mevrouw Geeldhoed uit Ril- land-Bath krijgt een cadeau bon van Shoe+ in Goes. Zij wist dat het getoonde instru ment (UitGids 14/5) een zoge noemde ploeg is, waarmee riemen op maat gesneden worden. Wie is het liefje van Guust Flater? Wie is de agent met wie hij steeds in de clinch ligt, en wat zijn de twee favoriete ren van deze stripheld? Wie het weet, mag het bij Per ron 2 melden. Onder de juiste inzendingen wordt een tegoedbon verloot. 2, Sint Janstraat 9c, Tel. 0118-614184, "Toen hij zijn peuk met een vingerknip in de rivier schoot/ besefte Raoul Cordier dat hij de bodem van zijn wanhoop had bereikt Deze aanbieding is geldig t/m 30 mei 2009 en geldt op alls artikelen in de winkel, met uitzondering van (na)bestellingen. De 50% korting wordt verrekend met het goedkoopste artikel van uw aankopen. Uw Sjaak van Zee team heet u van harte welkom. Sjaak Hk St. Adriai IP Maten t/r Zee Herenmode raat 7, 4461 JC Goes >52 E: sjaakvanzee@kpnplanet.nl 1/4, 64 en 57 - Maandag gesloten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 103