t Familieberichten Hlensen.inq.nl opzegdienst 18 I Maandag 18 mei 2009 kijk ook op Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Lambertus van Sighem 17 december 1929 Westkapelle 16 mei 2009 jannie van Sighem-Labruyère Kees en Mischa van Sighem Jeanne Gerbert en Claudia van Sighem Mike Eli sa Beatrixstraat 50 4561 EG Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 20 mei a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugd- gebouw, Markt 65 te Westkapelle. Verdrietig zijn wij omdat onze goede buurman Bert is overleden. Wij wensen de buurvrouw en haar gezin veel sterkte toe. Familie J. Grootjans Familie P. Huibregtse Zijn onvergankelijk testament: dat Hij ons in de dood nog kent - de dagen van ons leven ten dode opgeschreven, ten eeuwig leven omgewend. Huub Oosterhuis Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame man, vader en opa Rocus Willem Swerus als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij Uw muziek. Poortvliet, 16 november 1954 Vlissingen, 16 mei 2009 St. Laurens: D.W. Swerus-van de Haar Middelburg: Pieter en Linda Pyke Fenna Amsterdam: Ewout Biggekerke: Rutger Madelief Willem Burg. Baaslaan 54 4555 LK St. Laurens Rocus is thuis. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 22 mei a.s. om 15.00 uur in de Hervormde Kerk aan de Van Cittersstraat 69 te St. Laurens. Aansluitend zullen we hem om 14.00 uur naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemerte begraafplaats aan de Noordweg te St. Laurens. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in wijkcentrum Van Cittershoff, Van Cittersstraat 54, St. Laurens. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurman Rocus Swerus Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit grote verlies. fam. Aalbregt fam. van Doorn fam. Gideonse fam. Jasperse fam. Joosse fam. Vreeke Sint Laurens, 16 mei 2009 Na een kort ziekbed is op 12 mei 2009 overleden mijn zwager en onze oom Cornelis Teske op de leeftijd van bijna 88 jaar echtgenoot van Wilhelmina Cornelia Wisse t W. Wisse Neven en nichten Middelburg, mei 2009 Met verslagenheid hébben wij kennisgenomen van het overlijden van onze trouwe medewerker Fransje Vermeulen Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen Stichting Arti Carnaval Goes IN PLAATS VAN KAARTEN Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze allerliefste Nico Nelis Vrij 31 maart 1942 116 mei 2009 Jeanne Vrij-Hoogerwerf Petra Vrij Bert Nagelkerke Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 252,4381 KJ, Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Tot ons verdriet is overleden onze lieve broer, zwager en oom Nico Nelis Vrij Nel van de Ketterij-Vrij Ton van de Ketterij Marieke en Hans Rustig, maar voor ons nog plotseling is van ons heengegaan, na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der Zieken, mijn geliefde man, onze pa en opa Anthonie Franciscus van 't Westende - Anton in de leeftijd van 76 jaar. Hansweert: L.M.M. van 't Westende-Mahu Hansweert: Christian Ovezande: Monique Martje, Jeroen Hansweert: Veronique en Jan JimRick, Bas, Loes 17 mei 2009 Berkellaan 21 4417 DJ Hansweert De plechtige uitvaartdienst wordt vrijdag 22 mei om 10.50 uur gehouden in de Parochiekerk O.L.V. Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er in dorpshuis Kaj Munk, School straat 5 gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dartverzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. WÈ Herinner mij. "fejsy Herinner mij, zoals ik was in mijn schuur en tuin. Vandaag hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Aarnout Wisse Nout Yerseke 's-Fleer Arendskerke 3 mei 1917 16 mei 2009 S. Wisse-van de Guchte Ina en Frank van Dijke-Wisse Ko en Laurien Wisse-van Dixhoorn Maria Wisse Mieke Wisse Jaap en Liesbeth Wisse-Janse Janet en Ad Mijnsbergen-Wisse Klein-en achterkleinkinderen Siotstraat 15 214,4458 BK 's-Fleer Arendskerke De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wanneer we al het werk gedaan hebben waarvoor we naar de aarde zijn gezonden mogen we ons lichaam afleggen, dat onze ziel gevangen houdt. Zoals een cocon de latere vlinder omsluit. En wanneer de tijd gekomen is kunnen we het loslaten en zullen we vrij zijn van pijn, vrij van angst en zorgen. Vrij als een heel mooie vlinder, en terugkeren naar het huis bij God. Elisabeth Kübler-Ross Na een paar moeilijke laatste jaren is onze lieve moeder, oma en omaatje overleden. Hendrika Cornelia de Bree-Wakkee Henny 10 april 1923 16 mei 2009 Sinds 19 februari 1986 weduwe van Andries de Bree Zoutelande: Fred de Bree Joke de Bree-van Dijk Edith en Hugo Niels Evelyn en Martin Christoph, Emma Middelburg: Peter de Bree Marjo Zweerus Patricia en Ron Dionica, Ghilaine, Xavi Vlissingen: AndrédeBree Daniëlle en Hans Jurgen Sjoerd Oostburg: Annelies van de Walle-de Bree Jaap van de Walle Anja Saskia Correspondentieadres: D. Koddelaan 514374 ER Zoutelande Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 22 mei 12.00 tot 12.30 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid zullen we elkaar op informele wijze ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. $1? lllellScilUiiq.Ill T Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende wak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20