maar wat zijn de voordelen? Rekro I? Jan Besuijen wint zijn thuiswedstrijd cm De PZC herbouwt het Middelburg van 1940: 5)e freate puzzekuvit ótcuui aan wal Lezing over Steenbeestje Van hulppoging naar worsteling -C^LOK www.pzc.nl/middelburg1940 PZC Maandag 18 mei 2009 1 5 Om het imago op te krikken, is volgens l'Escaut meer nodig dan nieuwbouw, zoals aan de Hogeweg. foto's Ruben Oreel www.lekkerpuzzelen.nl C VLISSINGEN - Mimi José Netto, een schrijfster uit Vlissingen, geeft van avond een lezing over haar auto biografische boek Het Steenbeestje, in bibliotheek 't Spui. Netto schreef een boek over haar ervaringen als kind in de Tweede Wereldoorlog. Ze was drieënhalf toen de oorlog uitbrak. Haar fami lie zat in het verzet en de bombar dementen heeft zij aan den lijve ondervonden. De spanningen en verschrikkelijke gebeurtenissen lie ten diepe littekens achter op haar ziel. Ze schreef haar oorlogstrau ma van zich af. De herinneringen vormen, samen met authentieke foto's uit de oorlog, het bijna poëti sche boek Het Steenbeestje. Inloop vanaf 19.45 uur. Entree kost voor leden twee euro, voor niet-le- den drie euro. GRIJPSKERKE - Een poging van twee agenten om een automobilist met pech te helpen, heeft vrijdaga vond rond 22.30 uur helemaal ver keerd uitgepakt in Grijpskerke. Langs de kant van de Middelburg- seweg zagen de agenten een auto met pech. De agenten stopten om hulp aan te bieden aan de bestuur der, een 57-jarige man uit Middel burg. Tegelijkertijd roken zij een dranklucht. Maar een blaastest zag de man niet zitten. Volgens de po litie saboteerde hij de boel en wei gerde vervolgens mee te gaan. Hij wilde één van de agenten slaan. Ze wilden hem aanhouden, waarna hij nog agressiever werd en er een worsteling ontstond, di^ op de grond eindigde. De man is uiteindelijk geboeid afgevoerd naar het bureau. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. door Sjaak Janse KAPELLE - Jan Besuijen is zaterdag in zijn woonplaats Kapelle win naar geworden van de klasse mentswedstrijd van de ringrijders- vereniging Zuid-Beveland. Lange tijd leek Jan af te gaan op de optimale score van 30 van de 30 ringen, maar helaas miste Jan in de 29e beurt zijn eerste ring. Hier door werd hij wel op gepaste af stand dagkampioen, maar verspeel de zijn kansen op de eerste beker en de pollepel. Gerben Cabboort, die tot de mid dagpauze op gelijke hoogte stond met Jan Besuijen, werd tweede met 26 ringen. De gedeelde derde plaats met 25 ringen was voor Co- ra van Wijngaarden en Klazina Boogaard. Leo Wabeke won de eer ste beker na een kamp met na hem Peter de Vos en Christel Din- gemanse. Cora van Wijngaarden won de damesbeker na een kamp op 20 mm tegen jeugdkampioen Klazina Boogaard. Christel Dinge- manse nam de pollepel mee naar huis door het steken van de 14 mm ring. Jara Besuijen won na een kamp met de gebroeders loery en lelie van Stee de Jeugdbeker. De volgende wedstrijd is 22 mei in Vrouwenpolder, tussen de afdelin gen Gapinge en Oostkapelle. Dat is tussen 10.00 en 17.00 uur. Een dag later is het te doen in Domburg, tussen 8.00 en 18.00 uur. Wy stanw 24 u.u.r per dag voor u. teUiflr! WARMTE LOODGIETERSWERKEN [Uneto-Vni Alles op maat: net als uw offerte! Rekro heeft weer een superaanbieding voor u! Lekker*op vakantie naar Calella met verblijf in een prima 3-sterren hotel op basis van halfpension. 10-daagse busreis elke maandag en vrijdag vertrek: 22/05 t/m 22/06 al vanaf... Exclusief 25.- Royal Class toeslag 8-daagse vliegreis elke dinsdag en zaterdag vertrek: 19/05 t/m 23/06 insdag en zaterdag Voor meer informatie, prijzen per data en ^*6*^ andere reisduur, kijk op: www.rekro.nl of bei 010-4142233 W»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 17