voor weekend vol cultuur -C=lok Rekro muziek bezig te zijn' IflJiH'lïMH GÜD HEERLIJK ZONNEN IN CAIEIIA! ~>a 5)e fteóte pu&zelcuvtó staan aan wat s pzc Maandag 18 mei 2009 15 Een 'picknick' op het plein tijdens het optreden van bossanova- en soulband Melou. Zoom. Het niveau lag hoog. Rock band The Chimney begon met een ijzersterk intro, Custom Made uit Goes liet geen steekje vallen en het publiek ging helemaal uit zijn dak op grungeband Zink uit Dreischor. Toch deed het strakke optreden van Infinite Mind met de krachtige, heldere stem van zan ger Sven zowel de jury als het pu bliek kiezen voor de band die de avond afsloot. Drummer Francis (20) uit Oud- Vossemeer had niet verwacht dat ze zo positief zouden worden ont haald. „Het was vet. Brogum is een knusse zaal en het podium is mooi. Het was ook leuk om de an dere bands die we al uit de voor rondes kenden weer te zien." Infinite Mind bestaat ongeveer an derhalf jaar, vertelt bassist Tijmen (22) uit Tholen. „Francis, Sven en ik zaten in een poprockband. Om dat we iets anders wilden en het vierde bandlid niet mee wilde, hebben we iemand anders ge zocht. Na een lange-zoektocht von den we Sander, die daarvoor in een coverband zat." De jongens willen op korte ter mijn een demo opnemen, om op te sturen aan podia en op internet te zetten. „We willen nu vaker re peteren en zo veel mogelijk optre den", zegt Tijmen. „We hebben het er al over gehad samen: als we de kans krijgen om van onze band te leven, doen we dat direct. Dat is natuurlijk niet voor iedereen weg gelegd, er zijn zoveel bands. Maar wij streven naar het hoogste: fullti me met muziek bezig zijn." infinitemind.hyves.nl Rekro heeft weer een superaanbieding voor u! Lekker op vakantie naar Calella met verblijf in een prima 3-sterren hotel op basis van halfpension. 10-daagse busreis elke maandag en vrijdag vertrek: 22/05 t/m 22/06 al vanaf... Exclusief 25,- Royal Class toeslag 8-daagse vliegreis elke dinsdag en zaterdag vertrek: 19/05 t/m 23/06 insdag en zaterdag Voor meer informatie, prijzen per data en È,_v andere reisduur, kijk op: www.rekro.nl of bel 010-4142233 Geen warm water Lekke goot f Verwarming kapot M VERWARMING GAS WATER SANITAIR DAKBEDEKKING 0118-61 20 93 0 - lOODGIETERSWERKEpj Wtj sta am, uur per dag Moor u tel aar! Uneto Vni 0 Alles op maat: net als uw offerte! Leerlingen bereiken finale schooldammen zierikzee - Het damteam van de J.L. de [ongeschool uit Zierikzee heeft zich zaterdag tijdens de lan delijke halve finale Schooldam men Basisonderwijs Pupillen in Hoogblokland weten te plaatsen voor de landelijke finale School dammen. Het team staat onder lei ding van damjuf Ineke Flikweert en bestaat uit de leerlingen Joël Hillebrand, Tjeerd van de Velde, Sander van der Wekken en Sven de Vos, allen uit groep 8. Het team eindigde op de derde plaats. De fi nale is op 6 juni in Assen. Wielrenner op N59 geschept door auto bruinisse - Bij een aanrijding op de rotonde van de N59 in Bruinis- se is zondagmorgen rond elf uur een wielrenner gewond geraakt. De wielrenner uit Vlaardingen werd geschept door een 27-jarige Rotterdamse automobilist. Deze kwam uit de richting Grevelingen- dam en ging naar Zierikzee. Bij de botsing is de 33-jarige wiel renner gewond geraakt aan zijn hoofd. De fietser is naar het ziekenhuis overgebracht. foto's Dirk-Jan Gjeltema ip www.lekkerpuzzelen.nl Kreeftenstroper op heterdaad betrapt middelburg - Een Belg die illegaal op kreeften viste in het Grevelin- genmeer, is in zijn kraag gevat door het Visstroperijteam Zuid- Nederland. De man had 17 kreef ten gevangen. De duikuitrusting van de stroper is in beslag geno men, de kreeften werden vrijgela ten. Het Visstroperijteam bestaat uit medewerkers van de AID, het Korps landelijke politiediensten, de politie en de provincie Zeeland. De man kan een boete van maxi maal 16.750 euro krijgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45