Caravan Centrum Zuid Nederland Bouwbedrijf van Driessche de Koster bouwt aan de toekomst is een begrip in de regio jA infotorial van Driessche de Koster Bouwbedrijf van Driessche de Koster B. V. uit Hulst is een allround bouwbedrijf dat zich voornamelijk richt op bedrijveninstellingen, wo ningbouwcorporaties en particulieren op (met name) de Zeeuws-Vlaamse markt. Hoge kwaliteit, betrouwbaar heid en concurrerende prijzen zijn de pijlers waarop de middelgrote onderneming is gegrondvest. Er zijn een dertigtal mensen werkzaam met ruime ervaring in alle facetten van de bouw: Nieuwbouw van woningen en bedrijfspanden, utiliteitsbouw, in dustriële bouwwerken, (periodiek) onderhoud in opdracht van woning bouwverenigingen en particulieren plus restauratiewerkzaamheden. in de modern geoutilleerde werkplaats worden in eigen beheer alle voorkomen Aan de Korte Bellingstraat wordt voor Woonstichting Hulst een groepswoning gerealiseerd. de machinale timmerwerken (kozijnen, trappen) verricht. Alle bouwgerelateerde werkzaamheden worden door de eigen medewerkers uitgevoerd; voor specialis tische werkzaamheden zoals installatie- werk wordt een beroep gedaan op een vaste groep onderaannemers, die de werk zaamheden onder regie en verantwoorde lijkheid van Bouwbedrijf van Driessche de Koster B.V. uitvoeren. Het bouwbedrijf onderscheidt zich in het kader van haar werkzaamheden voor par ticulieren van vele andere bedrijven, met name omdat naast nieuwbouw ook alle kleine onderhoudswerkzaamheden wor den verricht. In een relatief korte periode is de onderneming uitgegroeid tot een be grip in de Zeeuws-Vlaamse bouwwereld. Peter van Driessche startte in 1987 als aannemer te Lamswaarde. Peter van Dries sche en Jack de Koster startten in 1998 een gezamenlijke vennootschap onder firma. De compagnons waren in 1999 klaar voor een fusie tussen Bouwbedrijf van Driessche de Koster te Lamswaarde en Aannemers bedrijf Valke te Hulst, twee bedrijven met ieder hun eigen disciplines en specialismen. Met de overname van Aanne mersbedrijf van de Walle uit Hulst (een jaar na de fusie), was de vorming van een allround bouwbedrijf meteen uitgebreid en gemêleerd klantenbestand compleet. Het relatief jonge bedrijf heeft sinds de fusie een stormachtige groei door gemaakt, met een explosieve stijging van het bouwvolume en de aard van de opdrachten. Een omvangrijk project was bijvoorbeeld de nieuwbouw van 24 woningen op het Sterre terrein in Clinge. Van meer recenter datum is de re alisering van de Stadswinkel in opdracht van de gemeente Hulst. Ook de komende periode is de orderportefeuille goed ge vuld. Afgelopen najaar is van Driessche de Koster gestart met de bouw van een groepswoning in de Korte Bellingstraat in opdracht van Woonstichting Hulst en met de bouw van een Kringloopbedrijt' in Serooskerke in opdracht van de stichting Arduin. „De bouw van deze projecten verloopt volgens planning. Onze kracht is op tijd leveren en tegelijkertijd kwali teit waarborgen. We zijn een veelzijdig bouwbedrijf dat zich enerzijds toelegt op grote bouwwerken en anderzijds op klei ne werken", aldus Jack de Koster. Van Driessche de Koster is ondertussen naast bouwbedrijf ook projectontwikke laar. Daartoe is onlangs VDK Projectont wikkeling B.V. opgericht, dat kleinschalige 'Jack de Koster en Peter van Driessche projecten voor de eigen productie vati het bouwbedrijf ontwikkelt. „Momenteel hebben wij in Koewacht aan de Henry Dunantstraat vier bouwpercelen van on geveer 600 vierkante meter te koop. We hebben er zelf een fraaie ruime basiswo ning op ontwikkeld, met diverse opties voor uitbreiding. De vier percelen lig gen in een mooie rustige straat met aan de achterzijde veel bos. De percelen zijn eveneens beschikbaar voor mensen die met een eigen ontwerp komen. In Clinge zijn er aan de Molenstraat plannen voor een twee onder 1 kap woning", aldus Pe ter van Driessche. Bouwbedrijf Van Driessche de Koster heeft ook zelf plannen voor een nieuwe ruimere huisvesting. De veelzijdige dienstverlener in de bouw heeft daartoe een optie genomen op een perceel van 4500 vierkante aan de Absdaalseweg op bedrijventerrein Hogeweg. Amerikaweg 5 Hulst, Tel: 0114-370137 Fax: 0114-370138, E-mail: info@vandriesschedekoster.nl www.vandriesschedekoster.nl Marco en Marlies Roos de door ons gevoerde merken Hob by en Fendt is in het le kwartaal van 2009 enkel maar toegenomen. T/m de maand april 2009 is het markt aandeel van Hobby gestegen tot bijna 30%; met Fendt erbij hebben ze samen ruim 42% marktaandeel. Hobby is al jaren de meest verkochte caravan van heel Europa en dit jaar caravan van "het jaar! Wij zijn ervan overtuigd dat er steeds meer mensen denken aan een cara van en vakantie in eigen land of de mogelijkheden van vakantie die men met een caravan kan doen! Het geeft je toch een grote mate van vrijheid. Voor wie nog niet toe is aan eigen caravan, kan bij ons ook huren. Voor de caravan is een mooie toe komst weggelegd. In ons nieuwe pand aan de Beneluxweg zullen wij dan ook samen met onze medewer kers met plezier aan de slag gaan! Caravan Centrum Zuid Nederland V.O.F. Gentsevaart 42a, 4565 EW Kapellebrug tel. 0114-311 391, fax. 0114-312 601 website: www.cczn.nl, e-mail: info@cczn.nl Het scala aan onderdelen en kam- peerartikelen is zo groot dat het on haalbaar is alle artikelen op voorraad te hebben. Wie iets bestelt bij ons, heeft het vaak dezelfde week nog binnen. De werkplaats vindt een beter on derkomen waardoor we onderhoud aan caravans én campers op een meer efficiëntere manier kunnen uitvoeren. Vanzelfsprekend is onze werkplaats het meest belangrijke in ons bedrijf. Wij zijn al jaren Bovag lid en dienen dus aan strenge voor waarden te voldoen. Ons advies aan alle caravan-en camperbezitters is dan ook om elke twee jaar een Bo vag onderhoudsbeurt uit te laten voeren. Pas dan weetje zeker datje veilig op weg gaat. Deze wordt door ons uitgevoerd aan alle merken ca ravans. Ook schades worden door ons op een perfecte manier gerepareerd. Na genoeg alle merken caravans kunnen door ons worden onderhouden en/ of gerepareerd. Sommige reparaties, waaronder bijvoorbeeld het vervan gen van een dak of pro file repair nemen wat langer tijd in beslag. In onze nieuwe werkplaats zal hiervoor straks voldoende ruimte en gelegen heid zijn. De kennis hebben wij al jaren in huis. Ook voor het plaatsen van een fiet- sendrager, airco of move control is de klant bij ons aan het juiste adres. Op alle gebruikte caravans boven de 3.000,— wordt door ons 1 jaar Bovag garantie verleend. Op alle nieuwe Hobby en Fendt caravans zit standaard een fabrieksgarantie van 2 jaar en een waterdichtheidsgarantie van 5 jaar! Wij zien onze toekomst 'roos'kleu- rig tegemoet! Het marktaandeel van Ondanks de kredietcrisis bouwt Ca ravan Centrum Zuid Nederland'flink aan haar toekomst. Na 26 jaar op de vertrouwde stek in Kapellebrug ver huizen zij straks naar hun nieuwe onderkomen aan de Beneluxweg in Hulst. "Als wij op de manier voortgaan zo als de huidige, missen we de boot' aldus Marco Roos.'Wij willen onze bezoekers vanuit ons nieuwe pand nóg beter bedienen. Vandaar onze keuze voor nieuwbouw waarbij er straks zo'n 20-tal caravans in de showroom gestald kunnen worden, tezamen met een greep uit onze grote collectie voortenten. Tevens kunnen we iedereen beter laten zien dat wij een zeer uitgebreid assorti ment kampeerartikclen en caravan/ camperverwante accessoires in huis hebben".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 104