IDensenl1nq.nl Familieberichten Efeiiiü/kin) h.jobse OVERTOOM-GROEN In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. jfmm Uitvaartverzorging Colofon Familieberichten opzegaienst m i MAREA Uitvaartbegeleiding 28 I Zaterdag 16 mei 2009 kijk ook op DANKBETUIGING Door de ovérweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Achiel van Renterghem is het helaas onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom laten wij u op deze wijze weten dat de vele warme reacties in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van medeleven, kaartjes en telefoontjes voor ons een grote steun zijn geweest. Een bijzonder woord van dank aan de vrijwilligsters van "De Redoute". C. van Renterghem-De Vriendt Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, mei 2009 Bedankt voor de hartverwarmende reacties, de lieve woorden, de vele kaarten, telefoontjes, het bezoek en de bloemen na het overlijden van onze lieve Theo van der Schaaf De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons ontroerd en getroost. Elles van der Schaaf-de Groot Irene en Coert, Rinze Viola en Jan, Tygo Renesse, mei 2009 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en bij zijn overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heen gaan van onze lieve broer, zwager en oom Piet Scheele Arjaan en Met Marien f en Mien Ko Henkt Neven en nichten Terneuzen, mei 2009 Aardenburg, mei 2009 Voor uw bewijs van deelneming ons betoond na het over lijden van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Cornells van de Velde - Rinus - betuigen wij u onze hartelijke dank. Namens de familie, J. van de Velde Zierikzee, mei 2009 DANKBETUIGING De vele blijken van belangstelling en medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoon vader, grootvader en overgrootvader Hendrik Jan van den Top hebben ons heel goed gedaan. Wij hebben dit zeer gewaar deerd en willen u hiervoor oprecht bedanken. M.W. van den Top-Kaijser kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2009 Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van Elisa Maria Sierens-van Pamelen Het medeleven, persoonlijk of schriftelijk tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Uit aller naam: Elly en Nico de Jong-Dumesnil Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde moeder en oma Christina Wisse-de Korte zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, mei 2009 Helemaal in de geest van Ludgard is haar uitvaart verlopen. Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven voor Ludgard van Erk - Gijsel Door de hulp van heel veel mensen op diverse manieren gegeven is het voor ons minder zwaar om het verlies van Ludgard te verwerken. Zoals door aanwezig te zijn in de kerk en bij de crematie of door uw schriftelijke condoleance. Vooral degene die er voor gezorgd hebben dat Ludgard tijdens de laatste maand toch steeds iedere dag heeft kunnen plukken willen wij extra bedanken. Jan, Niek Willemijn en Machteld van Erk Terneuzen, mei 2009 :-<S gemeente Goes Gelet op de vele felicitaties, bloemen en attenties ter gelegenheid van mijn benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau is het voor mij niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg, mede namens mijn echtgenote, mijn oprechte dank voor uw getoonde belangstelling. Dick van der Zaag Burgemeester van Goes Mijn papa Willem Brasser is 2 jaar geleden overleden. Lieve papa, we missen je nog elke dag. Kusjes, Mama, je zoon Rene, Vera, Nathalie, Natasja Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dillenburglaan 63, Goes. 0113-216815 www.uitvaart.vg/ uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 sv.J Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en.u telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdr^ht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamereen.a.v/télefonisch opgegevgn advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsgiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl (Hensenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. bachweg 2 middelburg tel. 0118 48 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78