Pedro Horrillo is niet langer in Robert-Jan Derksen valt ver terug in Baltray De goedkoopste autoverzekering BeilZeker van Nederland? 28 Maandag 18 mei 2009 PZC Minderhoud, Zweistra op dreef in Schaik SCHAIK - Hans-Peter Minderhoud heeft gisteren in het Brabantse Schaik de derde selectiewedstrijd voor het NK dressuur in de Lichte Tour gewonnen. Hij scoorde met Florencio 71%. Thamar Zweistra eindigde met Hexagons Truppa op.de derde plaats met 65%. Minderhoud en Zweistra kwalificeerden zich daar mee waarschijnlijk voor het NK, begin juni in De Steeg. Tijdens dat NK zal Laurens van Lieren in de Grand Prix zijn ren tree maken met Hexagons Oil- right. De ruin raakte een jaar gele den in De Steeg geblesseerd tij dens een selectiewedstrijd voor de Olympische Spelen. Nederlands turnsucces in de wereldbeker GLASGOW - De wereldbekerwed strijden turnen in Glasgow heb ben zaterdag drie gouden medail les voor Nederland opgeleverd. Yuri van Gelder was de beste op zijn favoriete onderdeel ringen. Met een score van 15,650 bleef hij de Jordaniër Ali Al-Asi (15,425) en de Rus Konstantin Ploezjnikov (15,350) voor. Epke Zonderland won goud op rek met een score van 15,525. Jef frey Wammes werd derde (14,775). Sanne Wevers eindigde op de balk ook op het hoogste podium. Ze moest het goud echter delen met de Spaanse Ana Maria Izurieta. Doornbos kwalificeert zich voor Indy500 INDIANAPOLIS - Robert Doornbos heeft zich zaterdag gekwalificeerd voor de fameuze Indysoo. De Ne derlandse autocoureur van Newman/Haas/Lanigan Racing zette in de derde kwalificatiesessie op het circuit van Indianapolis de snelste tijd neer: 2.42,3877. Doornbos crashte afgelopen week tweemaal op de Indianapolis Mo tor Speedway. Zaterdag ging het echter goed. „Ik kan niet bepaald zeggen dat het een saaie maand is geweest", zei Doornbos na afloop. „Dit waren de meest stressvolle vier ronden die ik in mijn loop baan heb gereden." Eerste nederlaag voor Phelps sinds een jaar CHARLOTTE - Het Amerikaanse zwemwonder Michael Phelps heeft zaterdag bij de UltraSwim Meet in Charlotte zijn eerste ne derlaag sinds een jaar geleden. De winnaar van acht gouden medail les bij de Olympische Spelen in Pe king werd in de finale van de 100 meter rugslag verslagen door zijn landgenoot Aaron Peirsol. Peirsol tikte aan in 53,32. Phelps kwam uit op 53,79. In mei 2008 was het ook Peirsol die Phelps op de 200 meter rugslag voor het laatst versloeg. „Ik houd er niet van om te verliezen, maar Aaron was beter vandaag", aldus Phelps. Pedro Horrillo wordt na een val in het ravijn per helikopter afgevoerd. foto Cor Vos/GPD. BALTRAY - Robert-Jan Derksen is op de slotdag van het Iers Open in Baltray, nabij Drogheda, ver terug gevallen. De Nederlandse golfer, die op de gedeelde vijftiende plaats aan de laatste achttien holes begon, leverde een scorekaart met 77 in (+5).: Op de elfde hole verspeelde hij drie slagen. Met een totaal van 288 (par) eindigde Derksen als vijftig ste. Maarten Lafeber verbeterde zich met een ronde van 71 - vier birdies op de eerste negen holes, drie bogeys op de terugweg - licht en passeerde in de algemene rang schikking Derksen nog. Wil Besse- ling kende een offday: 80. Vooral van de zevende hole op de County Louth Golf Club zal hij boos dromen. Besseling noteerde op deze par-3 een 7. De dagen er voor wilde het daar ook al niet luk ken. De hoofdprijs van een half mil joen euro zou eigenlijk de Ierse amateur Shane Lowry toekomen maar hij mocht dat bedrag niet bij schrijven vanwege zijn status. Voor het bepalen van de eindrang schikking was een barrage nodig met de dit seizoen erg succesvolle Engelsman Robert Rock. Beide koplopers hielden elkaar gisteren ook in evenwicht. Met een ronde van 71 kwamen ze uit op 271 (-17). De 22-jarige Lowry had de play-off kunnen voorkomen. Hij miste on der grote druk een putt van nog geen meter. In de verlenging sloeg de lokale held alsnog toe. Dat gebeurde op de derde extra hole, waarvoor tel kens de achttiende werd gebruikt. BenZeker. vergelijkt en helpt u op weg!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76