Familieberichten IDensenlina.nl Ovsrlsdsn te 16 I Maandag 18 mei 2009 kijk ook op Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat, na een "zorgzaam leven, rustig is ingeslapen onze geliefde vader, schoonvader en grootvader Johannes Joost Hendrikse gehuwd geweest met Apolonia Cornelia Hendrikse-Bom 113 juli 2002 A 27 april 1918 t 16 mei 2009 Uit aller naam, M.J.C. Hendrikse Renesse, Hoogenboomlaan 15 Correspondentieadres: Zeelelieweg 10 4325 BW Renesse Woensdag 20 mei zal er om 13.30 uur een herdenkings dienst gehouden worden in de aula op de algemene begraafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Wij zijn bedroefd door het overlijden van Johannes Joost Hendrikse 't Ongerepte onze vader, opa en overgrootvader. Haamstede, F.P. Manni-Hendrikse J.L. Manni 's-Heer Hendriks kinderen, Johan en Monica Niels, Kevin Zierikzee, Désirée en Roel Tamara en Olaf 16 mei 2009 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een kort ziekbed, overleden is mijn broer, zwager en onze oom Johan Hendrikse Haamstede: N.A. Barendse-Hendrikse Krimpen a/d Lek: L. Hendrikse-v.cf. Berge Neven en nichten Wij wensen de familie veel sterkte. Kom vanavond met verhalen hoe de oorlog is verdwenen en herhaal ze honderd malen: alle malen zal ik wenen. Leo Vromdn Zondagochtend is onze vader, schoonvader en opa Arjaan Hollestelle in vrede zijn vrijheid tegemoet gegaan. 14-06-1921 f 17-05-2009 Het is goed zo. Krimpen a/d IJssel: 's-Heerenhoek: Bilthoven: Goes: Bert Rutger, Sander Hans Martin Margret Thomas, Luca Bettie Peter Daniël, Matthijs Correspondentieadres: Hoogewei 514464 AP Goes Op vrijdag 22 mei a.s. om 13:00 uur gedenken we Ar jaan in Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 in Kloetin- ge- Daar is van 12:45 tot 13:00 uur ook gelegenheid om afscheid van hem te nemen. We begraven Arjaan om 14:00 uur op de begraafplaats te Kloetinge. We treffen elkaar daarna weer in Amicitia. Arjaan kende veel mensen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. "Ik zie een poort wijd openstaan Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heen gegaan onze lieve moeder en oma Leintje Joosse-BarentSen sinds 1980 weduwe van Adriaan Joosse Koudekerke, 25 juli 1917 Middelburg, 16 mei 2009 Oost-Souburg: Middelburg: Vlissingen: Middelburg: Grijpskerke: Amemuiden: Micidelburg: Grijpskerke: Kees en Tonnie Joosse-Fens Heieen en Edwin Corrie en Philippe Frieda Joosse Jeroen Marjolein en Willem Anne-Marie en Nando Riet Joosse en Henk Dingemanse Marijn Willemien en Marcel Wim en Nicole Joosse-Lambert Michiel en Annet Gerdien en Mathijs Lenie en Henk Wondergem-Joosse Annemieke en Stefan Marc en Heieen Sander en Noeki Tannie en Daan Schroevers-Joosse Joos en Ramona Arjan en Angelique Sjaan en Tonnie de Leeuw-Joosse Walter en Annelies Simon en Chantal Thomas en Sylvia Adrie en Henriëtta Joosse-Borgmeier Evelien Maurice en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Roggeveen voor de manier waarop ze jarenlang voor onze moeder hebben gezorgd. Correspondentieadres: C.W. Joosse Kromme Nieuwstaat 6 4388 EB Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 20 mei 2009 om 11.00 uur in het kerk centrum "Morgenster" aan de Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst kunt u van 10.15 uur tot 10.45 uur afscheid nemen van onze moeder en oma. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de 'begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum "Morgenster". 'Degenen die géén kaart hebben ont\>angen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Leintje Barentsen weduwe van Adriaan Joosse op de leeftijd van 91 jaar. Goes: C. Joosse N. Joosse-de Rijcke Kinderen en kleinkinderen Goes, 16 mei 2009 Mét leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid en oud voorzitter, de heer Adri Schouwenaar Adri is jarenlang actief geweest als bestuurder binnen onze vereniging. Wij gedenken hem als een echte verenigingsman die er o.a. zorg voor heeft gedragen dat de WW het huidige sportcomplex als zijn thuishaven heeft. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens bestuur en leden van de v.v. WEMELDINGE Na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde jongste zus, schoonzus en tante Joke Koster-Weststrate Yerseke: J. Kuzee M.A. Kuzee-Weststrate Kruiningen: J. Weststrate Krabbendijke: C. Weststrate-van Steveninck wed. van M. Weststrate Krabbendijke: J. Harthoorn-Weststrate wed. van M. Harthoorn W. Souburg: M. Harthoorn J.N. Harthoorn-Weststrate Middelburg: M. Weststrate N. Weststrate-Troost Yerseke: W. Weststrate C. Weststrate-de Jager Kruiningen: J. Weststrate S. A. Weststrate-van Koeveringe Oostdijk: M. Sinke H. Sinke-Weststrate Gawege: A. Weststrate B.A. Weststrate-de Leeuw Neven en nichten Sterke de Heere, Hans en de kinderen en kleinkinderen met dit zware verlies. Bedroeft hebben wij het bericht vernomen van het overlijden van ons oud kaderlid Piet Meeusen Piet was jarenlang de trekker van de kadergroep bij Yara Sluiskil, zowel binnen-als buiten het bedrijf. Grondlegger van de Europese Ondernemingsraad van Yara international. Een volhardend mens die het sociaal hart op de juiste plaats had. Tot na zijn pensionering bleef hij actief in de belangenbehartiging. We verliezen in hem een inspirerend mens. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, dochter, zoon en verdere familie Namens de kadergroep FNV Yara Sluiskil Maurice Vereecken Een rots in de branding Piet Meeusen Een zeer sociaal bewogen mens is niet meer. Een vakbondsman in harten nieren. De belangenbehartiging van werknemers bij Yara Sluiskil (voorheen Hydro Agri) was bij hem in vertrouwde handen. Hij heeft mede de basis gelegd voor de arbeidsver houdingen waarvan werknemers en gepensioneer den bij Yara nu nog dagelijks profiteren. Wij zijn hem veel dank verschuldigd en er trots op dat hij één van ons was. FNV Bondgenoten Leden, kaderleden. Hoofdbestuur LilianeSchoone yr -< 'Jgttifó, Na een lange tijd van schemer mag zij zich verheugen in het eeuwig Licht. Overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Maatje van Sprang-Aarnoudse Rie Anna Jacobapolder Winschoten 17-3-1931 17-5-2009 Maatje de Jager-Aarnoudse Gilles de Jager Nan Jaap en Nelly Suus en Martin Anna Paulownaplein 31 4461 RC Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46