(Tlensenlinq.nl Familieberichten Diinkbsiutèir# 26 I Zaterdag 16 mei 2009 kijk ook op "Ik keer terug in het huis van de Heer tot in lengte van dagen(Psalm 23) Met groot verdriet delen we u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa Joost de Meij echtgenoot van Elizabeth Maria de Meij-Mangold Borssele 6 april 1925 t Apeldoorn 14 mei 2009 Nijkerk: E.M. de Meij-Mangold Utrecht: Addy van den Hurk-de Meij Jaap van den Hurk f Nijkerk: Leo de Meij t Kloetinge: Els Willemen-de Meij Frans Willemen Liesbeth en Marlies Ine en Flip Maarten Zeewolde: Rien de Meij Joke de Meij-Wielinga Marieke en Tim loost en Charlotte Leusden: SjaakdeMeij Mariska de Meij-Maas Culemborg: Ineke Hoffer-de Meij Frans Hoffer Mischa Lotte Nijkerk: Ria de Meij t Nijkerk: Kees de Meij Anne de Meij-Winter Lara Apeldoorn, Verpleeghuis Randerode Van der Zaaghof 14 3861 GJ Nijkerk Dinsdag 19 mei wordt om 10.30 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden in het EABN Uitvaartcentrum, Frieswijkstraat 56 in Nijkerk. Deze dienst wordt geleid doords. J.W. Overvliet. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de naastgelegen Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Geniet Uw dag Vraag niet, waar 't uur van gistren is gebleven Vraag niet, waar 't uur van heden heengaat Geniet Uw leven lang van 't goede leven Eén Ogenblik verzuimdis voor Eeuwig te laat Na een werkzaam en zeer afwisselend leven is overleden mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en onze allerliefste opa Adriaan Pieter Schouwenaar Oud-burgemeester van Brouwershaven en Schoonhoven Ereburger van de stad Schoonhoven Ridder in de Orde van Oranje-Nassau en drager van het Verzetskruis Nel Schouwenaar-Lindenbergh Lonny en Jo Nancy Nathalie en Johnny Gwen, Daphne Elly Leonie en Doudou Annemieke Marco en Lianne Arjan en Betty Hidde, Matt hijs Ruben Sanne 14 mei 2009 Vlisterweg 43,2871 VG Schoonhoven Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 18 mei van 19.30 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum Linquenda, Groene Singel 14 te Schoonhoven. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag uw gift aan Schoonhoven Helpt. Geen bezoek aan huis. In de vroege avond van maandag 11 mei is rustig ingeslapen Maria Minnaard-Platschorre weduwe van Willem Minnaard 9 oktober 1921 11 mei 2009 zorgzame moeder en oma van Dick en Ria Etienne Melanie en Jason Marja Hillian Yoep Annekee Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die moeder en oma heeft gekregen in de Regenboog in Dronten. Correspondentieadres: De Morinel 96 8251 AX DRONTEN De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. S~ Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden.. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, delen wij u mede dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve pa en opa Pieter Kodde sinds 17 februari 1991 weduwnaar van Engelina Henriëtte Loman 28 mei 1928 Amsterdam 10 mei 2009 Vlissingen Middelburg: Dordrecht: Middelburg: Leeuwarden: Middelburg: Correspondentieadres Roompotstraat 12 4374 BL Zoutelande Ans Petra Jan en Ria Brigitte Thomas en achterkleinkinderen De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig de wens van de overledene in besloten kring plaatsgevonden. r Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed Als iemand die je lief hebt verliezen moet. Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame pa en opa Pieter van Belzen Hij stond midden in het leven. Zijn steun en inzet waren voor mij, onze kinderen en kleinkinderen van onschatbare waarde. Els van Belzen-Smaardijk kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, mei 2009 mms M Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Adriana Elizabeth van Kerkfort - Riemens betuigen wij onze oprechte dank Piet en Stien van Kerkfort - Vergouwe Lena en Jan van Maasdam - van Kerkfort Frank en Francien Sarah en Roy Hoekmei 2009 Gewoon, heel gewoon, gewoon een bijzondere man Voor uw blijk van medeleven tijdens zijn ziekte en deelneming na het overlijden van onze lieve vader en schoonvader fS/H'i/c/e f/it'Me/1 zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Piet en Rosita Anderiesse de Ridder Vlissingen, mei 2009 DANKBETUIGING In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben mogen ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Maria Zwartepoorte-Leijnse Het was hartverwarmend. Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Hiervoor onze hartelijke dank. *4 Fam. L. Zwartepoorte Goes, mei 2009 DANKBETUIGING Wij bedanken iedereen voor de belangstelling, kaarten en brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Jo Keijmel Namens de familie, J.J. Keijmel Aardenburg, mei 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekbed en na het overlijden van onze zorgzame vader en opa Lau de Koster Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, mei 2009 Bij het onverwachte overlijden van Chris van den Manacker-Verbist hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons het gevoel gegeven het verlies van Chris niet alleen te hoeven dragen. Paul van den Manacker Broers en zussen Verbist Broers en zussen van den Manacker Graauw, mei 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen in welke vorm dan ook tijdens de ziekte enjia het overlijden van mijn lieve zoon, broer en zwager Marnix Cornelis Adriaan Oosterling Tevens willen wij u nog bedanken voor alle belangstelling en kaarten tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis. Tiny Oosterling-Wissel Diana en Mare Terneuzen, mei 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76