aftrap^6 Jari§e sociëteit is de aanjager wedstrijd korpsen Wolphaartsdijk kan begin 2010 nieuw bouwen t eil dag niet gepuzzeld, is een dag niet geleefd Dagelijks het belangrijkste nieuws per mail? Schrijf in op www.pzc.nl/nieuwsbrief 1 8 Dinsdag 19 mei 2009 goes - Het Nederlands kampioen schap voor showkorpsen beleeft dit jaar een Zeeuwse aftrap. Zater dag wordt op sportpark Het Schen- ge in Goes de eerste wedstrijd van het Drum Corps Nederland-sei zoen gehouden. Regionale deelnemers zijn Juliana Drum Bugle Corps en johan Fri- so (beide Middelburg), Confetti (Goes) en Blue Phoenix (Axel). Het deelnemersveld wordt aange vuld door veelvoudig Nederlands kampioen lubal Drum Bugle Corps (Dordrecht), Harpe Davids (Zoetermeer), Showband 75 (Leid- schendam) en long Jubal (Dord recht). De deelnemers zullen door een internationale jury beoordeeld worden. De muziek- en showstijl van de bij Drum Corps Nederland aangesloten showkorpsen verschilt in grote mate van de in Nederland bekende fanfares, drumbands en blaaskapellen. De showkorpsen combineren hun muziek met visu ele effecten en lopen niet in blok jes, maar volgens een indrukwek kende choreografie. Tribunekaarten voor het evene ment kosten tien euro en zijn van af i8.t5 uur te koop aan de kassa. De wedstrijd begint om 19.00 uur. Addie Dees, secretaris van Sociëteit Noord-Beveland: „Het doel van onze bijeenkomsten is iets van elkaar op te steken foto's Willem Mieras wolphaartsdijk - De eerste wo ningen in een nieuwe wijkje aan de oostkant van Wolphaartsdijk kunnen begin volgend jaar wor den gebouwd, verwacht de Goese wethouder Rinus Dieleman (CDA, wonen). In september gaat een aannemer aan de slag om de grond bouwrijp te maken. Volgens Dieleman be gint dan ook de verkoop van de bouwblokken. Om overlast door zwaar bouwverkeer in Wolphaarts dijk te voorkomen, heeft Goes een speciale route door de polder uitge stippeld. Ook komt er naar de Noorddijk een aparte bouwweg. In het nieuwe woonwijkje komen ongeveer vijfentwintig woningen, waarvan een aantal in de sociale sector. De uitbreiding is dicht te gen het oude Wolphaartsdijk ge pland. Vandaar dat er strenge bouweisen zijn gesteld. Demonstratie ganzendrijven op de Agrifair in 2006, die voortkwam uit de Countryside Exchange die de sociëteit had opgepakt. www.lekkerpuzzelen.nl Cud Creatieve bijeenkomst 'borstkanker in beeld' goes - Voor mensen met borstkan ker is er morgen van 19.30 tot 21.30 uur een 'creatieve lotgenotenbij- eenkomst' in de vergaderzaal van het Oosterscheldeziekenhuis in Goes. Tijdens deze avond wordt gespro ken over het volgen van work shops, zoals schilderen, muziek of beeldhouwen. De inspiratiebron voor de bijeen komst is het boek Kanker in Beeld. Het gaat ervan uit dat creatieve ex pressie helpt bij de verwerking van het ziek zijn. Bromfietser ten val bij aanrijding met fietser goes - De politie is op zoek naar een fietser, die gisteren omstreeks 12.00 uur betrokken was bij een aanrijding met een bromfietser op de Vogelzangsweg in Goes. De 16-jarige bromfietser uit de ge meente Veere kwam daarbij ten val. De fietser, tussen de 50 en 60 jaar, had grijs krullend haar en droeg een spijkerbroek en een blauwe jas. De Zeeuwse politie ver zoekt de fietser, of andere getuigen van het voorval, zich te melden op het politiebureau in Goes of te bel len met 0900-8844. Prins Dingemanse komt met zomeroester yerseke - Oesterliefhebbers kun nen nu ook in de zomermaanden genieten van de lekkernij. Prins Dingemanse in Yerseke haalt van af 25 mei een Franse zomeroester naar Nederland. De Franse oester wordt gekweekt aan de Franse Atlantische kusten en heeft in juni, juli en augustus zijn optimale, zilte smaak. De zo meroester wordt met het Ooster- scheldewater in zijn opvoeding 'verfijnd'. De oesters zijn straks in verschillende verpakkingen en ma ten beschikbaar. GeréchtsDeurvvaarcfersKantoor Zeeland Uit een exploot van kandidaat-deurwaarder M. Weertman d.d. 13 mei 2009 blijkt, dat t.v.yf Catharina Henriette Gérardine Maria Camps, wonende te Oostkapelle aan JAN OTTEN. geboren op 04-12-1962. zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een ver zoekschrift tot echtscheiding (subsidiair scheiding van tafel en bed), van 27-04-2009 met aanzegging dat uiterlijk 02-09-2009 een verweerschrift kan worden ingediend door een advocaat bij de rechtbank te Middelburg. Genoemde J. Otten kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46