Familieberichten fj| fllensenlinq.nl Diiijkhsrutèirté dMfejiofiiini Pieter de Ridder 28 I Zaterdag 16 mei 2009 kijk ook op Geniet Uw dag Vraag niet, waar 't uur van gistren is gebleven Vraag niet, waar 't uur van heden heengaat Geniet Uw leven lang van 't goede leven Eén Ogenblik verzuimdis voor Eeuwig re laat Na een werkzaam en zeer afwisselend leven is overleden mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en onze allerliefste opa Adriaan Pieter Schouwenaar Oud-burgemeester van Brouwershaven en Schoonhoven Ereburger van de stad Schoonhoven Ridder in de Orde van Oranje-Nassau en drager van het Verzetskruis Nel Schouwenaar-Lindenbergh Lonny en Jo Nancy Nathalie en johnny Gwen, Daphne Elly Leonie en Doudou Annemieke Marco en Lianne Arjan en Betty Hidde, Matthijs Ruben Sanne 14 mei 2009 Vlisterweg43,2871 VG Schoonhoven Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 18 mei van 19.30 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum Linquenda, Groene Singel 14 te Schoonhoven. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag uw gift aan Schoonhoven Helpt. Geen bezoek aan huis. M A Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van ons ma, schoonmoeder en oma Mathilde de fong-Damen De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Marion en Erik den Boer-de Jong Stephan Inger Rene de Jong en Anne-Sophie Vogelaar, V Ossendrecht, mei 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekbed én na het overlijden van onze zorgzame vader en opa Lau de Koster Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, mei 2009 Gewoon, heel gewoon, gewoon een bijzondere man Voor uw blijk van medeleven tijdens zijn ziekte en deelneming na het overlijden van onze lieve vader en schoonvader £?v<ed des ëRidde/* zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Piet en Rosita Anderiesse de Ridder Vlissingen, mei 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen in welke vorm dan ook tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zoon, broer en zwager Marnix Cornelis Adriaan Oosterling Tevens willen wij u nog bedanken voor alle belangstelling en kaarten tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis. Tiny Oosterling-Wissel Diana en Mare Terneuzen, mei 2009 Bedankt voor de hartverwarmende reacties, de lieve woorden, de vele kaarten, telefoontjes, het bezoek en de bloemen na het overlijden van onze lieve Theo van der Schaaf De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons ontroerd en getroost. Elles van der Schaaf-de Groot Irene en Coert, Rinze Viola en Jan, Tygo Renesse, mei 2009 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en bij zijn overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heen gaan van onze lieve broer, zwager en oom Piet Scheele Arjaan en Met Marien fen Mien Ko Henk t Neven en nichten Terneuzen, mei 2009 Voor uw bewijs van deelneming ons betoond na het over lijden van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Cornelis van de Velde - Rinus - betuigen wij u onze hartelijke dank. Namens de familie, J. van de Velde Zierikzee, mei 2009 Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde moeder en oma Christina Wisse-de Korte zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, mei 2009 DANKBETUIGING In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben mogen ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Maria Zwartepoorte-Leijnse Het was hartverwarmend. Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Hiervoor onze hartelijke dank. Fam. L. Zwartepoorte Goes, mei 2009 Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed Als iemand die je lief hebt verliezen moet. Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame pa en opa Pieter van Belzen Hij stond midden in het leven. Zijn steun en inzet waren voor mij, onze kinderen en kleinkinderen van onschatbare waarde. Els van Belzen-Smaardijk kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven en belangstelling die wij i mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Arnemuiden, mei 2009 M. de Ridder-Schroevers kinderen en kleinkinderen Vlissingen, mei 2009 ;-<S gemeente Goes Gelet op de vele felicitaties, bloemen en attenties ter gelegenheid van mijn benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau is het voor mij niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg, mede namens mijn echtgenote, mijn oprechte dank voor uw getoonde belangstelling. Dick van der Zaag Burgemeester van Goes Mijn papa Willem Brasser is 2 jaar geleden overleden. Lieve papa, we missen je nog elke dag. Kusjes, Mama, je zoon Rene, Vera, Nathalie, Natasja UITVA ARTLEtDERS Jos Sijrier en jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) mr In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Dillenburglaan 63, Goes. 0113-216815 www.uitvaart.vg bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64