Fainiiieberichteri 22 I Dinsdag 19 mei 2009 Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Hoek Petrus Franciscus Lantsheer "Peet" echtgenoot van Adriana Sara Beaufort 22 november 1924 t 17 mei 2009 Hoek: A.S. Lantsheer-Beaufort 's-Heer Arendskerke: Els van Langevelde- Lantsheer Piet van Langevelde Goes: Frangois en Tineke Florian Marijn Jelmer Heinkenszand: Jeanette en Marco Janique Charlotte Matthijs Wij willen iedereen bedanken voor alle zorg in de afgelopen jaren. Zorgcentrum "Vremdieke", Kamer 206 4542 EE Hoek De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 22 mei om 13.30 uur in zorgcentrum "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Vremdieke". Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uw genade is mij genoeg Verdrietig dat wij haar moeten missen, maar vooral dank baar voor de liefde waarmee zij ons omringde en haar positieve levensinstelling waarin zij ons voorging, delen wij u mede, dat heden is overleden en in Gods Heerlijk heid is opgenomen, onze lieve, dappere moeder, groot moeder en overgrootmoeder Elizabeth Kloet sinds 20 inaart 1994 weduwe van Cornelis Leeuw Zonnemaire, 15 juni 1918 Zierikzee, 16 mei 2009 Terneuzen, T.N. Leeuw Woodstock (Canada), Elisabeth en Willem van der Have Roxanne Zierikzee, E. Blok-Leeuwen J. Blok Alkmaar, Erik en Kirsten Zierikzee, Agnes Kayleigh Maasdam, M.G. Leeuwen A. Leeuw-Kosters Dordrecht, Monique en Rob Puttershoek, Silvia en Alexander Zierikzee, Scheldestraat 2 Correspondentieadres: Molenlaan 69 3299 BJ Maasdam De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 22 mei om 10.30 uur in de Groene zaal van "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 11.45 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Borrendamme". Heden overleed onze beste zwager en oom Bert van Sighem C. Janse in herinnering M. I. Janse-Labruijere J. Peene P. Peene-Labruijere Neven en Nichten Westkapelle, 16 mei 2009 Wij ontvingen het droeve bericht dat, na een jarenlange vriendschap, is overleden Bert van Sighem Wij wensen Janny en familie veel sterkte toe in de komende tijd. Ploon en Jaap Verhulst Verslagen hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van ons zeer gewaardeerd oud-ondernemingsraadlid Piet Meeusen Piet was jarenlang lid van onze Ondernemingsraad en fungeerde 14 jaar als bezielend voorzitter. Met een gedreven inzet heeft hij steeds de belangen van zowel de medewerkers als het bedrijf behartigd. Ook na zijn pensionering bleef Piet actief via de Contactgroep Ondernemingsraden Zeeuws Vlaanderen waarbij hij zijn ervaringen deelde met Ondernemingsraden uit de regiobedrijven. Wij zijn Piet veel dank verschuldigd voor al zijn inzet voor en betrokkenheid bij het wel en wee van Yara Sluiskil B.V. en haar medewerkers. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ondernemingsraad Yara Sluiskil B.V. Eind vorige week bereikte ons het droevige bericht van het plotseling overlijden van ons bestuurslid Piet Meeusen Piet was sinds de oprichting van ons pensioenfonds bestuurslid, eerst als afgevaardigde namens de actieven, later namens de gepensioneerden. Piet heeft mede aan de basis gestaan van onze huidige pensioenregeling. Ook voor de deelnemersraad van ons fonds was hij, met zijn enorme kennis, een gewillige vraagbaak. Wij zullen ons Piet herinneren als een gedreven, betrokken en vooral deskundig persoon waar het Pensioenfonds veel aan te danken heeft. We wensen zijn gezin en zijn familie en vrienden bijzonder veel sterkte in deze moeilijke periode. Bestuur Stichting Pensioenfonds Yara Nederland Leden van de deelnemersraad Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Maria Johanna Leontina Metsers-Neve Ria echtgenote van Hans Metsers Zij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Hulst: Hans Metsers Hulst: Brigitte en Frank Neve-Metsers Sanne en Britt Tom en Daisy St. Jansteen: Petra en Alex Brunsting-Metsers Joscha Jur Boaz Tim 's Gravenhage: Bas Metsers en Ima N. Romana 16 mei 2009 Sportlaan 5,4561 KW Hulst U kunt afscheid nemen van Ria in Familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 20 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 mei om 13.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgex'ing heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een moeizame levensavond is van ons weg genomen, onze zwager en oom Nout Wisse Echtgenoot van Sia v.d. Guchte A. Duinkerke-v.s±Guchte J. v.d. Guchte N. v.d. Guchte-Bliek P. Bliek-v.d. Guchte 16 mei 2009 kük ook op |i| jHgns9nyriq.nl We zijn bedroefd over het verlies van een goede vriend Rocus Swerus Zijn markante persoonlijkheid zullen we missen. Piet en Leny Sanderse Ko en Diny Abrahamse Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer R.W. Swerus voormalig provinciaal coördinator rampenbestrijding bij het Kabinet van de Commissaris van de Koningin Met grote waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende zijn ruim vijftienjarig dienst verband bij de provincie Zeeland inhoud heeft gegeven aan zijn functie én zeker aan de bijdrage die hij heeft geleverd aan de organisatie van diverse Four Freedoms Awards uitreikingen in Zeeland. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 19 mei 2009 Bedroefd hebben wij het bericht van overlijden ontvangen van onze gepensioneerde collega Rocus Swerus Binnen onze afdeling hebben we hem leren kennen als een serieuze, correcte en doelgericht hard werkende collega met een warme en meelevende belangstelling voor zijn collega's. Met die instelling spreidde hij naast zijn werk ook een grote mate van maatschappelijke betrokkenheid tentoon in het vrijwilligerswerk. In die geest blijft bij ons de herinnering aan hem bestaan. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat de warme en goede herin neringen aan hem zullen helpen de pijn van zijn overlijden te verzachten. Medewerkers van de afdeling Kabinet, Juridische Zaken en Bestuursondersteuning mede namens alle overige collega's Middelburg, 19 mei 2009 Wij vernamen van het overlijden van de vader van onze bassist Rutger en trouw supporter van onze band de heer Swerus We wensen Rutger en de familie Swerus veel sterkte toe! Factor 3: Giel, Reginald en Arno Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van ons lid en oud-voorzitter Anton van 't Westende Wij wensen Wies, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden ANBO Hansweert/Schore Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en oud Prins Anton van 't Westende Wij wensen Wies, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Rhetoricagilde "de Wijngaerdrancke" Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van Anton van 't Westende Anton is jarenlang actief geweest als vrijwilliger binnen onze geloofsgemeenschap. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Namens het parochiebestuur Oost-Zuid-Bevelarid, Pastor Paul Verbeek, voorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74