Luctor Belting Europe: Huisvesting met karakter voor SIS en jubilerend IZV uw betrouwbare partner voor intern transport infotorial op hun vakge bied actief ten behoeve van de middelgrote en grote industri ële- en haven bedrijven, met het accent op de chemische- en petrochemi sche industrie. Het zijn twee innovatieve be drijven die ge kwalificeerd zijn volgens de kwa liteitsnorm ISO 9001-2000 en het veiligheids certificaat VCA. De krachten van beide bedrijven zijn kwaliteit, betrouwbaarheid en flexibiliteit. Opdrachtgevers moeten kunnen rekenen op maatwerk van specialis ten die hun vak verstaan. Een team van zeer vakbekwame medewerkers bedient de klant met maatwerk, van de grote lijnen tot het laatste detail. Ze verrichten hun werkzaamheden vanuit strenge kwaliteits- en veilig heidsnormen en kunnen zowel klei nere als megaprojecten moeiteloos aan. Toekomst: „We gaan voor de lange termijn en blijven vasthouden aan de strategie die we hebben uitgestippeld. De Bob Compiet, directeur-eigenaar van IBS en IZV toekomst zien wij met veel vertrou wen tegemoet, mede omdat kwali teit ons belangrijkste handelsmerk is. Ondanks een stagnerende econo mie, terughoudendheid bij banken/ investeerders en toenemende con currentie op de markt zijn we er in geslaagd mooie en uitdagende pro jecten te boeken, zo moet er dit jaar nog ca. 20.000 vierkante meter aan opslaghallen gebouwd worden. Op dit moment wordt er druk ge bouwd aan een winkelcentrum in Izegem België, een showroom in Hulst, diverse projecten in de petro chemie en nog tal van projecten op zoveel locaties", aldus Compiet. Industrial Building Systems Dak- en gevelbekleding Hof te Zandeplein 11 Kloosterzande Tel: 0114-687200 Fax: 0114-682964 www.izv.nl BELTING EUROPE @1 aiiiji u Luctor Belting Nederland Afrikaweg 2 NL-4561 PA Hulst Tel. 0114 - 372372 Fax 0114 - 319484 Groningerstraat 11 NL-7418 BX Deventer Tel. 0570-658819 Fax 0570 - 658821 Luctor Belting België PS. Boudewijnlaan 14 B-9100 St. Niklaas Tel. 03 - 2321856 Fax 03 - 7766952 Pr. Bisschopssingel 50 B-3500 Hasselt Tel. 011 - 243617 Fax 011 - 243618 Luctor Belting France 47, Rue Servan F-75011 Paris Tel. 01 - 48069772 Fax 01 - 48069773 Luctor Belting Danmark Lanciavej 11 DK-7100 Veile Tel. 075 - 727808 Fax 075 - 727910 Luctor Belting Europe opende in de jaren zeventig zijn eerste vestiging in het Zeeuws-Vlaamse vestingstadje Hulst. Het familiebedrijf bouwde in eigen streek aan bekendheid, reputa tie en vestigde zo naam als betrouw baar leverancier van transportbanden voor de agrarische sector. Al snel leidde verbreding van het werk terrein naar fabricage en montage van transportbanden die ook voor industri ële doeleinden werden ingezet. De vis- en voedingsindustrie, zand- en grind- bedrijven en suikerfabrieken werden belangrijke afnemers. De groei van het bedrijf leidde naar de noodzaak van een tweede vestiging bui ten Zeeuws-Vlaanderen. Daarmee kon den snelle levering en een goede service binnen een kort tijdsbestek blijvend ge garandeerd worden. Nieuwe vestigingen in Nederland en België openden hun deuren, in de jaren negentig gevolgd door Frankrijk en Denemarken. Luctor Belting Europe is in de loop van de jaren uitgegroeid tot een onderne ming die meetelt op Europees niveau. Dat heeft het in niet onbelangrijke mate te danken aan de enorme eigen voorraad van vierhonderd typen module, rubber en kunststof transportbanden. Daardoor kan het bedrijf snel een product samen stellen dat voldoet aan de hoogste kwa liteit- en rendementseisen van de klant. Stipt en nauwkeurig uitgevoerd. Niet alleen snelle levering, een grote diversiteit in merken, afmetingen en grote flexibiliteit in toepasbaarheid zijn voor Luctor Belting Europe van groot belang. Aan gedegen serviceverlening kent het bedrijf minstens eenzelfde waarde toe. Op alle locaties beschikt de onder neming over hoogwaardig opgeleide montageteams die periodiek worden bijgeschoold via interne en externe op leidingen. Zo blijven de medewerkers op de hoogte van de laatste ontwikke lingen op de markt. Een team van zestig specialisten in Zuid-Nederland en België is 24 uur per dag bereikbaar om storingen te verhel pen. Daardoor kan verlies in waardevolle productietijd tot een minimum beperkt blijven. Luctor Belting Europe hanteert om die reden het motto dat 'Waar sto ring is, zullen wij die verhelpen'. Drie decennia is Luctor Belting Europe nu actief als leverancier van transport banden met een eigen hoogwaardige serviceafdeling. In dertig jaar heeft het bedrijf altijd gestreefd naar een hoge mate van klant- en personeelstevreden- heid. Dat Luctor Belting Europe een grote waarde hecht aan milieuvriendelijk on dernemen, past bij de hedendaagse mo derne bedrijfsvoering. Oude, niet langer bruikbare transportbanden of vervangen delen worden, in overleg met de klant, daarom meegenomen en op een mi lieuvriendelijke manier afgevoerd door Luctor Belting Europe. Nieuwsgierig geworden naar wat Luc tor Belting Europe voor uw bedrijf kan •betekenen? Neem eens contact op. Bel: 0800-LUCTORBELTING (5828672) De bedrijven IZV en IBS opere ren hedentendage vanuit een nieuw kantoorpand aan het Hof te Zande plein in Kloosterzande. Onder grote belangstelling van het regionale be drijfsleven vond op vrijdag 15 mei de officiële opening plaats. Het opgefriste kantoor bevindt zich in het voorma lige gemeentehuis van Kloosterzande, waarvan het authentieke karakter volledig in tact is gebleven. De officiële opening geschiedde door burgemeester Jan-Frans Mul der van de gemeente Hulst in com binatie met oud-burgemeester Ron Barbé van Terneuzen. Dezelfde Bar- bé plaatste in 1988 als gedeputeerde van de provincie Zeeland een ge denksteen met inscriptie ter ere van de toenmalige renovatie van de ge- meentelijke huisvesting. Tegelijker tijd met de officiële opening werd er feest gevierd vanwege het 45-jarig bestaan van IZV BV. Deze onder neming heeft sinds 1964 een schat aan kennis en ervaring opgebouwd op het gebied van stalen dak- en gevelbekleding in de ruime zin des woords, van standaard damwandpro- fiel tot luxe vlakke gevelelementen. IZV BV is in de afgelopen 45 jaren uitgegroeid tot een zeer gerenom meerd bedrijf in de wand- en gevel bekleding en heeft vele werken in binnen- en buitenland gerealiseerd. IZV is opgericht in Sas van Gent in 1964 en in 1975 verhuisd naar de oude melkfabriek in Kloosterzande, alwaar tot voor kort het kantoor nog was gevestigd. Productie en opslag vindt al vele jaren plaats vanuit een ruim nieuwbouwpand op het Indus trieterrein aan de rand van Kloos terzande. Op een steenworp afstand bevindt zich het nieuwe kantoor aan het Hof te Zande Plein. „Het is een prachtig pand met karakter op een unieke locatie, aan een monumen taal bos", aldus de trotse eigenaar. De omvangrijke expertise van deze onderneming staat garant voor een adequate advisering bij de keuze van de klant voor de juiste bepla ting en isolatie. De uitstraling van een bedrijfsgebouw is de eerste in druk voor een (potentiële) klant. Dat wordt ook steeds meer onder kend. De onderneming voorziet ook in inspectie, renovatie, reiniging <^n periodiek onderhoud van daken en gevels. Zusterbedrijf Industrial Buil ding Systems (IBS) ontwerpt, fabri ceert en monteert in eigen beheer staalconstructies voor nagenoeg alle toepassingen. Beide bedrijven, an derhalf jaar geleden overgenomen door Bob Compiet, zijn commu nicerende vaten. „We kunnen door de synergie van beide bedrijven ef ficiënt, snel en tegen concurrerende prijzen bouwen." De hele 'boven bouw' kan bij industriële projecten turn key worden gerealiseerd door IBS: staalconstructies, dak- en gevel bekleding, ramen, deuren, etc. Of het nu gaat om bedrijfsgebouwen, sport hallen, showrooms, opslagloodsen of koelcellen: alle opties zijn bespreek- en uitvoerbaar. IZV en IBS bv. zijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 92