zat ik altijd helemaal onder' CEË) Rekro Thoolse band Infinite Mind wint talentenjacht Regioruis Weekend van de Amateurkunst op Beveland: www.pzc.nl/video voor een impressie PZC Maandag 18 mei 2009 I 1 5 Wy sta ave 2.-4 U.U.Y- per dag voor u. telaar! Jan Besuijen wint ringrijden in Kapelle kapelle - Jan Besuijen heeft zater dag in zijn woonplaats Kapelle de klassementswedstrijd van de ring- rijdersvereniging Zuid-Beveland gewonnen. Lange tijd leek Be suijen af te gaan op de optimale score van 30 van de 30 ringen, maar hij miste in de 29e beurt zijn eerste ring. Hierdoor verspeelde hij zijn kansen op de ie beker en de pollepel. Leo Wabeke won de eerste beker en Christel Dingeman- se nam de pollepel mee naar huis. Cora van Wijngaarden sleepte de damesbeker in de wacht. S)e frette puTszeiawLt ttaan aan wal www.lekkerpuzzelen.nl Cy door Dewi Gigengack zierikzee - Ze hadden een paar maanden geleden nog nooit opge treden. Nu hebben ze voor de tweede keer de finale van een Zeeuwse bandjestalentenjacht ge wonnen. De leden van de progres sieve rockband Infinite Mind zijn klaar voor meer. „We gaan voor het maximale." Toen Francis van Dijke, Tijmen Molengraaf, Sander van Gaans en Sven Schuurbier zich voor Regio- ruis aanmeldden, kregen ze het ad vies om ook mee te doen aan ta lentenjacht 2nd Influenz op Zuid-Beveland. 'Dan krijgen jullie wat ervaring met optreden.' Ze konden nog nét meedoen als reser veband, belandden in de finale en wonnen die. De jury vond de band 'een belofte'. Zaterdagavond was het opnieuw spannend voor het viertal uit Tholen, Oud-Vosse- meer, Ossendrecht en Bergen op Zoom. Het niveau bij de concur rentie lag hoog. Toch deed het strakke optreden van Infinite Mind met de krachtige, heldere stem van zanger Sven zowel de ju ry als het publiek kiezen voor de band die de avond afsloot. Infinite Mind bestaat ongeveer an derhalf jaar, vertelt bassist Tijmen (22) uit Tholen. De jongens willen op korte termijn een demo opne men, om op te sturen aan podia en op internet te zetten. „We wil len nu vaker repeteren en zo veel mogelijk optreden", zegt Tijmen. „We streven naar het hoogste: full time met muziek bezig zijn." Politie haalt durfals bij Goes van het spoor goes - De politie heeft zaterdaga vond vier jongens uit de gemeente Goes aangehouden omdat ze ter hoogte van de Ploegweg in Goes op het spoor liepen. Getuigen za gen de vier (17 en 18 jaar) lopen en belden de politie. Vanwege het gevaar moesten alle passerende treinen heel langzaam rijden. Agenten hielden de waaghalzen aan en namen ze mee naar het bu reau. Drie van hen kregen een be keuring van 90 euro. Dronken man rijdt tegen middenberm kruiningen - Een 24-jarige man uit Yerseke is zaterdag rond 19.45 uur op de N289 in Kruiningen te gen een betonnen middenberm ge knald. De man raakte daarbij niet gewond. Wel constateerde te hulp geschoten agenten dat de Yerseke- naar te diep in het glaasje had geke ken. Een blaastest wees dat nog eens uit. Daaruit bleek dat de man drie keer te veel alcohol had ge dronken. Terwijl de auto van de dronkenrijder werd weggesleept, kon hij zijn rijbewijs inleveren. Marja IJtsma werkt geconcentreerd aan het openingsschilderij voor de expositie in het Oosterscheldeziekenhuis. foto's Willem Mieras Rekro heeft weer een superaanbieding voor u! Lekker op vakantie naar Calella met verblijf in een prima 3-sterren hotel op basis van halfpension. 10-daagse busreis elke maandag en vrijdag vertrek: 22/Q5 t/m 22/06 al vanaf... Exclusief 25,- Royal Class toeslag 8-daagse vliegreis elke dinsdag en zaterdag vertrek: 19/05 t/m 23/06 al vanaf... insdag en zaterdag Voor meer informatie, prijzen per data en andere reisduur, kijk op: WWW.rekro.nl of bel 010-4142233

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 31