Dagbladbezorger Vertegenwoordiger Horeca PZC S ^Installatie Techniek Monteur installatietechniek Bavaria i Rayon West Brabant/Zeeland Q JobTrack.nl Zierikzee en Noordgouwe KNIJPT U ER WEL EENS TUSSENUIT? handeruJiuis UNICEFSHOP.NL Zeldenrust-Steelantcollege www.zsc.nl RrösIüS 34 I Zaterdag 16 mei 2009 Kijk ook op Bavaria in Lieshout is één van de oudste brouwerijen in Nederland. Het familiebedrijf is ontstaan in 1719 en in middels uitgegroeid tot een wereldwijde onderneming ge specialiseerd in de productie en verkoop van bier, frisdranken Door ervaring, ondernemer schap en een continue inno vatieproces wordt een hoge kwaliteit van Bavariabier ge garandeerd. De onderneming is een gewaardeerd partner doordat ze voldoet aan de specifieke vragen van klanten ten aanzien van verpakking, smaak en service. Ter versterking van de afdeling Horeca Verkoop zijn wij op zoek naar een fulltime: Doel van de functie In de regio West Brabant/Zeeland ben je als Vertegenwoordiger in de horeca verant woordelijk voor het beheren en acquireren van verkooppunten horeca/out of home. Op basis van je kennis en netwerk verricht je de volgende taken: - verkopen van Bavaria producten en handelsdranken bij relaties; - beheren van debiteuren en geldleningen; -doen (indien vereist met verkoopleider en/of Sr. Vertegenwoordiger en rekening houdend met betrokken jaarcijfers, balans, (ash flow en aceountantver- klaringen) van krediet- en investeringsaanvragen bij de kredietcommissie tb.v. huidige klanten en prospects; - aanvragen van Horeca techniek tb.v. klanten en prospects; - aanvragen van Marketing en sponsoringbudgetten en acties; - acquireren van verkooppunten en aan horecaklanten gerelateerde evenementen; - ervoor zorgdragen, onder gebruikmaking van het eigen netwerk, dat de juiste ondernemers gevonden worden; - voorbereiding tot aan- en verkoop van panden en inhuren dan wel verhuren van panden, het verzorgen van omgevingsanalyses en het laten verzorgen van taxatie rapporten. En hiervoor contacten onderhouden met het bouwbureau; - optimaliseren van de logistieke routing i.s.m. de afdeling logistiek. Profiel Wij vragen een MBO werk- en denkniveau, aangevuld met 3 tot 5 jaar werkervaring in een commerciële functie, met gevoel voor marketing en marktontwikkelingen. Je hebt visie, je bent initiatiefrijk en pro-actief. Je beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden en bent van zelfsprekend een commercieel talent. Je weet altijd het beste uit de situatie te halen en bent een scherpe onderhandelaar. Qua organisatie van je werk en het werk voor klanten hoeft men jou niets te leren. Je bent vaardig in het gebruik van Microsoft Office applicaties en hebt kennis van SAP en Lotus Notes. Een 9 tot 5 mentaliteit past absoluut niet in deze functie, je bent dan ook bereid om in de avonden en weekenden te werken (voornamelijk ten behoeve van het bezoeken van horeca klanten). Je bent flexibel in denken en handelen, waarbij je oplossend vermogen veel op de proef zal worden gesteld. Kennis van kantoor automatiseringssystemen en op het gebied van financiering, bouwvoorschriften en vergunningen en horeca techniek is een pré. De kandidaat dient woonachtig te zijn in Breda of directe omgeving. Aanbod Wij bieden volop ruimte voor initiatieven en creativiteit, wij hebben een informele en open werksfeer en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Je werkt aan een product waarbij sfeer, smaak en 'genieten' de belangrijkste elementen zijn.product waarbij sfeer, smaak en 'genieten' de belangrijkste elementen zijn. Sollicitatie Herken jij jezelf in dit profiel en ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan jouw sollicitatiebrief met CV uiterlijk 27 mei 2009 naar: Bavaria N.V.,t.a.v. afde ling P&O, De Stater 1, .5737 RV in Lieshout of mail naar p&o@bavaria.nl. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met P&Q, telefoon nummer: 0499-428144. Acquisitie naar aanleiding van deze functie wordt niet op prijs gesteld. Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. Het is gezond werk, waarbij u veel beweging krijgt. Bovendien is het uitstekend te combineren met andere bezigheden. VERDIENSTEN De hoogte van uw verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die u bezorgt. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naar wvAv.bezorgers.nl en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Tevens dient u bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatie bewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellings vergunning worden overlegd. DichtbijMedia. Wegener wil dagbladen bezorgen 3-S Geboortedatum (min 15 jr.) Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246,4330 VB Middelburg Het verleden kan slachtoffers nog lang achtervolgen Laat ze niet alleen staan. FondsSlachtofferi- Tijd voor actualiteit Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Bestel of download gemakkelijk en snel op www.krantindeklas.nl De boel de boel laten en er lekker op uit. Wie heeft dat niet af en toe nodig? Mantelzorgers zijn daar vaak hard aan toe. Zij verzorgen een chronisch zieke, hetgeen betekent dat ze er alleen tussenuit kunnen als ze vervangen worden. Wilt u dat een tijdje doen? Bel dan 030 659 09 70 of e-mail naar info@handeninhuis.nl voor meer informatie. Schoon water voorJamila! J Koop kaarten en cadeaus op unicef© vmbo, mavo, havo, atheneum, gymnasium, tweetalig atheneum/gymnasium Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende vacatures: Docent Frans (0,56 fte) Docent Kunst en Cultuur (0,72 fte) Docent Lichamelijke Opvoeding (i.Ofte) Medewerker ICT (1,0 fte) Geïnteresseerden kunnen zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 23 mei 2009 him sollicitatie met CV mailen naar mevrouw drs. N.J.G. Coppieters, stafmedewerker P&O: n.coppieters@zsc.nl. Zie voor nadere informatie: as IZSOJ all Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Het Zeldenrust-Steelantcollege is een samenwerkingsschool van rooms- katholieken en protestanten. Onze school is gevestigd in hetZeeuwsch-Vlaamse Terneuzen. Het Zeldenrust-Steelantcollege is een kwaliteitsschool die met resultaat-verantwoordelijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leerling en leraar, persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundige inrichting. Wij bieden leerlingen en medewerkers een veilige leer- en werkomgeving in een uitstekend schoolklimaat. ADVOCATENKANTOOR ADVOCATENKANTOOR BROSIUS is een klein kantoor in het centrum van Goesgelegen aan de St. Jacobstraat 44. Het kantoor is, naast de Algemene Rechtspraktijk, gespecialiseerd in Arbeidsrecht, Sociaal Zekerheidsrecht en Familierecht. Het kantoor is laagdrempelig, hetgeen mede tot uitdrukking wordt gebracht door een gratis inloopspreekuur op donderdagavond van 19.15 uur tot 20.45 uur te Goes. Besprekingen met cliënten zijn ook mogelijk in Vlissingen. De organisatiestructuur is horizontaal. Arbeidsplezier is een hoger doe! dan, overigens onvermijdbare, commercie. Die doelstellingen kunnen alleen worden bereikt als ook u daarvoor openstaat en daarin participeert in een open samenwerking. Wij vragen voor het kantoor te Goes EEN ADVOCAAT-MEDEWERKER (M/V) voor de familiepraktijk en algemene praktijk in een omvang van 16 a 20 uur per week. Opbouw van straf-/en of vreemdelingen praktijk behoort tot de mogelijkheden. SECRETARESSE(S) (M/V), zelfstandig functionerend en accuraat, één voor 40 uur per week en-/of parttimers. Uw sollicitatie kunt u richten aan mr. J.J. Brosius, Postbus 2061, 4460 MB Goes. Op 27 mei 2009 worden de brieven geselecteerd. www.advocatenkantoor-brosrus.nl Zeeland b.v. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij per direct op zoek naar een; (m/v, fulltime) Functie-informatie Als monteur installatietechniek ben je verantwoordelijk voor: het installeren en in bedrijfstellen van installaties het op een veilige en verantwoorde manier uitvoeren van de werkzaamheden het signaleren, registreren, melden en helpen oplossen van risicovolle situaties Functie-eisen afgeronde MBO opleiding installatietechniek of gelijkwaardig werk- en denkniveau door kennis en ervaring certificaat basisveiligheid VCA of bereidheid dit te behalen ervaring in een vergelijkbare functie je bent flexibel en hebt een klant- en servicegerichte instelling Wat bieden wij een afwisselende en zelfstandige functie goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige informele werksfeer in een jong, dynamisch bedrijf Interesse in deze functie Stuur dan een korte brief met een uitgebreid CV naar Installatie Techniek Zeeland BV, t.a.v. dhr. F. Dieleman, Industrieweg 30A, 4538 AJ Terneuzen. Voor meer inlichtingen: www.it-zld.nl of bel 0115-613020.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88